Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (12)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kraluca spune:

multumim pentru urari!!! bineinteles ca mndra s-a speriat cand a scos-o din apa, insa doar pe moment... deabia acum am inteles de ce se boteaza bebeii cat mai repede... pana pe la 2-3 luni ei nu vad bine si nu prea constientizeaza ce se petrece. mai mult, somnul de zi este mai profund cu cat bebe este mai mic (cel putin asa era la noi).
lady, faith - bine ati revenit!
mihaelaradu - ai grija de tine si de bebe! atatea evenimente nefericite te pot afecta... bine ca nu am mai auzit de soacra, ca ea mai lipsea! incearca sa te inconjori de oameni optimisti sau, daca nu, ia si joaca-te cu pitica
matza - LMA Alex... sau Tudor...
altesa - poti sa pui din nou linkul ca sa te votez?




mutatia heterozigota a A1298C si C677T
tratment: clexane 0.4/zi, femibion 2, cetebe, magne B6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelaradu spune:

Fetelor va multumesc din suflet pt ganduri bune si incurajari!
Alexandru

Si eu vreau sa incercam autodiversificarea.
Alice nu-s slaba de ingeri, dar nici n-am mai avut vreun copil pana acum. A fost prima oara cand am simtit ca e in primejdie si n-am reactionat coerent

Felicitari fetelor care ati crestinat! Aly casa de piatra!

Cati sanatate multa puiutzei



Iris Vanessa (25.02.2012) made in/by Mihaela
M-am nascut fara sa vreau, am sa mor fara sa stiu, lasati-ma sa traiesc cum imi place...
http://flowerspeaking.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kraluca spune:

ce primim noi acum sfaturi nesolicitate si atentionari... sa vezi la autodiversificare ce va fi! mie asistenta dr de fam mi-a spus de la luni sa-i introduc sucuri bineinteles ca am facut cum stiu eu si nu i-am dat fetei nimik
intrebare: pana la 3 luni pitica mea a avut niste ochi albastri superbi... care sunt sansele sa-i ramana asa, in conditiile in care singura persoana din familie cu ochi albastri este mama mea? la ce varsta se stabilizeaza culoarea ochilor?



mutatia heterozigota a A1298C si C677T
tratment: clexane 0.4/zi, femibion 2, cetebe, magne B6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ian.feb2012 spune:

capitol nou:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=172244&nm=Bulgarasi-de-ianuariefebruarie-2012-13

Mergi la inceput