Oportunitati de munca la domiciliu (2)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor

hai ca m-am trezit si eu sa intreb... (aaa eu sunt ninochka11)...m-am prins mai greu ce si cum sa fac, postez ad-uri de zor, m-am jucat un pic si pe auctions dar mi s-a luat, am urmarit doua licitatii care apropiau de incheiere... si am bid-uit inca 3 ore peste ora aia..am renuntat (dar si din cauza ca nu stiam si nici acum nu stiu care e treaba la final...sa zicem ca mi se adjudeca mie...ce fac? platesc suma la care s-a ajuns prin licitatie, sau pur si simplu am castigat si astept sa-mi vina obiectul acasa?

o alta chestie la care nu am gasit inca raspunsul e cu alea 100 de puncte date cadou... daca dupa 60 de zile tot le ia inapoi si nici nu pot cumpara biduri cu ele...de ce se mai dau?...

Elle, tu si sotul aveti adresa diferita in buletin?! ca eu intelesesem ca pe tine te-a sponsorizat sotul...

eu inca nu am acoliti...cred ca nici nu o sa am, in viata nu am vandut sau convins pe cineva sa faca ceva anume... o sa vad ce pot face asa de una singura...

nici cu daisy ala nu ma prind cum vine treaba, nu pricep ce e cu pretul ala diferit si nici daca mai intai trebuie sa cumpar produsul si apoi sa-l pun in vanzare (habar nu am unde...si/sau licitatie)... nu ma risc sa dau bani si sa ma aleg cu nu'sh ce obiect inutil ...


Atunci cand castigi un obiect la licitatie, platesti pretul la care sa ajuns. Completezi un formular unde le dai adresa ta, si ei iti trimit obiectul acasa.

Punctele bonus pe care le primesti sunt "mostre" pentru ca oamenii sa invete sa foloseasca sistemul. Ele se comporta la fel ca si cand ai fi cumparat bid-uri doar ca nu dai bani pe ele. Dupa 60 zile, pentru fiecare zi de anunturi, castigi puncte VIP.

Eu si sotul avem adrese diferite in acte, da.

Poti baga pe mama ta, tatal tau, cativa prieteni, trebuie sa gasesti pe cineva, eu pe-ai mei i-am luat pe sus si i-am bagat fara sa le dau prea multe explicatii. A fost funny ci o prietena pe care am bagat-o fara sa-i spun mare lucru (i-am spus atat: vezi ca te bag intr-un joc, iti spun eu despre ce e vorba cand ne vedem). I-am bagat eu anunturile 60 de zile, s-a facut vremea upgradarii si m-am intalnit cu ea intamplator chiar cand ma duceam la banca sa depun banii pentru upgrade-ul ei. Si-i zic: "Vezi ca ai 150 de dolari in cont". A facut ochii cat cepele... cica: De unde?! Si apoi, dupa ce si-a verificat contul, si in ziua urmatoare la fel, si apoi zilnic si vedea cum ii creste, a bagat in 3 zile 20 de oameni. Si a cumparat si bid-uri, iar contul ei a ajuns acum la 500 $.

Cu Daisy nu trebuie sa dai nici un sfant, voi explica si cu acela ce este, insa sunt multe info si nu vreau sa confuzez oamenii, mai tarziu.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Si cum inscriu pe altii? (Am cautat inainte sa intreb dar nu ma descurc)


Intri mai intai pe site-ul Zeekler pe link-ul tau de referral (trebuie sa scrie in coltul dreapta sus "Welcome From... numele tau".
Dai click pe Register si apoi pe Join Zeekler si completezi formularul.
Apoi te loghezi in contul lui si verifici daca a primit bid-urile gratuite. Dupa ce l-ai inregistrat in Zeekler, mergi pe siteul tau de referral de pe Zeek Rewards (trebuie sa scrie de asemeni, si acolo, in coltul dreapta sus "Welcome From... numele tau"). Dai click pe butonul Join si inregistrezi persoana respectiva cu un alt username. Poti folosi aceiasi adresa de email. Nu uita: mai intai Zeekler si apoi Zeek Rewards.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Eu nu am cum sa furnizez niciun fel de factura pe numele meu.

Singurele copii pe care le pot furniza sunt CI si certificat de nastere.


