Biogenesis Fertility Center -35

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

diancic m-am gandit mult la tine. Felicitari si sarcina usoara. Deci Anastasia nu va mai fi singura omuleata de zapada de aici :).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diancic2002 spune:

catalina2307, Doamne ajuta sa fie totul bine, abia astept prima eco sa vad ca sunt bine si se dezvolta normal, cred ca va fi sapt viitoare.
aristica, adrianaady, velvet si mult succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mbadaran spune:


Felicitari! Ti-am zis ca o sa fie bine. Bravo!!!
Ce valoare ai avut la beta?


Citat:
citat din mesajul lui diancic2002

catalina2307, Doamne ajuta sa fie totul bine, abia astept prima eco sa vad ca sunt bine si se dezvolta normal, cred ca va fi sapt viitoare.
aristica, adrianaady, velvet si mult succes


Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

buna dimineata

diancicmultumesc.succes la eco!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diancic2002 spune:

Mihaela , n-am facut beta, ca treb sa ma deplasez la Bucuresti, ci doar HCG, si a crescut, nu stiu cu cat trebuia sa creasca, dar fata de ultimul a crescut mult, cred ca-l repet si maine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Diancic, bravo, felicitari! sa fie intr-un ceas bun si sa ne tii la curent.

Cata, va pupam :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalinaexl spune:

diancic FELICITARI!!!!! Ma bucur pentru tine tare mult. Eu sunt in Grecia mi-am pus la punct aproape toate treburile si astept sa treaca timpul sa vina pe lume comorile mele :))). Sper ca au fost multe fete care au avut rezultate pozitive in seria ta si sper ca si in urm serie sa fie cat mai multe. Astept cu nerabdare sa ne zici cate minuni cresc in pantecul tau :).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diancic2002 spune:

Ingeras, catalinaexl , abia astept sa vad si eu, as merge acum la eco daca s-ar putea, dar mai bine astept sa vad bataile inimioarei, deja sunt emotionata tare numai la gandul asta

Sincera sa fiu, nu stiu cate fete au reusit si cate nu, sper sa fie cat mai multe care au reusit...

Va si o zi minunata sa aveti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diancic2002 spune:

catalinaexl, ce fac bebicii? in a cata saptamana esti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalinaexl spune:

Luni inchei 24 de saptamani. Bebelusii sunt bine toata ziua se misca si pe zi ce trece lovesc din ce in ce mai tare. Astept sa treaca saptamanile sa se nasca sanatosi bebei ca sa ii pot lua in brate. Ma chinui pana atunci sa gasesc o modalitate sa ii iau in brate pe toti trei odata :)). Si tie iti doresc numai bine si sa ai o sarcina fara nici o problema oricati ar fi :)).

Mergi la inceput