oligoastenoteratozoospermie 16

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

multumesc mult,elbereth am card de cand am mers la dr albu,etc...noi mergem acum la alta clinica,dar vreau sa trecem sa luam si profertil daca tot ajungem in buc.sa nu mai comandam de pe net.cam scump,da ce mai conteaza?de pe net ce card imi trebuie sa comand?pot si cu cel de salariu?multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arabika87 spune:

buna tuturor! TANNO, vroiam sa te intreb dupa cele 6 luni am vazut ca ai faut fiv cu zadori 2 la nr nereusite, acum ma intreb cu de ai ajuns la kovacs nu ai mai avut incredere in zadori si in plus kovacs a facut fiv clasic de ce zadori icsi? scuza-ma te rog ca te intreb atatea dar eu tocmai am facut fiv 1 nereusit problema e OATS , si iti spun sincer ca m-a incurajat ff mult cazul, eu sincera sa fiu nu as mai face pt nimik in lume fiv in romania, de asta te si intreb ca tot vad ca vb lumea de kovacs, e mai bun deca zadori? va multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elbereth spune:

Velvet nu am comandat niciodata online, dar cred ca merge orice fel de card (Visa, Mastercard etc.) Daca iei de pe site costa 214lei/cutia de 60cp (transport inclus), daca iei direct din farmacie, cu card Medlife, costa in jur de 190lei.

arabika nu vreau sa te descurajez, dar nu cred ca problema FIV-ului tau a fost faptul ca l-ai facut in Romania. Daca materialul biologic e intr-adevar de calitate slaba, e foarte posibil ca rezultatul sa fie la fel de prost oriunde te-ai duce


-----------------------------------------------------------------------
eu: MTHFR C677T homozigot, tiroidita autoimuna cu hipotiroidism subclinic; sotul: OATS severa (aproape de azoospermie), infertilitate inexplicabila (cu toate analizele - genetice, hormonale, bacteriologice - perfect normale)
FIV1 2012 Medlife nereusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

multumesc pt raspuns,elbereth

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

de ieri avem 1 anisor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

felicitari tanoo pt anisorul implinit si pentru acest vis implinit .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

la multi ani baietelului,tano! multa sanatate si numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

La Multi Ani Bogdanel, cu multa sanatate si fericire.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elbereth spune:

La multi ani Bogdanel! Sa cresti frumos, sa fii sanatos si voinic si sa le aduci numai bucurii parintilor!
Felicitari Tano!


-----------------------------------------------------------------------
eu: MTHFR C677T homozigot, tiroidita autoimuna cu hipotiroidism subclinic; sotul: OATS severa (aproape de azoospermie), infertilitate inexplicabila (cu toate analizele - genetice, hormonale, bacteriologice - perfect normale)
FIV1 2012 Medlife nereusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

tanoo cred ca ar fi bine sa scrii povestea ta si la reusite . ne incurajeaza . asta daca doresti , please , please , pretty please .

Mergi la inceput