Poate sa fie si un extras bancar cu numele tau pe adresa respectiva, contract de internet, orice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb
Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny
Eu nu am cum sa furnizez niciun fel de factura pe numele meu.Singurele copii pe care le pot furniza sunt CI si certificat de nastere.
Poate sa fie si un extras bancar cu numele tau pe adresa respectiva, contract de internet, orice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui Elle_sebIntri mai intai pe site-ul Zeekler pe link-ul tau de referral (trebuie sa scrie in coltul dreapta sus "Welcome From... numele tau". Dai click pe Register si apoi pe Join Zeekler si completezi formularul.Apoi te loghezi in contul lui si verifici daca a primit bid-urile gratuite. Dupa ce l-ai inregistrat in Zeekler, mergi pe siteul tau de referral de pe Zeek Rewards (trebuie sa scrie de asemeni, si acolo, in coltul dreapta sus "Welcome From... numele tau"). Dai click pe butonul Join si inregistrezi persoana respectiva cu un alt username. Poti folosi aceiasi adresa de email. Nu uita: mai intai Zeekler si apoi Zeek Rewards.
Buna dimineata si multumesc frumos ca iti aloci atat timp. Am facut o inregistrare, dar m-am lovit de o alta problema. Pe mine sponsorul m-a inregistrat la Inetgiant si la Zeek Rewards, ce ma fac? Ii inregistrez si eu pe ai mei tot asa? Ca am apucat deja o inregistrare pe Zeekler si Zeek Rewards.Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Nu am cum sa fac dovada adresei unde locuiesc! Nu am niciun fel de document pe numele meu!

Daca AlertPay (Payza) are vreo trasatura in comun cu PayPal, nu recomand Mastercard, ca nu merge pentru retragere de bani.

DACA.


Din putin se face mult - ajutor umanitar!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Eu nu am cum sa furnizez niciun fel de factura pe numele meu.

Singurele copii pe care le pot furniza sunt CI si certificat de nastere.


Poate sa fie si un extras bancar cu numele tau pe adresa respectiva, contract de internet, orice.




Adica adresa din cartea de identitate sa corespunda cu adresa care apare pe contul bancar?

Sa incerc asa.

Desi eu vreau sa atasez un cont bancar de ING, care e deschis in Braila. Numa' ca io n-am CI de Braila.

In fine, oi vedea atunci.

Din putin se face mult - ajutor umanitar!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Salutare

Si eu scriu pe fuga

Nu reusesc sa atasez un card la contul de alert pay; de fapt este atasat dar vreau sa iau bani de pe card sa-i aduc in alert pay ca sa ma pot upgrada.

in rest, muncesc...

uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb
Intri mai intai pe site-ul Zeekler pe link-ul tau de referral (trebuie sa scrie in coltul dreapta sus "Welcome From... numele tau".
Dai click pe Register si apoi pe Join Zeekler si completezi formularul.
Apoi te loghezi in contul lui si verifici daca a primit bid-urile gratuite. Dupa ce l-ai inregistrat in Zeekler, mergi pe siteul tau de referral de pe Zeek Rewards (trebuie sa scrie de asemeni, si acolo, in coltul dreapta sus "Welcome From... numele tau"). Dai click pe butonul Join si inregistrezi persoana respectiva cu un alt username. Poti folosi aceiasi adresa de email. Nu uita: mai intai Zeekler si apoi Zeek Rewards.



Buna dimineata si multumesc frumos ca iti aloci atat timp. Am facut o inregistrare, dar m-am lovit de o alta problema. Pe mine sponsorul m-a inregistrat la Inetgiant si la Zeek Rewards, ce ma fac? Ii inregistrez si eu pe ai mei tot asa? Ca am apucat deja o inregistrare pe Zeekler si Zeek Rewards.

Multumesc


Cu multa placere
Inetgiant nu are nici o legatura cu zeek. Nu e nevoie sa-i inregistrezi acolo. Zeekler si ZR e suficient.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Nu am cum sa fac dovada adresei unde locuiesc! Nu am niciun fel de document pe numele meu!

Daca AlertPay (Payza) are vreo trasatura in comun cu PayPal, nu recomand Mastercard, ca nu merge pentru retragere de bani.

DACA.


Dac ai un cont bancar unde adresa ta e trecuta in acte la banca, cred ca este ok.

Nu stiu referitor la extragerea cu Mastercard, noi retragem in cont bancar direct.

Mergi la inceput