Pinguinii se imbraca de la Prada [15]

Raspunsuri - Pagina 35

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

vreau s-o felicit si aici pe Viviana pentru rezultatele printesei!!! bravooo! gata emotiile! (adica aproape, ca urmeaza repartizarea, dar ce-a fost mai greu a trecut).

bilele lui Celcesforaie au supravietuit sau le-a ciobit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns glimmer spune:

Hai, mai, mianna, ca mi-au dat lacrimile cand am vazut ce ai scris!
Bravo, felicitari, Viviana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Doamne, nici nu aveti idee cat suntem de fericiti!
Maimuta asta a noastra ne-a dat o adevarata lovitura de teatru!

Nu ne mai incapem in piele.
Am fost deja de 2 ori sa ne uitam pe liste.

Acu' o luna nici nu visam la 9,20 media de admitere.


Bilele lui Celcesforaie au supravietuit caci le-am ascuns.
Nu stiu cum o sa supravietuiasca el dupa ce ii va lua Iphone-ul 4S promis.
Da' va tin la curent.

PS: am sunat in California sa le dau vestea si dormeau (normal ca sforaaiu ca acolo-i noapte, inca). M-a apucat si plansul in timp ce vorbeam cu robotu' ala. Sper sa fi inteles mesajul.



--------------------------------------------------------------------------------------------------
Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns glimmer spune:

Viviana, iar m-ai facut sa plang. Hai, pe bune, vad prin ceata din cauza lacrimilor. Stiu cate griji ti-ai facut, ce bine e cand se rezolva toate!
Tocmai am vorbit si cu o prietena care mi-a zis ca si-a gasit un job mai bun. E atat de bine sa fii bombardat cu vesti bune! Parca ar fi realizarile mele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

tuturor

Nici nu va inchipuiti cata sustinere am gasit printre voi.



--------------------------------------------------------------------------------------------------
Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Viviana, felicitari !!! ptr reusita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Ha, ha, ha
A plecat cu ta-su si se intoarce acasa cu Iphone 4s.
Eu nu mai zic nimic.
O sa-i schimb numele din Celcesforaie in Celmaicocos sau Celmaifraier.


Am vrut sa dorm dupa amiaza. Am ore multe pierdute. A stat cocotata pe mine si m-a pupat si m-a ciupit si mi-a suflat in ureche, s-a facut ca ma pupa pe varful nsului si mi-a suflat in nari (nu incercati asta acasa) i-a picat saliva in ureche (a mea - nu incercati nici asta acasa), m-a gadilat cu genele, m-a tras de par...
Ma rog tacamul complet.
Nu stia cum sa-si mai exprime bucuria.

AM intrebat-o daca acuma ii pare rau de cat am batut-o la cap si am tras de ea cu invatatul.
I-au dat lacrimile si mi-a spus: "Nu. Nu regret nicio clipa cand ai fost mai odioasa".

Va spun sincer ca si pe ea a surprins-o nota luata. Mai ales la mate.





--------------------------------------------------------------------------------------------------
Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Bravo Vivi ...si felicitari maimuticii..ti-am zis eu ca eun copil destept...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Adjudecat! Celmaifraier ramane.

I-a mai luat:
- hainuta pt tel.
- folie protectoare
- docking station cu boxite (care nu e ieftin)

Uf! trebuia sa merg si io cu ei. Mai temperam elanul.



--------------------------------------------------------------------------------------------------
Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Wow, mi-o si imaginez de acum inainte facand ceea ce fac eu de la ziua mea incoace - adica toata ziua butonez pe telefon ...eu inca mai caut applicatia de masaj erotic, desi nu am facut nimic special (asa ca ea) ca sa o merit .
Nu-i asa ca sunt momente cand iti vine sa-ti golesti contul bancar cu zambetul pe buze ?

La noi situatia este la fel de proasta ... negocierea ca eshuat asa cum ma asteptam, ba mai mult, i-au retras oferta pe considerentul ca este "overqualified" ... ceea ce este adevarat. I-au explicat ca pozitia lui pur si simplu se micsoreaza si normal ca de aceea este platita atat de putin.
Deci o sa mai stea cam 1 luna ca sa faca tranzitia dupa care o sa i se desfiinteze postul ...speram sa ia pachetul de plecare care este semnificativ tinand cont ca a avut pozitie de executive si a lucrat in compania asta 12 ani.
Mai rau de atat, este stresat si dezamagit, nu comunica si nu doreste decat sa fie lasat in pace - nu mai vrea sa iasa din casa, nu mai vrea la ocean, sunt in vizita doua colege ale mele de liceu pe care le cunoaste foarte, foarte bine si nu are chef sa se intalneasca cu ele ... totul ar fi ok daca as sti cat o sa dureze perioada asta, din pacate nu stiu, oricum niste luni bune ... estimez ca undeva pe la anul, prin Februarie sa isi gaseasca alt job.

Mergi la inceput