Piatra Neamt (95)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

La multi ani Bianca si Rares, sa va faceti mari, din ce in ce mai frumosi si sa o bucurati pe mami zilnic!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaR spune:

La multi si fericiti ani gemenilor Rares si Bianca!
Sa va dea Domnul multa sanatate si bucurii! Iar lui mami si tati putere si rabdare, si poate si un pic de curaj pt un fratior sau o surioara.
Multumim de cocktailuri, Laura si sa-ti traiasa comorile!

Magda, mamica fericita de fetite: Ana Maria si Teodora si in 7 saptamani

http://magdahobbyarts.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

La multi ani, Bianca si Rares
Am vazut pozele...e o draguta balerina, ce sa mai! S-o poarte sanatoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Hello!

sunflower, gata pregatirile pt vacanta?

Eu ieri am cam tras chiulul, asa ca azi am de lucru de nu ma vad.

Poze de ieri: http://laurasn.shutterfly.com/2158



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aurorra spune:

salutare fetelor, chiar daca nu am mai intrat de "100" de ani pe forum, mai citesc din cand in cand. Asa ca bantuind pe aici am vrut sa urez si eu LA MULTI ANI, Bianca si Rares! sa fiti sanatosi si sa aveti parte de noroc si lucruri frumoase!
Petrecere frumoasa!

Laura, felicitari pentru petrecerea organizata de 1 iunie,am vazut pozele, superb!
O zi buna!

Aurora de baietel neastamparat si nazdravan Robert Matei

Robert Matei

Pozici
Mateut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Ah ! Laura, ia uite ce am aflat tragand cu ochii pe la Neamtz pe aici ... La Multi Ani si din partea mea, sa fie sanatosi amandoi, sa te asculte, sa isi indeplineasca visurile si sa ramana toata viata cu zambetul pe buze.

Nici nu stiam ca impartim aceasi zodie - iti pot spune pe puncte ce e bine si ce nu e bine la ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Buna!
Aurora ce ma bucur ca ai scris! Multumesc mult pentru urari. Sa stii ca de multe ori m-am intrebat ce faci, daca sunteti bine. Imi pare rau ca nu ai dat nici un semn cand ne-am intalnit de 1 iunie, era frumos sa fi venit si voi. cum mai sunteti? Ce faceti? Sunteti bine?

buflea uau! Ce surpriza! Multumesc mult! Si tu sa te bucuri de ai tai pana la adanci batraneti. Abia astept sa ii cunosc si eu pe puii tai.

Unde fugiti in we? Pe unde mancati fragi si cirese?



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aurorra spune:

Laura, sa stii ca si mie imi pare rau ca nu am fost pe faza cu 1 iunie, mi-ar fi placut sa vin cu Robert si mi-ar fi placut chiar sa te ajut si pe tine, dar nu stiu cum de nu prea am intrat pe net in general in perioada aia, am fost cam aglomerata, dar poate anul viitor sau cu alte ocazii spaer sa nu mai ratez.
Noi in general suntem bine, cu activitati cotidiene si cu un nazdravan care imi cam mananca toata energia, eu cad franta la ora 10 si el mai are inca destula energie, mai ceva ca duracell! cam toata dupa amiaza stam pe afara ca altfel e jale in casa asa ca e posibil sa ne mai intersectam daca iesiti la plimbare prin oras.
Daca auzi o zuza care striga tare pe strada sa stii ca aia sunt eu, ca al meu copil nu suporta sa mearga linistit cu bici, ii place viteza si cum eu sunt cam obosita pentru a tine pasul cu el strig intr-una sa se opreasaca! Cam asta despre noi. cum mai am timp la munca o sa mai trag cate un ochi pe forum sa vad ce mai faceti ca acasa slabe sanse sa am loc la laptop.
Va pup si o zi frumoasa va doresc.

Aurora de baietel neastamparat si nazdravan Robert Matei

Robert Matei

Pozici
Mateut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

cu intarziere spun si eu La multi ani gemanutilor de Laura, sa cresteti mari frumosi si sanatosi

iar acum va invit la o cafelutaaaaaaa cu ciucalata

in rest noi asteptam concediu si cam atat....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

LoraG felicitari pentru vacanta castigata! Cand plecati?

Mergi la inceput