Oportunitati de munca la domiciliu (3)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui aka

ei bine, asta chiar ca n-am mai patit. niciodata.
mi se pare ca esti cam acida. nu te-am acuzat de nimic. tu ai facut interpretari.
pe de alta parte avem vreo dovada ca ati primit banii...
mi se pare normal sa fiu suspicioasa. in general, in orice a implicat munca pe internet am vazut dovezi ale platii si apoi am inceput activitatea. aici a fost altfel, am inceput, am investit acum astept .


Citat:
citat din mesajul lui aka
Giulia cum putea sa ne spuna de la inceput intreg mecanismul. ca doar ea nu mai castiga nimic de pe urma fraierelor.
poate lui Elle ii e jena/rusine de noi .


Aka, uite ce e, eu chiar nu am chef si nici timp sa ma cert cu nimeni.
Ai scris clar si am dat cu quote din nou, poate ai uitat ce ai scris.

Ca esti sceptica e una, oricine are tot dreptul sa simta si sa creada cum vrea. Insa tu m-ai facut sarlatana (mai voalat, ce-i drept) si nu accept asta. Si cu asta am incheiat aceasta discutie stupida.

Daca asa se pune problema, ca eu castig de pe urma fraierilor, inseamna ca si eu sunt fraiera altcuiva, care castiga de pe urma mea. Dar zau ca me mine nu ma deranjeaza ca sunt "fraiera" sponsorului meu sau a sponsorului lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb
Un om care a facut in 6 luni 5000 $ cu zeek (sotul meu), sau unul care a facut 700 $ (eu), nu sunt oare dovada clara ca zeek rewards plateste? Ce mai vrei mai mult de atat?



Fetelor, cum sa nu stiti ca pe Luna zboara elefantii? Un om care a vazut elefanti zburand pe Luna, nu sunt oare dovada clara ca elefantii zboara pe Luna? Ce vreti mai mult de atat?



Capcaunule tu ce vrei? Concret. In afara de mistocareala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

.................

In afara de acest lucru, s-au scris foarte multe pagini pe acest subiect si din pacate nu am mai avut timp sa mai raspund la toate intrebarile si imi cer scuze fetelor pentru asta.

In fine... Ca sa nu reiau zecile de pagini (ca poate intre timp persoanele care aveau nemaluriri au aflat raspunsurile), va rog sa ma intrebati din nou si va voi raspunde.



prima intrebare cum se convertesc vip points in dolari? ca pe site-ul lor nu exista informatia asta iar noi am luat de bun ce ai spus tu...au trecut deja 60de zile pentr uunii dintre noi (eu trec de 60 in curand) si ar cam fi cazul sa stim ce avem de facut, e clar ca doar postand advertul zilnic nu obtinem nimic incepand cu ziua a 61-a


Punctele VIP reprezinta in fapt banii pe care ii ai in zeek rewards.
Punctele bonus (sunt cele pe care le ai la inceput, timp de 60 zile) se convertesc in puncte VIP daca te upgradezi la Silver, cu minim 10$.





Selene nu e silver si bonus points i s-au transformat in vip points, dar intrebare mea nu era asta, intrebarea mea (reformulata) este :
1. Care sunt pasii care trebuie facuti ca in loc de vip points sa avem in balanta dolari pe care sa ii putem retrage?

eu de pe siteul zeek inteleg ca vip points nu se transforma decat in aer, aceste vip points stau in galeata 90 de zile iar in a 91-a de zi se volatilizeaza/mor/pensioneaza

daca informatia este neactualizata pe zeek te rog spune-ne ce avem facut incepand cu a 61-a zi astfel incat sa nu ardem gazul de pomana inca 30 de zile dupa care sa ne minunam cum se duc vip points in neant..
2. Cum e cu cele conditii de acordate a awardurilor: sa fi cel putin silver, sa fi cumparat cel putin 10 biduri cu bani personali si postarea advertului pana in ora 17 eastern? te rog sa ne clarifici in special partea cu cele 10 biduri.


multumesc


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlinaEmi

Eu zic ca intrebarea a fost clara :

"cum se convertesc vip points in dolari?"

poti te rog sa raspunzi concret la aceasta intrebare ? eu nu am gasit raspuns pe site iar tu in posturile initiale ai spus ca se pot converti in $ dupa 60 de zile si upgrade la silver

concret eu am acum 146 VIP points. cum convertesc in $ a zicem 30 de VIP points. se poate ori ba ?

multumesc.


Alina, daca vrei sa-ti convertesti VIP-urile in dolari, intri in contul tau in zeek rewards, dai click pe Retail Points Pool Report, iar unde scrie: "Buy More Bids with 100% of my Cash Rewards and Commissions", scimbi procentul din 100% in 0%. In felul asta, tot profitul zilnic si se strange in rubrica Available Cash. Acolo e cash-ul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb
Capcaunule tu ce vrei? Concret. In afara de mistocareala.

E ceva serios pe-aici si nu mi-am dat eu seama?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Ok, lamurim imediat si cu platile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb
Capcaunule tu ce vrei? Concret. In afara de mistocareala.

E ceva serios pe-aici si nu mi-am dat eu seama?


Daca nu e suficient de serios pentru tine, de ce nu-ti cauti tu altceva serios de facut?
Unii dau cu sapa pe camp. E serios? Altii vand asigurari de viata. E suficient de serios? Altii fac MLM-uri, ce te doare pe tine? Daca vrei sa vezi cat e de serios, vino si-ti arat, ca nu e nici un secret. Pe net nu voi posta extrase de cont, cred ca e la mintea cocosului.

Acum ne lashi?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor


prima intrebare cum se convertesc vip points in dolari? ca pe site-ul lor nu exista informatia asta iar noi am luat de bun ce ai spus tu...au trecut deja 60 de zile pentr unii dintre noi (eu trec de 60 in curand) si ar cam fi cazul sa stim ce avem de facut, e clar ca doar postand advertul zilnic nu obtinem nimic incepand cu ziua a 61-a.


Dupa ce te upgradezi la Silver cu cei 10$ (iar cele 60 de zile au trecut), punctele bonus se convertesc automat in puncte VIP si de aici inainte, continui sa bagi acel anunt zilnic. Punctele continua sa se acumuleze doar bagand acel anunt, insa pana la un anumit punct, cand conpania nu te mai lasa sa mai castigi puncte VIP fara sa aduci customeri noi. Nu stiu care este limita maxima pana la care te lasa sa castigi fara sa bagi oameni.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui aka

dupa postarea de azi am acelasi nr. de puncte vip si 0.76 $. si am modificat optiunea la 5%. vom vedea mai departe.


Care este intrebarea?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

Citat:
citat din mesajul lui AlinaEmi

Eu zic ca intrebarea a fost clara :

"cum se convertesc vip points in dolari?"

poti te rog sa raspunzi concret la aceasta intrebare ? eu nu am gasit raspuns pe site iar tu in posturile initiale ai spus ca se pot converti in $ dupa 60 de zile si upgrade la silver

concret eu am acum 146 VIP points. cum convertesc in $ a zicem 30 de VIP points. se poate ori ba ?

multumesc.


Alina, daca vrei sa-ti convertesti VIP-urile in dolari, intri in contul tau in zeek rewards, dai click pe Retail Points Pool Report, iar unde scrie: "Buy More Bids with 100% of my Cash Rewards and Commissions", scimbi procentul din 100% in 0%. In felul asta, tot profitul zilnic si se strange in rubrica Available Cash. Acolo e cash-ul.




dar asta nu inseamna conversie, conversie inseamna xvip points=ydolari...ori pana se pensioaneaza numarul de vip points ramane neschimbat (asta exceptand si cazul in care ai cumparat biduri si le-ai dat altora)

Mergi la inceput