Fulgusorii se topesc la soare :))..de placere{24*}

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vias spune:

pishko eu te astept, bine????? La o limonada in Poiana Mi-ar face mare placere sa va cunosc si personal

JR e plin de pete, sper sa nu fie si vreun pojar ceva....in cazul asta ar trebui sa-l las acasa si nu mi-ar arde de nici o nunta. Sper sa fie doar o eruptie de la ceva mancat si sa-i treaca repere. In rest ii dau antibioticul, si sper sa fie din ce in ce mai bine. Inca ii fac aerosoli, tare urat mai face cand ii pun masca, parca il taiem, nu alta..tipa ca din gura de sarpe ...mi-e tare mila de el, vreau sa treaca totul odata si sa fie sanatos tun, sa ma pot juca cu el...

In rest...mai nimic...vreau sa-si revina ca joi dupamasa sa-l iau la o sesiune de shopping

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Vias...sa nu fie reactie alergica la antibiotic!


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

Vias...sa nu fie reactie alergica la antibiotic!


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca



nu are cum, ca i-au aparut bubitele inainte de antibiotic

si buna seara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

ma gandeam acum la Magdaz_ina si la Busy, oare ce-i cu ele????? Sper ca sunt ok si sa aflam numai de bine...

Eu sunt necajita....mi-am luat vineri concediu pt ca sambata se insoara fratele meu...si stau si ma cert cu Pustache ca el are treaba dom'le nu poate sa vina decat vineri seara...adica la 19:00 sa vina de la servici, apoi sa mearga la tuns, o baie..sigur o sa mai vrea sa si manance cate ceva inainte, nu???
Ba chiar m-a intrebat daca e bine sa plecam sambata dimineata asta e nesimtire frate, astia la 10 dimineata au cununia la primarie..si eu cand sa ajung acolo??/ un coafor ceva????? Parca as merge la prieteni, nu la fratimio cred ca urmatoarele 2 zile vor fi pline de si muuuuuulta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

sau plec eu singura cu masina mea..si el o sa zica ca nu mai plateste motorina si la masina lui..si eu o sa fiu acolo fara sot ...daca imi face asta, il dau afara din casa..pe cuvant!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui vias

sau plec eu singura cu masina mea..si el o sa zica ca nu mai plateste motorina si la masina lui..si eu o sa fiu acolo fara sot ...daca imi face asta, il dau afara din casa..pe cuvant!!!

Mamica lui JR




calmeaza-te!incercati mai multe variante...si gasiti-o pe aia optima!


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

da...pacat ca in loc sa ajung acolo sa ma simt bine, probabil ca o sa fiu plina de nervi....c a singura nu ma incumet sa plec atata drum u JR...lui mereu ii trebuie un suc, ceva de mancat, nu sta bine, simte ceva la spate ...si asa mai departe...

ma duc la ...maine am o zi infernala..muuuuuuulta munca sa acopar si ziua de vineri..

noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Buna dimineata!
Cine vine la o cafea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui allexa06

Buna dimineata!
Cine vine la o cafea?



allexa,mami de baietei Razvan Ioan 29.03.2006 si Stefan Teodor 21.12.2009



meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.ca tare-s rupta


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

uite o idee buna:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=172279


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput