LMA!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***427***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

si vorba voastra, ce are vremea/ploaia cu tocurile?

iaca dovada:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=417004611652097&set=a.100782946607600.1761.100000276860290&type=3&theater



Poze cu noi

Veronica-Elena 14 ani, Tudor-Iulian 11 ani, Robert-Adrian 3 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

hai ca m-ai distrat tu pe mine acum, si cu "vorba popei" si cu cine nu m-o fi vazut

f tare
[poza de mai sus nu stiu dc e ok linkul, e din FB, ma gasiti usor, si am si 1 singur album ]


deci monn, ia sa vedem, ce ai inteles din psalmi? musai tocuri, si musai dreapta si inalta, da?

gata, inchid si eu calcu si plec la un frapeutz, or avea si cu nuci pisate?

;)

wk placut si crestinare frumoasa lui Leon!!!!

Poze cu noi

Veronica-Elena 14 ani, Tudor-Iulian 11 ani, Robert-Adrian 3 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

"stati, stati" [asta ca sa ma recunoasteti :)))]

deci, am si eu 1 link pt monn:

http://www.stradivarius.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/stradivariusro/en/stradivarius/155143/739503/Low%2Bback%2Bdress

atata stiu, atata fac.

wk placut


Poze cu noi

Veronica-Elena 14 ani, Tudor-Iulian 11 ani, Robert-Adrian 3 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

si pt ina, tot 1 singur link:

http://www.lafemme.ro/colectia/salopeta-dama/salopeta-eleganta-7039

stiu ca ii place all black, si as adauga un accesoriu rosu, ca sa fie "diavulu pe pamant" cu toate cele, adica si misterios/ascuns deci black, daaaar si live/curajos/usor pervers deci red.



Poze cu noi

Veronica-Elena 14 ani, Tudor-Iulian 11 ani, Robert-Adrian 3 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Monn, imi place tare mult rochia turcoise.

Dar si in costumatia @rea@ arati bestial.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Anca, sa stii ca imi place rochia, din poza! Io nu prea m-am incumetat pana acum sa port rochii cu spatele gol din cauza lipsei de dotari frontale, daarrr acum, daca m-o luminat Gianina cu meduzele s-ar putea sa imi fac curaj.

Floric, Simply, multumesc pt voturi!

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Mai, nu am zis ca detin adevarul absolut in materie de diete. Pana la urma fiecare tine dieta care i se pare cea mai usoara. Pentru mine regimul asta a facut minuni.

E clar ca daca nu va place ce zice omul acolo, adica nu se pupa ideile proprii, par chestii ciudate ba mai mult ineptii.

Orice cura de slabire are efecte secundare. E normal sa fie asa. Dar credeti-ma ca cu Nestle Fitness sau chestii cu 0% fat (american style) nu se slabeste. Si chiar nu puteti sa nu fiti de acord cu omul acolo unde zice de branza topita, mezeluri si iaurt cu fructe.

Mie, vorbesc doar de mine, ca io prefer oricand o salata in loc de un fruct, stilul asta ketogenic mi se potriveste: mananc ce vreau eu mai putin fainoase, dulciuri si fructe cu mult zahar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Salutare,

Acum am inteles eu ce-i cu agitatia... mergeti la botezul micutului Olgai!!! Mi se pare incredibil ca Olga a mai facut un bebe! Stiu ca parca am mai felicitat-o dar, revin! FelicitarI, Olga!
Si distractie placuta moaselor!

Ultima nunta la care am fost eu, am fost imbracata asa: https://picasaweb.google.com/114327488979262113191/RoxanaIriWedding?authkey=Gv1sRgCJK1lJbv9ePuuQE#5493113738890178882. Rochie de unica folosinta! In sensul ca nu o voi mai pura veci!

Mie mi se pare super regimul asta Keto. Multumesc, Gina!!! Imi tot impun ca de maine, gata! i Incep!!! si... nimic...

PS: imi trimiteti si mie PM cu psw de la mailul comun?!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Aaaa, si mai e si asta: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=161304943888040&set=a.161304347221433.34605.100000256063035&type=3&theater

Daaar, a fost cu ani in urma stilul asta de *inca nu vreau sa recunosc adevarul*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Mai, nu am zis ca detin adevarul absolut in materie de diete. Pana la urma fiecare tine dieta care i se pare cea mai usoara. Pentru mine regimul asta a facut minuni.

E clar ca daca nu va place ce zice omul acolo, adica nu se pupa ideile proprii, par chestii ciudate ba mai mult ineptii.

Orice cura de slabire are efecte secundare. E normal sa fie asa. Dar credeti-ma ca cu Nestle Fitness sau chestii cu 0% fat (american style) nu se slabeste. Si chiar nu puteti sa nu fiti de acord cu omul acolo unde zice de branza topita, mezeluri si iaurt cu fructe.

Mie, vorbesc doar de mine, ca io prefer oricand o salata in loc de un fruct, stilul asta ketogenic mi se potriveste: mananc ce vreau eu mai putin fainoase, dulciuri si fructe cu mult zahar.


Bianca, tie trebuia sa-ti multumesc!!!

Mi se pare super regimul asta. Si potrivit pentru mine!

Tu l-ai tinut? Ce ti-a fost cel mai greu? A avut rezultate? Ideea e ca eu nu pot sa merg la sala. Am un genunchi paradit - 2 fisuri de menisc si nu am voie decat bicileta, inot si alergare mega ultra super usoara. Un fel de mers mai rapid.



Mergi la inceput