MONTIGNAC (173)...STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Diana, te invidiez. Aveti restaurant raw vegan Macar din cand in cand m-as duce si eu...

Mel, pt ca sotul tau are de slabit mult si eu zic sa aveti grija cu lactatele. Conforme-conforme sunt doar cele scurse si uscate. Mie nu imi plac iaurturile degresate pt ca au gust de creta

Oana, Ilinca, Gabi, cum merge dieta?

Noi azi am sarbatorit 9 ani de casnicie ultra-mega-super fericita asa ca am fost la un retsaurant nou deschis. Am mancat o salata delicioasa de linte( linte verde fiarta cu ceva morcov parca si amestecata cu ceapa verde tocata) cu somon si ceva sos de smantana. Foarte buna mancarea, demna de Masterchef La desert am impartit cu Stefi un mousse de expresso cu inghetata de ciocolata dar mult prea dulce pt mine



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns child spune:

Felicitari PUISORUL!!!
Sa traiti fericiti si sa va iubiti mult!

Ai dreptate, sunt fericita ca s-a deschis in oras raw-restaurantul, dar, din pacate, nu am cu cine sa merg, cred ca-mi fac pofta si merg singura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mel_g spune:

La multi ani Puisoaro !!!!
Va doresc sa fiti fericiti muuuuuuulti ani de acum inainte !

Am facut iar lipii astazi din 100 g faina integrala si 100 g taratze. Au iesit mega extra super bune ( 8 bucati ) , asa ca s-au terminat la masa de seara cu salata si iaurt . Maine prestez iar dar voi face mai multe. sa

M-am lamurit cu lactatele, e destul de greu sa renuntzam dar ... incercam .






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

neata...
vad ca pe forumul asta toata lumea e "mega super" fericita

puisoaro felicitari pentru alegerea facuta...ma gandesc la alegerea sotului

mel nu trebuie sa elimini lactatele...ca ma gandesc ca daca sotulului tau ii plac ff mult o sa se sature de regim mult mai repede...poti sa raresti adik 1-2 ori pe sapt..

vai vai ce obo sunt...4 ore am dormit azi noapte ca m-am tot foiit

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns btz_ovi spune:

Buna ziua fete dragi.

Imi cer scuze ca nu am mai intrat de ceva timp,din pacate timpul e din ce in ce mai putin,internetul de acasa nu functioneaza de aproape 3 sapt,iar la munca nu prea am timp.
Noroc ca ieri m-a "tras " de urechi Brandusica pe FB,dar din pacate pe finalul discutiei nu prea am mai avut timp sa ii raspund,asa ca imi cer scuze Brandu draga.

Ma bucur sa stiu ca sunteti in continuare decise sa slabiti si vreau sa va felicit.

Eu tot la 86 kg stagnez,dar se vede pe mine ca am mai dat jos,nu stiu cum,caci nu se misca deloc cantarul in favoarea mea.
Iar mai nou am inceput un tratament de slabire si remodelare la o prietena,ce e maseuza de profesie,voi lucra sa scap grasimea de pe burta,vergeturile si celulita,plus un lifting facial fara injectii.

Trebuie sa ma ambitionez sa revin printre voi,caci tare bine ma simt aici,voi imi dati putere,energie si ambitie.

Meniul meu de azi e;
MD;iaurt,mere
P:bulanase cu ceapa si usturoi verde la cuptpr
C:nu stiu inca,vad eu

PUISOARO felicitari si casnicie fericita in continuare.

Va pups pe toate gagicile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mel_g spune:

Brandulika nici eu n-am dormit si m-am tot frichinit pana pe la 3, iar la 7:30 facusem ochi. La ora asta sunt super mega extra obosita.

Meniu
D: o lipie cu iaurt 0%
P: Ciorba de dovlecei si pulpa de pui la gratar
C : nu stiu inca, mai vedem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

mel esti funny cum imi gasesti de fiecare data sa ma alinti



Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mel_g spune:

Asa sunt eu, alintacioasa.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mel_g spune:

Asa sunt eu, alintacioasa.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Multumesc iubitelor de urari Si eu sper din suflet sa fim la fel de fericiti in continuare

Azi am fost la o expozitie canina si a fost super. Vrem sa ii cumparam la Stefi un labrador, Golden Retriever.

Azi am fost tot pe drumuri asa ca am mancat o ciorba de perisoare, cirese, telemea si rosii. De dimineata am fost in piata si e asa frumos si atata culoare...Mie imi place in mod deosebit sa fac cumparaturi din piata de legume. Ma tot invart cate o jumatate de ora, chiar daca nu cumpar mare lucru. Azi mi-am cumparat broccoli, conopida, rosii, cirese, branza de vaci sa fac cascaval de casa, zuchinii sa fac la gratar. A fost o zi frumoasa

Maine iesim la un gratar, abia astept

Mergi la inceput