Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (18)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Cristina, cat timp, iti mai amintesti???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Lali, perfect de acord, dar cum le comandam???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_cls

La multe lunite frumoase Radu Stefan, Flavia, Ilinca Stefania si Stefan Ioan!!!

Mamica fericita foc de Eva Georgiana (16.02.2012)


si de la noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

nu stiu ce sa zic cu mancatul Andrei a fost doar agitat a doua zi si l-am culcat pe la 19.30 si a dormit pana la 3 papa si apoi somn pana la 8 dimineatza de fapt asta este programul lui...in schimb de 2 zile imi mananca 6 mese de 170 ml parca nu a mai vazut laptic ..de ce nu suni pediatra?
Ica imi pare rau prin ce treci ..nu judec mintea omului sinucigas dar pot judeca lipsa de respect fata de viatza si de ce a lasat in urma...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole1980 spune:

Citat:
citat din mesajul lui CristinaGoji

Mishu depaseste cu putin tantareii bulgarasi ca el avea 6400 la 4 luni.
Si de ieri sta destul de mult in 4 labe si se balanseaza fat-spate! Estimez cam 2 saptamani pana s-o ia de-a busilea cu adevarat!Daca e asa, atunci il declar copia fidela a lu frate'su, din toate pdv!

Trimit si revin.

Mami de Mihai (08.01.2012)Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria
Mihai

Blog

"We do not stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."

Author unknown


Nu-mi vine sa cred Cristina, chiar asa de mari au crescut puiutii nostri ???? Antonia nici macar nu se intoarce....dar o sa mai exersam...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dari_nanau spune:

Buna dimineata!

La multe lunite Radu Stefan, Flavia, Ilinca Stefania, Stefan Ioan!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia spune:

Mie pediatra mi-a zis ca poate dura o saptamana lipsa poftei de mancare, deci ar trebui ca de maine sa fiti ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Letitia

Mie pediatra mi-a zis ca poate dura o saptamana lipsa poftei de mancare, deci ar trebui ca de maine sa fiti ok.




Mesajule era pentru Ileana, referitor la Rotarix si efectele lui adverse.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole1980 spune:

Ica - nici eu nu stiu ce sa spun si pe mine ma intristeaza vestile acestea, chiar daca nu am avut pe cineva apropiat care sa recurga la asemenea gest. Gandeste-te la Robert, are nevoie de tine fericita, nu trista.... Incearca sa iti alungi gandul de la vestea trista, sa stai mai mult cu familia, sa incerci sa iti ocupi tot timul cu activitati.... Este dureros, iar cu timpul vei reusi sa treci peste momentul acesta. Si eu patesc la fel....Oare de ce a facut gestul acesta???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Ileana din cate imi amintesc, 2-3 zile a tinut-o, dar nu sunt deloc sigura. Nu mai mult de-o saptamana, aia-i sigur si avea kk verde cu mucus si moale.

Da, Nicole, cresc puii nostri. Mishu nu se intoarce de pe spate-burta, doa burta-spate.

Mergi la inceput