Licurici de ianuarie-februarie 2009 (167)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Miere super scaune, la noi le gasesti la o gramada de bani.

Ce face Nadia? S-a mai obisnuit cu mancarea?

Paula sanatate multa lui Marius, gradinita asta are avantaje si dezavantaje.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Patricia, foarte frumosi sunt copiii!

Fata mea nu vrea deloc solide, daca ia o lingurita maxim...nu stiu ce sa mai fac.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Nu puteti sa le comandati din stainatate?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Miere trebuie sa ii gasesti o chestie care sa ii placa, de exemplu, Ilinca, fetita sora mii, nu manca legume deloc, si a descoperit ca daca ii pune banana in ea o mananca, si uite asa a mancat fata legume cu banana mult timp. Acum mananca foarte bine, au renuntat la banana :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Patricia am incercat tot felul de combinatii, pur si simplu nu deschide gura:))

Sunt foarte fericita, azi am aflat ca Aidan a fost admis la o scoala Montessori unde ne-am dorit sa intre. Incepe la sfarsitul lui august.

O sa-l retragem de unde merge acum si il tin acasa iulie si august ca sa economisim niste bani pt ca o sa ne cam usuce la buzunar scoala lui privata. Dar e prima de pe lista si nici nu ma gandeam ca o sa ii ofere un loc, cand l-am pus pe lista de asteptare mi-au spus ca au parinti care asteapta de 2 ani de zile. E o scoala micuta cu 40 de copii si 7 profesori, au tot felul de clase interesante.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
Miere, uufff. ma gandeam.. oare nu ai incerca auto-diversificarea cu Nadia? ca poate e omul incercarilor si independentei
ce bine a fost admis Aidan la scoala pe care o vroiai, bravo!
am auzit si eu de Recaro, dar pretul e deja mai mare decat la Graco - deci nu-s clar mai ieftine. daca se comanda din america, taxele plus shipping-ul ajung cat unul de aici deci iar nu-i afacere.
Patricia, ieri am vazut pozele.... sunt niste dulci copiii tai!!
aici ploua din nou.. ma bag cu capul in hartii ca-s depresata rau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

'Neata,

Miere ma bucur pentru Aidan si pentru voi, stiu cat de mult ti-ai dorit sa intre la scoala asta. O sa aibe o vacanta de vara pe cinste cu mami si Nadia, numai sa nu se obisnuiasca acasa.

Nadia o sa-si dea ea drumul si cu diversificarea, mai aveti timp, e prea indragostita de boobies si le-a simtit lipsa cand lucrai si inca nu a recuperat probabil. Poate este un copilas careia o sa-i placa autodiversificarea, incearca si asa daca la lingurita nu deschide gurita.

Patri cum mai e Vladut la gradi?

Paula cum sunteti azi?

Naty cum mai e Nadia?

Celelalte fete?!? Ledi, Cris30, Ada, Andre_ea, Micola, Anna, Iulia, Dark?

, o zi usoara tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Miere, mai stiu pe cineva care nu manca mancarea daca nu avea usturoi in ea :), eu incerc sa iti mai dau solutii, vezi tu daca merge

Crisspy, Vlad si la ora actuala plange dimineata cand il lasam, in special cand il duce Mircea. Si la mine plange dar la el face urat rau de tot. Cand il luam e foarte incantat, si povesyteste tot ce face, plange doar primele minute cand il lasam acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Cateva poze cu maimutzicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

faine poze crisspy

bebelusi ce mare s a facut si pitica ta! dar mai fa si baiatului, ca din ian pana acum.....

miere asta ma gandeam si eu, poate autodiversificare??

Mergi la inceput