Prietene la bine si la greu - 164

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:


La multi ani, Dymomo!

La multi ani, Mitzi! ,

La multi ani Mario Dominic by Mihamora!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

La multi ani Dymomo !
La multi ani Mitzi !
La multi ani Mario Dominic !
Sa vi se implineasca toate dorintele frumoase !


Lyly nu stiu sigur cum sunt ,uneori mai bine ,alteori rau ... intr-o zi imi spune ca ma iubeste ,in alta ne certam si ne vorbim urat ...nu ma mai afecteaza prea tare problemele astea acum .
Mi-ar placea mult sa ne vedem in Brasov ,chiar daca in weekend nu prea fac eu programul .Vorbim neaparat in saptamana dinaintea weekendului respectiv .

Ramo nu stiu ce varianta e mai buna vis a vis de nedumerirea ta ,stiu precis ca-s impartite parerile si fiecare cred ca-i mai bine sa faca cum simte .
Am inteles acum de ce a vomat bietul Dominic ,nici lui Iustin nu-i prea priesc drumurile cu serpentine. Ce darnic e el deja cu fratiorul lui .
Spor la gasit nume !

Ramonika imi pare tare rau ca nu se simte bine mama ta ,ii doresc sanatate multa !
Iti tin pumnii sa mearga totul bine cat timp esti in delegatie .

Raluci pare ca se distreaza Remus cu olita ,ma bucur . Iustin cand se aseaza pe olita spune "puta mica si frumoasa fa pipi" .Cu kk avem probleme in continuare ,noroc ca il vad mereu ca se screme mult si stau cu servetele la fundul lui pt ca vrea si poate sa faca numai din picioare




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

Buna ziua din nou,
La multi ani fetelor sarbatorite astazi.
Dymo tie multa putere iti doresc si zilele mai senine ca ai mare nevoie.
Sa ai parte de bucurii alaturi de sot si copil si multa sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Tina vacanta placuta. Frumos bilant de 2 ani jumatate.

Monis pedi al tau ar striga-o pe Cezara - Scheletel. Are 10 kg de abia si chiar e un scheletel.

Raluci felicitari pentru olita. Bravo! La noi, nici o imbunatatire.

Laura Cezara incepe sa lege din ce in mai mult cate 3 cuvinte. Chineza e in floare, oricum. Nu se lasa de ea. Adica, sa zic inteleg ce vrea sa spuna sau ce vrea de la mine, dar chineza inca exista. LA inceput, Zbuciumix o imita de numa. Deci e normal ca cel mare sa-l imite pe cel mic.
Eu nu cred ca ne pierdem. Doar ca suntem f ocupate. Dupa cum, vezi, cine a vrut sa ramana impreuna, a scris, daca nu zilnic, macar o data de 2 ori pe saptamna.

Dozz esti tare cu susurul si troscul pe parchet. Cezara e bine acum. Nu mai are nimic. Niuci urma de bubi, cum zice ea.

Ramona felicitari pt putzica. Pe bona o cheama Rodica si Cezara o striga .... Oca, Oca. A durat ceva pana ne-am prins ce inseamna Oca.

am ramas la pagina 19 de citit. continui ... cand am timp.



Participam la Concursul Klorane
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=momente%20klorane%20bebe&page=1" target="_blank"> Va rugam votati pozele da1 si da2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

La multi ani, Dymo, Mitzi si Mario Dominic!

Participam la Concursul Klorane
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=momente%20klorane%20bebe&page=1" target="_blank"> Va rugam votati pozele da1 si da2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui shtephy

Raluci pare ca se distreaza Remus cu olita ,ma bucur . Iustin cand se aseaza pe olita spune "puta mica si frumoasa fa pipi" .Cu kk avem probleme in continuare ,noroc ca il vad mereu ca se screme mult si stau cu servetele la fundul lui pt ca vrea si poate sa faca numai din picioare





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b

Citat:
citat din mesajul lui shtephy

Raluci pare ca se distreaza Remus cu olita ,ma bucur . Iustin cand se aseaza pe olita spune "puta mica si frumoasa fa pipi" .Cu kk avem probleme in continuare ,noroc ca il vad mereu ca se screme mult si stau cu servetele la fundul lui pt ca vrea si poate sa faca numai din picioare





Raluca, mamica de doi baieti, Remus Andrei (8 nov '09) si Cezar Ioan (3 dec '11)


subscriu la "pt ca vrea si poate sa faca numai din picioare " mai mult vrea, ca de putut poate si pe olita/reductor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

mai zic si eu doua vorbe,pana ce doarme piticotul...

in primul rand:
La multi ani,Dymomo!!!Sa ai parte de o aniversare linistita alaturi de cei dragi!!Multa sanatate si un an mai bun de acu incolo!!!

La multi ani,Mitzi!!! multa sanatate si mai da pe la noi!!!
La multi ani,mario dominic de Mihamora!!! mami,mai spune-ne despre strumphii tai!!!

Monis am ramas 'speechless' la filmuletul cu Iulian...e super,super,super!!!!

shtephy sanatate micutei curajoase!!!; ce tare Iustin la faza cu olita!!
p.s. ma mobilizez si pun ceva poze cat mai stau pe acasa ,ca sunt restanta rau la capitolul asta.. trebuie sa ma dumiresc insa cum functioneaza o chestie si apoi..

gabitza personal,te admir cum reusesti sa le faci fata la amandoi...mie mi se pare greu,uneori,si cu unul (mai ales cand e vorba de iesit undeva).. mucosii si va doresc sa va imprieteniti cu legumele.

ramonika multa sanatate mamei tale ,dar si tie...sa treaca cat mai usor timpul in delegatie!!!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

mai,cand va aud cu refuzul legumelor...ma declar fericita (so far)...David mananca de toate ,chiar si crude...ii plac tare mult salatele (rosii,ceapa verde,ridichi,varza+morcov,sfecla), a mancat si macris direct de la buni din gradina ...la fructe,avem ceva preferinte mai nou si refuzam total unele ,dar dupa o perioada le mananca si pe astea...

legat de subiectul deschis de Ramonika, mie imi place sa cred ca doar lipsa timpului face ca atmosfera sa nu mai fie asa animata cum era candva....eu,personal,nu cred ca s-au spus lucruri nelalocul lor ,dar avand in vedere ca eu nu prea am activat f.mult in ultima vreme,poate vorbesc in necunostinta de cauza....atata vreme cat fiecare scrie macar din cand in cand nu cred ca se pune problema unei 'despartiri'...

la Cluj ,iar e vreme urata(tuna si fulgera si a inceput sa ploua din nou)...si dimineata a fost asa frumos..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

DYMOMO

MITZI

MARIO

Lyly exact asa e si Iulian, totul e lamurire si negociere, ca sa grabesc procesul de iesire din casa dimineata, vesnic inventez cate ceva, dar seara e trist rau ca nu vrea sa meagra in parc si il apuca pe la 8 . Lasa ca se fac ei mari si or sa plece de acasa de n-o sa ne mai convina

Shtephy multa sanatate la pitici, sa treaca repede, conjunctivita sau nu

Gabita o sa-mi pun pe to do sa gasesc pe cine sa intreb de gradinita. Dar de ce ai vrea s-o schimbi pe cea de acum?

Raluci super cu olita! Adevarul e ca odata inceputa treaba, dupa aia merge struna, startul e mai greu

Ramonika nu inteleg, despre ce despartiri vorbesti?!? Lasand telenovelistica si dramatismul la o parte, imi pare tare rau de mama ta, greu trebuie sa-i fie si ei ca e singura, si tie . Spor la analize bune si la cheful de un nou bebelus




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput