Oportunitati de munca la domiciliu (2)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crisbar spune:

elle_seb, hai ca mai venim de acasa

asta vreau si eu, sa nu pierd timpul. si nici cei care se vor inscrie sub mine. deci pe langa cei 10$ mai trebuie sa cumpar si bid-uri. alea cat costa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui crisbar

elle_seb, hai ca mai venim de acasa

asta vreau si eu, sa nu pierd timpul. si nici cei care se vor inscrie sub mine. deci pe langa cei 10$ mai trebuie sa cumpar si bid-uri. alea cat costa?


Bid-urile sunt 1 $ fiecare, trebuie sa cumperi minim 10 bid-uri, iar maximul este de 1000 bid-uri pentru Silver.
Diamonds pot cumpara pana la max. 10.000 bid-uri.

Asta nu inseamna ca nu iti poti creste ontul mai sus de atat si comisioane, profit, etc... nu exista limita. Insa limita maxima de bani pe care o poti plati din buzunar este de 10.000 $. Trebuie sa ai Customers inregistrati sub tine carora sa le dai bid-urile cumparate, pentru ca doar dandu-le mai departe, ele se transforma in puncte VIP (si implicit in bai).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisbar spune:

aha, de fapt le platesti (bid-urile) dar valoarea lor nu o pierzi. ti se intoarce tot tie.

bid-urile pe care ni le-ai dat noua erau free sau platite?

de exemplu, eu daca vreau sa inregistrez sub mine 10 persoane intr-un interval scurt, o saptamana, trebuie sa cumpar bid-uri pentru fiecare? sau imi sunt de ajuns cele minim 10?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisbar spune:

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

Citat:
Cum adica, membrii Free nu pot vedea matricea? Nu pot vedea cine e deasupra lor, doar cine e sub ei?


Membrii free nu pot vedea matricea. Insa pot vedea ce oameni au in sistem sub ei in Sponsorship Report.




selene, sa inteleg ca tu nu esti inca membru silver?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny
Edit: nu pot bid-ui.

Free Bid Auction: Homedics iSoundSpa Lullaby wi...
Features: 3 soothing natural sounds: Heartbeat, Rainforest, Ocean. 3 tender lullabies: Twinkle, Twinkle Little Star, Rock-A-Bye Baby, Cradle Song.

Si mesajul este:

Buy Retail Bid Credits
Buy Retail bid credits to place a bid on an auction.
Buy Bid Credits.



Cred ca ai participat la o licitatie cu bid-uri pe bani. Cu bid-urile free poti participa doar la licitatiile cu bid-uri free.






Nu, nu, vezi ce scrie chiar sus?

Free Bid Auction. Adica licitatie cu bid-uri gratuite. Si totusi, nu a mers.

Ar fi trebuit sa imi apara vreun mesaj pe undeva cum ca am primit 11 bid-uri de la tine? Ca nu s-a intamplat asa ceva.

Din putin se face mult - ajutor umanitar!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui crisbar

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

Citat:
Cum adica, membrii Free nu pot vedea matricea? Nu pot vedea cine e deasupra lor, doar cine e sub ei?


Membrii free nu pot vedea matricea. Insa pot vedea ce oameni au in sistem sub ei in Sponsorship Report.




selene, sa inteleg ca tu nu esti inca membru silver?


Nu, inca nu sunt, pentru ca nu am cei 10 dolari pentru upgrade si nici alti bani pentru cumparat bid-uri.

Motivul este ca am trecut printr-o perioada nasoala, in care ni s-au stricat mai multe lucruri in casa, unul dupa altul, incepand cu laptopul de pe care tastez acum si terminand cu... nici nu mai stiu, bateria de dus, aspiratorul...

INCA reparam.

Dar sper sa rezolv asta la sfarsitul lunii, sa fac upgrade atunci.

Din putin se face mult - ajutor umanitar!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui crisbar

aha, de fapt le platesti (bid-urile) dar valoarea lor nu o pierzi. ti se intoarce tot tie.

bid-urile pe care ni le-ai dat noua erau free sau platite?

de exemplu, eu daca vreau sa inregistrez sub mine 10 persoane intr-un interval scurt, o saptamana, trebuie sa cumpar bid-uri pentru fiecare? sau imi sunt de ajuns cele minim 10?


Exact, tu platesti bidurile pe catre trebuie sa le dai mai departe pentru a capitaliza de pe urma lor.

Bid-urile pe care le-am dat sunt platite de mine si date celor de sub mine pentru ca eu sa castig de pe urma lor si pentru ca tu sa te poti folosi de ele.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Puteti viziona informatii despre zeek in acest filmulet:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Elle Nu pot decat sa multumesc din nou. E drept ca nu e etic sa trec la altcineva, dar nici sa nu raspunda o luna la emailuri sau pe mess sau sa nu spuna cine e sponsorul ei nu e etic. In fine, asta e, trebuia sa ma informez eu mai bine inainte de a ma inscrie. Eu din pacate nu pot decat sa fac treaba asta modest, cum spui tu, imi ctresc fata singura si 10 dolari ma apasa. Sa zicem ca i-as si sacrifica, dar sa cumpar bid-uri pentru altii chiar nu as putea, asa ca te-as intreba, daca sunt inscrisa de o luna, dupa cat timp pot inscrie pe altii? Pot inscrie doar din Romania sau si din alte tari? Daca eu trec la Silver, dar cei care vin dupa mine se inscriu modest sau maxim Silver si ei, grabesc cu ceva afacerea? Multumesc inca o data, o saptamana frumoasa la toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Andrecluj, eu nu am nici macar o luna completa de postare de anunturi si am doua persoane sub mine - respectiv, s-au inscris prin mine.

Poti inscrie si din alte tari.

Daca tu te inscrii direct Silver, incepi sa acumulezi mai repede puncte VIP, care sunt cele aducatoare de bani.

Daca persoanele de sub tine se inscriu si ele direct Silver, se intampla ca mai sus. DAR daca se inscriu Silver prin tine, dar inaintea ta, tu pierzi puncte, pentru ca, daca am inteles bine, ei sunt cu o treapta inaintea ta.

Din putin se face mult - ajutor umanitar!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput