Biogenesis Fertility Center -35

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diancic2002 spune:

Neata fetelor, vin la raport ca i-am vazut pe puiuti, sunt 2 , sper sa ramana bine implantati pana la capat, sarcina e prea mica oricum, si nu au putut fi masurate bataile inimii inca, dar se vedea ca sunt 2 si pulsau , abia astept urmatoarea eco sa-i vad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mbadaran spune:

Felicitari!!!



Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

buna dimineata fete

diancic,felicitari!sa fie bine pana ii strangi in brate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalinaexl spune:

Felicitari !!!!! Ma bucur foarte tare pt tine sa fie bine pana la capat !!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada07 spune:

buna diancic2002 si felicitari din suflet pentru puiutii tai sa dea Dumnezeu sa fie bine pana la capat. iti urmaresc de ceva timp postarile si evolutia si azi am indraznit sa iti scriu,si eu ar trebui sa ma programez pentru FET insa mi-e tare frica,as vrea sa te intreb cam care au fost pasii pe care i-ai urmat pana la transfer, cate eco ai facut si ce tratament ai urmat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diancic2002 spune:

Mihaela, velvet, Catalinaexl

Ada, multumesc si Doamne ajuta sa ti se implineasca visul si sa fie bine la toate fetele pana la capat . Pasii, nu i-am notat, dar iti povestesc din ce imi amintesc, poate celelalte fete completeaza blank-urile. Ar fi trebuit sa iau anticonceptionale ca sa vina ciclul la o anumita data, dar la mine s-a potrivit perfect si nu a mai fost nevoie sa iau, dupa care din prima zi de ciclu am inceput cycloprogynova, si am facut si prima ecografie si estradiol. Apoi la fiec 2 zile le-am repetat, pana in a 14a zi a ciclului, dupa care urmeaza FET-ul, si cam atat, dupa care te rogi in continuu sa fie bine puiutii si sa ramana la caldurica urmatoarele 9 luni
Sa-mi spui daca pot sa te ajut si cu alte info

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

diancic - bravo, sa fiti sanatosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Diancic, felicitari!
sa dea Dzeu sa fiti bine toti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada07 spune:

diancic multumesc din suflet pentru raspuns, acum nu mai urmeaza decat sa imi fac curaj si sa ma programez, pentru ca dupa incercarea trecuta imi este extrem de frica dar ne incredintam cu totul milostivirii divine. si fie ca puiutii tai sa creasca mari si frumosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Desi nu am scris asa mult aici, intru sa va spun ca azi am primit cea mai frumoasa veste posibila ; un beta de 63 in z13 dpo. Sunt f fericita , dupa 4 ani in lupta asta nu as fi crezut ca pot iesi invingatoare .

Mergi la inceput