Piatra Neamt (95)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Aseara au descins bebelusii la Gradina de Vara , scumpei amandoi de-ti venea sa-i mananci

Nu mai zic de mamici, Dana si Iulia, ce bine arata, parca nici n-au nascut, bravo lor!
M-am bucurat sa le vad, astept urmatoarea intalnire de acum!

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Da, a fost super sa stam la palavre, plus berea rece, hamsiile si micii deliciosi. .
am luat aparatul la mine sa fac poze, dar am uitat sa pun si acumulatorii in el . Incercam sa repetam intalnira saptamana viitoare. Mai asteptam amatori de intalneala, deisgur!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

noi inca mai avem bubite de la ciudatul virus....deci CARANTINA.. noi si padurea (frunzele....) deci....fara copii)
poate pana vine toamna va vad si eu ochisoriii..




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Salutareeeeee !
Ce dor imi era "sa va mai citesc" Nu am mai intrat de o groaza de timp, nu-mi vine sa cred ca nu ma mai atrage calculatorul de loc...adica am si uitat ca il mai am in casa Sunt groaznic de obosita, de stres nu mai zic...dar gata nu ma mai plang atat....ba daaaaaaa ....gata...
Imi pare rau ca nu am fost pe faza cu intalnirea, dar cred ca oricum nu as fi putut veni decat mai tarziu, poate pe final...
Eu cu cortul nu am fost niciodata, dar e frumos cum povestesti tu Lora .
Copii sunt bine, Razvan merge la o gradinita cu program de vara, Stefan la cresa.
Va pup pe toate si poate ma anuntati si pe mine cand va hotarati data urmatoare sa va intalniti, daca tot asa nu mai reusesc sa ajung la calculator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona_patra spune:

Salutare fetelor,
Nu am mai intrat demult asa ca o sa incep prin a ale ura La multi ani piticilor Laurei si sarcina usoara fetelor.
Eu am avut o perioada naspa, mama a facut o perforatie de intestin gros si am operat-o. A fost nasol din cauza problemelor ei de sanatate, acum se recupereaza multumsc lui Dzeu e bine. E greu cu Diana, ca nu prea cu cine o lasa o zi, dar ne descurcam. Din toamna merge la gradi, e bine. am sarbatort-o ca a facut 3 ani si tot ma inebuneste ca vrea la carnal si costum de carnaval. In concediu nu am plecat inca sper ca la sf lui august.
Gata, va pup.
O zi racoroasa.

Ramona de maimutel Diana (20.07.2009)
maimu diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Ramona, multa sanatate mamei tale! Si la multi ani fetitei tale! ca se pare ca am ratat momentul... Sa fie sanatoasa, norocoasa!

Cum stati cu caldura? Eu stau in curent non-stop, mi-am proptit toate usile si ferestrele de prin casa si asa stau, zi si noapte.



Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunflower1979 spune:

Salut!
azi va dau tort si limonada si sampanie si bere si ce mai vreti voi! se implinesc 5 ani de cand l-am nascut pe Denis, chiar de ziua mea si chiar intr-o zi de luni, cam peste 10 minute, asa .
am petrecut ieri foarte frumos, in stil campenesc, la tara, cu gratar si tort si prieten dragi.

eu sunt bucuroasa ca la control l-am vazut pe bb din burta foarte bine, DT mi-a iesit bine, doctorita zice ca 70% e fetita. chiar daca se mai schimba pe parcurs nu ma supar, tot ce vreau sa stiu e ca bine.

scuzati absenta mea de pe aici, de la intalniri, dar nu stiu cum se face ca perioada asta am fost asa de aglomerata la servici, mi-a mai fost si rau si sa ies pe caldura asta e ceva peste puterile mele.
hai va pup!

Cristina, cea mai mandra mama de Denisuc (30.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!

Sunflower, La multi ani pentru tine si pentru Denis, sa fiti sanatosi si fericiti si sa vi se implineasca dorintele! Tie, sarcina usoara in continuare! Asteptam sa curga bauturile!
La ce dr. mergi? Ma bucur ca bebelusha e bine!

Cristina, la fel si noi, curent peste tot, altfel nu rezistam nici fizic, nici psihic. Ieri, insa, a fost tare placut la padure, pe malul apei, nu am mai simtit caldura asta nebuna.

Stiti ca mai e putin si-ncepe scoala iar? Avem o gramada de bobocei anul asta, abia astept sa vad pozele din prima lor zi de scoala.

Ramona, sper ca mama ta e mai bine!

Alexa, ai rezolvat cumva cu baietii? Eu tot intreb pe toata lumea, insa nu am gasit nicio solutie.


Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aurorra spune:

salutare,
sunflower la multi ani puiului, sa fie sanatos si sa va bucure si tie sarcina usoara bi bebitza sanatoasa si mancacioasa! La ce medic mergi?

Caldura mare dom'le, dar se pare ca de maine ne mai racorim cu niste ploi.

O saptamana frumoasa sa aveti si racoroasa.

Aurora de baietel neastamparat si nazdravan Robert Matei

Robert Matei

Pozici
Mateut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunflower1979 spune:

Multumesc pentru urari, fetelor!
merg la Denciu, care din septembrie revine si in spital, iar eu o sa nasc in ianuarie. ati vazut ca renoveaza sectia, special pt mine, nu?

Cristina, cea mai mandra mama de Denisuc (30.07.2007)

Mergi la inceput