Dovlecei de sept-oct 2009 ***21***

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Buna!

Kemsy din pacate nici pe AC nu pot sa dau vina pt ca il folosesc mai mult cand dorm ei sau cand nu suntemn acasa. Ii dau drumul cand plecam in parc si il opresc cand venim.

Felicitari lui L pentru ca nu sta dupa fusta mamei. Poze ne arati?

Noi maine plecam la padure! Abia astept!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3368475930572.2130729.1229415134&type=3 Pozeeee!!!!

Din pacate pic de somn, poate dau cafeaua de dimineata !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:


Buna dimineata!

In primul rand LA MULTI ANI MONICA! Sa ai parte de tot ce-ti doresti!

Lali am vazut pozele, pe fuga ce e drept, dar sunt fosrte frumoase! Doamne ce seamana amandoi!

Noi am fost sambata la gratar si a fost foarte frumos si relaxant, doar ca pe seara Mihai mi-a facut febra si a continuat si ieri. Vad ca de aseara este ok.NU stiu de la ce a fost il mai monitorizam si azi sa vedem ce si cum.

Ioana esti in concediu?

Va doresc o saptamana excelenta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

fetele am uitat sa va spun ceva: Voi fi matusica a 4 oara sora mea cea mica este gravi si va naste undeva prin ian-feb 2013.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

va pup fetelor! am disparut ca magarul nu sunt in concediu, numai ca am avut o perioada plina la serviciu.

noi suntem bine, am fost la tara in we unde am facut dulceata si ne-am balacit si am alergat si ne-am jucat. am fost prin padure, am vazut toti fluturasi din univers si toti gandaceii de padure pe care fii-miu a pus mana evident ca ne-am intors piscati de toate insectele din lume... parca vad ca iara imi zice vita aia de asistenta ca are copilul varicela... cred ca o iau de par de data asta

de vineri pana luni venim la bucuresti la un botez. mi-e asa de dor de oras


cat despre concediu, la jumatatea lui august vom pleca doua saptamanai in macedonia, la ohrid. de-abia astept



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

apropo de botez, spuneti-mi si mie cat costa un meniu de botez la casa jienilor, in bucuresti, cat se mai da? pliiiiiiiss ca habar nu am

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Ioana eu am fost la un botez in aprilie langa bucuresti si am dat 500 lei de familie.
Acum...stiu eu ce sa zic? Poti intra pe site-ul lor sa vezi daca au afisat meniu pt evenimente festive?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui laura78nico

Ioana eu am fost la un botez in aprilie langa bucuresti si am dat 500 lei de familie.
Acum...stiu eu ce sa zic? Poti intra pe site-ul lor sa vezi daca au afisat meniu pt evenimente festive?

Laura, mamica de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007
povestea noastra




si eu ma gandeam la 500 de lei. pe site-ul lor cel ami scump meniu, cu open bar, este 200 de lei. dar eu stiu ce au ales oamenii astai???

merci, Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Ioana eu am gasit cel mai scump la 240 de lei cu peste, cu friptura, cu aperitive.
Am vazut ca erau 2 restaurante eu m-am uitat la cel care nu este pe strada fainari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Buna fetele!

dau o ! Cine se alatura?

Mergi la inceput