Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (12)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

La multe lunite, Sara!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

N-am apucat sa citesc mare lucru, dar am vazut ca a scris Lady. Asta nu poate fi decat un lucru bun
Voi citi diseara sa apuc sa vad si pozele in liniste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursulet33 spune:

Matza, ai pm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Matza...esti puternica!ceea ce conteaza e crestinarea!


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane-maria spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

Matza...esti puternica!ceea ce conteaza e crestinarea!


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca



Subscriu !


ANE-MARIA mamica fericita de Bianca  ( 08.02.2012)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelaradu spune:

Citat:
citat din mesajul lui Matzaila_81

Deprimare maxima. Anulari de ultimul moment la botez.
Stiu ca sunt oameni care chiar nu pot veni si stiu si cei care nu-si bat capul sau la ale caror evenimente noi am fost si acum ne dau un mare flit in conditiile in care asta e singurul eveniment pentru mine ca nici nunta nu am facut la restaurant.
Dar ce ma mira,nici mama sau tata nu vin ca nu le-a placut invitatia pe care am facut-o. Are pe ea o poza cu piciorusele grasunele ale lui bebe si au spus ca aia e poza de morga nu de botez, biserica nu e aia pe care au vrut-o ei drept urmare nu mai vorbesc cu noi si nu isi fac aparitia.
Lista mea de prieteni s-a redus drastic ca si familia. Nu de alta dar doar fratele meu vine in rest am primit mesaj pe facebook cu "ne pare rau ca te anuntam atat de tarziu dar nu putem veni, sa va traiasca"
Imi vine saplang. O sa ma calmez pana maine dar in momentul asta imi vine sa plang de frustrare.

Mamica de grasunel Alexandru


si eu ma gandeam sa pun o poza cu talpitele ei pe invitatie
Matzo you're the best, f.ck the rest! (pardon my french)

Noi te iubim!!!

Iris Vanessa (25.02.2012) made in/by Mihaela
M-am nascut fara sa vreau, am sa mor fara sa stiu, lasati-ma sa traiesc cum imi place...
http://flowerspeaking.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelaradu spune:

Lady welcome back!!!


Iris Vanessa (25.02.2012) made in/by Mihaela
M-am nascut fara sa vreau, am sa mor fara sa stiu, lasati-ma sa traiesc cum imi place...
http://flowerspeaking.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ica7 spune:

Matza, draga de tine, te cred ca esti dezamagita. Dar, asa cum spun fetele, important e ca Alexandru va fi crestin.

Si pe noi ne-au sunat cateva familii chiar cu 2 zile inainte de botez. Astia sunt oamenii..
Eu am simtit ca la noi la botez DD i-a ales si i-a adus pe cei care s-au bucurat pt noi.

Alina am vazut pozele... Cred ca v-ati distrat pe cinste! Eu am avut surpriza ca majoritatea care aveau copii sa vina cu ei... Nu mi-au spus si nici nu m-am gandit ca vor veni... Atunci am inteles de ce-mi spuneai tu ca aveti animatori pt copii. Daca stiam luam si eu... La urmatorul copil sunt pregatita.

Lexi am vazut si pozele voastre..f frumoase!
Ori nu stiu eu sa dau mai departe poza cu poza in programul in care le-ai pus, ori nu merge.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelaradu spune:

Sara

Alina ce copilasi frumosi ai! Felicitari pt detalii: cartea de oaspeti, lumanarea, cutia, inimioarele...

Lexi ai doua papusi de fete!

Georgia, Lady coroana o iau EU: 163 cm si 76 kg.
Cati le sun cand ajung in tara ca nu-s milionara in euro sa chatuiesc despre tzatze la 35 centi minutu' Si eu fac ulei de lavanda! O nebunie

Anda da ce laptic produci, mami??? cred ca tu mananci numai sufleuri din alea bune de aia creste Toma ca Fat Frumos


Iris Vanessa (25.02.2012) made in/by Mihaela
M-am nascut fara sa vreau, am sa mor fara sa stiu, lasati-ma sa traiesc cum imi place...
http://flowerspeaking.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane-maria spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaelaradu

Sara

Alina ce copilasi frumosi ai! Felicitari pt detalii: cartea de oaspeti, lumanarea, cutia, inimioarele...

Lexi ai doua papusi de fete!

Georgia, Lady coroana o iau EU: 163 cm si 76 kg.
Cati le sun cand ajung in tara ca nu-s milionara in euro sa chatuiesc despre tzatze la 35 centi minutu' Si eu fac ulei de lavanda! O nebunie

Anda da ce laptic produci, mami??? cred ca tu mananci numai sufleuri din alea bune de aia creste Toma ca Fat Frumos


Iris Vanessa (25.02.2012) made in/by Mihaela
M-am nascut fara sa vreau, am sa mor fara sa stiu, lasati-ma sa traiesc cum imi place...
http://flowerspeaking.wordpress.com/


Spune-mi si mie te rog cum se face , dc vrei.

Eu ii fac masaj cu ulei de masline , peste tot inclusiv fata , asta e tot ce folosesc pt corp.
Ma gandeam sa ii iau si o crema de corp dupa baie insa nu stiu de care, nu m-am hotarat inca.


ANE-MARIA mamica fericita de Bianca  ( 08.02.2012)


Mergi la inceput