INSEMINARE 89 Felicitari Dankutza

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andra_C spune:

Ba eu simt ca va fi bine! Atat zic!

-----------------------------------------------------------------------------------------
Andra, mami fericita de fetita Amana (2 ani si o luna) si viitoare mami de baietel Robin Hood 37s+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andra_C

Ba eu simt ca va fi bine! Atat zic!

-----------------------------------------------------------------------------------------
Andra, mami fericita de fetita Amana (2 ani si o luna) si viitoare mami de baietel Robin Hood 37s+


Imi doresc sa ai gura aurita!

Participam la Concursul Klorane
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=momente%20klorane%20bebe&page=1" target="_blank"> Va rugam votati pozele da1 si da2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Dancutza la cate ore de la injectie si facut inseminarea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

dancutza sa fie cu succes , timem pumnii , sti cum se spune un este suficient , sa fie castigator !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Joi dimineata am facut Pregnylul la 8:30 si vineri la ora 11:30, ma insemina. Deci la 26 de ore. De abia seara am ovulat ca atunci am simtit. Undeva inre 8-12 seara am ovulat. Si am mai facut un numar atunci.
Cezara a zis sa recoltam 2 probe, dar sotul nu a putut. Mi-a zis ca a incercat, dar nu a reusit, ca nu e ca si cum ar fi cu mine pt nr 2. S-a dat batut si am rams doar cu un singur borcanel si ala vai de capul lui.
Culmea e ca si Bechir a zis ca tot de un gigel avem nevoie. Mi-a zis iar ca natura e mai destepata de oricare dr si ii surprinde mereu.

Participam la Concursul Klorane
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=momente%20klorane%20bebe&page=1" target="_blank"> Va rugam votati pozele da1 si da2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela_ella2003 spune:

Felicitari Eva! Bine ai venit pe lume Dorian, sa le aduci numai bucurii parintilor si sa ai parte de noroc in viata!

Dankutza, Dumnezeu e mare, ai incredere in el! NU se stie niciodata!

Andra, sper sa ai gura aurita si sa predati amandoua stafeta!

http://www.facebook.com/reqs.php?type=1#!/profile.php?id=100003315293430
http://www.eshop-rapid.ro/produse-herbalife

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Eva felicitari pentru bebe Dorian sa fiti sanatosi!
Dankutza iti tin pumnii!
Mult noroc la toate fetele!
Cat despre mine mai fac saptamana asta o inseminare iar daca nu reusesc o sa fac fiv(in cazul in care se aproba dosarul), mi-a dat stimulare cu gonal f 75ui, 6 zile si de astazi 2 zile de menopur 75ui, mie cam frica de menopur ca nu stiu cum sa-l administrez cred ca va trebui sa merg sa mi-l faca o asistenta.

Va si bafta tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Miky menopur-ul se face subcutanat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui MariaBcf

Miky menopur-ul se face subcutanat.


Sarumana mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela_ella2003 spune:

Citat:
citat din mesajul lui miky82

Eva felicitari pentru bebe Dorian sa fiti sanatosi!
Dankutza iti tin pumnii!
Mult noroc la toate fetele!
Cat despre mine mai fac saptamana asta o inseminare iar daca nu reusesc o sa fac fiv(in cazul in care se aproba dosarul), mi-a dat stimulare cu gonal f 75ui, 6 zile si de astazi 2 zile de menopur 75ui, mie cam frica de menopur ca nu stiu cum sa-l administrez cred ca va trebui sa merg sa mi-l faca o asistenta.

Va si bafta tuturor!



Miky, vezi ca pe youtube sunt filmulete cu modul de injectare, daca iti faci tu sa nu te sperii ca trage singur pistonul solutia si tu trebuie sa muncesti sa tragi ultimele picaturi. Eu am renuntat, mi le face nasa (am doza mare. Daca gasesti pe cineva, apeleaza, este mai simplu
Bafta multa

http://www.facebook.com/reqs.php?type=1#!/profile.php?id=100003315293430
http://www.eshop-rapid.ro/produse-herbalife

Mergi la inceput