Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (17)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adc spune:

Of, cate am de facut prin casa, si nu am chef de ele...

Azi am primit decizia pt indemnizatia de CIC, vad ca s-au miscat super repede, eu depusesem la inceputul lunii mai, nu mai stiu exact data. Acum sa vedem cat dureaza pana se si face plata.

Ileana, hihi, eu stiam de cele 9 zile de la inceput de cand te-ai prezentat aici si eu nu imi luasem inca aer in piept sa scriu. Cat pe aci sa fie si intre copiii nostri tot 9 zile, sunt 10 dar tot aia e, nu?
Aha, deci doar cu 5 ani mai tanara e Ica, m-am linistit... ca Altesa sau Alice sunt cu vreo 15

Mar_ysa, nu e dinte, adica nu cred, asa structura are gingia. Ai mei copii asa ceva au avut amandoi si Cristi inca are, exact cum descrii, in locul unde ar aparea caninul, e un punct alb si tare, chiar ma contraziceam cu Andra zilele trecute cand zicea "mami, dar eu simt ca e tare ca un dinte". Ma rog, asta a fost inainte sa ma zburlesc la ea ca a bagat mana in gura copilului pe la spatele meu
Sa ne spui ce a zis pediatra.

Caca verde, cred ca am mai scris despre asta, la spital ni s-a spus ca e normal, doar ca al meu copil cand face caca verde e marait rau si da semne de colici, deci desi nu e ceva grav eu cred ca nu e chiar ok.

Da, despre kg, eu nu stau chiar rau dar cu siguranta nu sunt pregatita de plaja, vorba reclamei. Am 67-68 kg la 180cm, toata lumea-mi zice ca e ok, dar cum arata pielea mea pe coapse si pe burta... nu am vergeturi dar sunt de sus pana jos coaja de portocala.

Dar sanatosi sa fim, noi si copiii.

Am fugit la munca de jos, aspirator, mop, intins haine, etc. Asta pana nu se intoarce sotul cu Cristi urland si cu replica "nu mai stiu ce sa ii fac"





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iaura21 spune:

la multe lunite: matei, natalia ,azra si andreas.

hello cluju'...nu aveti drum maine prin polus ,daca tot e vreme urata,am zis sa ne plimbam prin mall... anda ,cristina ,nu 'bagam' o intalneala cu piticii, toti piticii?

georgi ,ce-mi place simtul umorului la tine ,de numa',asa ar trebui sa incercam macar ,si io mai am zile de kko dar noroc ca imi trec repede...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Iaura ai mei sunt raciti, e drept ca nu cred sa socializeze cu Flavia, dar ... daca ai curaj, eu as veni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ian.feb2012 spune:

CAPITOL NOU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iaura21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui CristinaGoji

Iaura ai mei sunt raciti, e drept ca nu cred sa socializeze cu Flavia, dar ... daca ai curaj, eu as veni

Mami de Mihai (08.01.2012)Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria
Mihai

Blog

"We do not stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."

Author unknown


ok, ma bag ai cu ce veni ,ti-e sotul acasa? vb pe tel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

LA MULTE Lunite Iris,ALARA si TUDOR.SA CRESTETI MARI Si SANATOSI

Mergi la inceput