Clubul "babelor" FIV-oase 33

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

si eu sint aici,am terminat smotru,mai am doar de calcat fata de masa si sa pregatesc masa.Facem doar mici la gratar,o salata si un tort triple chocolate .Nu prea am avut chef de bucatarit,imi sta capul numai la plecare si mai am si bagajele de facut,miine dimi.
offf,eu urasc sa calc rufe,nu calc decit in caz de urgenta majora:pantaloni,camasi,etc.Am noroc cu masina de uscat,daca le pun acolo impaturate frumos,cind sint gata doar le pun in dulap,nu mai trebuiesc calcate

c`est la vie,pas le paradis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

Nu, nu stiam, doar ca pana in Dragonul Rosu, daca pun timpul, motorina si nervii, cred ca tot p-acolo ajung la banuti. Eu ma duc la magazinul din mall-ul din berceni.
Vrei hotel cu piscina?
daniela si eu la fel calc, doar cand e musai sa purtam vreo camasa, altfel...la fel, impaturite frumos de cand sunt la uscat

PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 3 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite

"Niciodata sa nu mergi la un doctor caruia i-au murit plantele din birou !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

daniela,sa aveti pofta si petrecere frumoasa.

mie nu-mi place uscatorul de rufe...boteste hainele.
am facut o mare tampenie cand am cumparat masina de spalat cu uscator...am platit dublu pe ea si am folosit uscatorul doar de vreo 2 ori.

sotzulache baloteaza salata de fructe cu lingura.
am pus in ea:ananas,mango,papaya,capsunici,mar verde,kiwi,gref rosu si pepene galben.


ma retrag la tele gagici.
va tzucuresc.
seara faina.






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

dap ari...asa as vrea...hotel cu piscina.
oscilez intre 2:hotelul ala de care ti-am zis ca in dreptul Turnului Fecioarelor si care are si piscina si un apartament la 100 de m de acest hotel.

hotelul are piscina si e putin mai scump.
apartamentul ma incanta ca are bucatarie...n-are piscina insa pot merge la piscina hotelului de la Turn,contra cost si sunt si foarte aproape una de alta cele 2 locatii...deci la bani cam tot pe acolo as ajunge dar am in plus bucataria si spatiu mai mare ca are 50mp apartamentul.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

mercic
ma intreb pe unde o fi Sabina,eu cred ca ne pregateste si ea ceva undercover ????
noapte buna

c`est la vie,pas le paradis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

ari, da' ce poza de profil ai? k eu vad tot niste degete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimpiadobre spune:

Buna dimineata,
Bioana, felicitari pentru sarcina!Ai facut ci ovocite donate?
Astept vesti bune de la doamnele care au fost in concediu.
Lyly ,merci de informatiile referitoare la Corfu.Daca spun ca vreau sa plec in concediu in Corfu ma mai crede cineva?
O duminica placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

neata fete.

o Duminica faina va doresc.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyly_mar spune:

olimpia,eu te cred..al meu a fost asa de incantat de corfu...ca ma tot baraie la cap sa mai mergem
daniela,concediu placut
o sa ne povesteasca fetele de concediu....tb sa avem doar rabdare
fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

fete...ce faceti???

io o sa va tot bat la cap saptamana asta despre jucarii,hainute si alte asemenea.
nah...ca io ziceam ca vreau sa mai cumpar o jucarie-masa educativa de la Chico sau Leapfrog si aia ma costa 250 de lei...da bine ca am vorbit cu Adina si mi-a bagat mintile in cap si are dreptate:copii oricum se plictisesc repede de o jucarie,oricat de mare/frumoasa ar fi ea...asa ca de banii aia mai bine cumpar 3-4 jucarii mai mici cu care o sa se joace mai mult ca-s mai multe si se plictiseste mai greu.

o sa le impachetez frumos,cu hartie cu desene animate si funde colorate.





Mergi la inceput