Fiv la Sibiu (38)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crismoni spune:

fetele care asteptati rezultatele, nu e cam devreme pentru a stii ce s-a decis? a fost deja intrunirea comisiei, ca suntem doar in 4? din experienta altor fete am inteles ca Sibiul transmite destul de repede rezultatul, asa ca nu cred ca o sa mai asteptati mult, desi pot sa va inteleg nerabdarea. sper ca pana luni sa aveti vesti bune toate fetele care ati depus dosarul in aprilie. insistati cu telefoanele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_cluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui crismoni

fetele care asteptati rezultatele, nu e cam devreme pentru a stii ce s-a decis? a fost deja intrunirea comisiei, ca suntem doar in 4? din experienta altor fete am inteles ca Sibiul transmite destul de repede rezultatul, asa ca nu cred ca o sa mai asteptati mult, desi pot sa va inteleg nerabdarea. sper ca pana luni sa aveti vesti bune toate fetele care ati depus dosarul in aprilie. insistati cu telefoanele.

Noi asteptam raspunsurile la dosarele depuse in martie si analizate la comisia din 9 aprilie. A trecut aproape o luna si Sibiul nu ne da raspunsurile...


PAI-1: 4G/5G-heterozigot + MTHFR A1298C-heterozigot, 7 IA nereusite, nici o sarcina, urmeaza FIV la Polisano Sibiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns engi1975 spune:

crismoni-valorile de referinta pt fsh sunt 3.35-21.6.
Stiti daca sunt fete care au reusit cu un fsh mare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crismoni spune:

carla sunt socata de ce-mi spui. daca nu venea de la o persoana implicata in program as fi crezut cu greu. macar v-au spus de ce nu au rezultatele sau e doar rea vointa, ca sa stiu la ce sa ma astept si eu.
ce ar fi sa le scrieti si sa le solicitati sa va raspunda, poate asa obtineti vreo reactie pozitiva
bafta multa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crismoni spune:

engi la mine pe buletinul de analiza scrie asa: zilele 2 si 3: 3 - 14.4 mlU/ml, faza ovulatorie 5,8-21 si luteala 1,2-9
suna la Sibiu sa intrebi care sunt valorile normale la fsh si unitatea de masura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crismoni spune:

engi la mine pe buletinul de analiza scrie asa: zilele 2 si 3: 3 - 14.4 mlU/ml, faza ovulatorie 5,8-21 si luteala 1,2-9
suna la Sibiu sa intrebi care sunt valorile normale la fsh si unitatea de masura
asa vezi exact cum stai
sambata sunt la clinica pana pe la ora 13,00 din cate stiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lelu spune:

lorelei78 sa-mi fie rusine ! nu te-am felicitat
Felicitari !!! Sa-ti dea D-zeu sanatate si sa ai 9 luni frumoase sa te bucuri la maxim de burtica si mai apoi de bebe
Tamys burtica , Popif asteptam luna august
Mult succes fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

Multumesc frumos,lelu!Parca ieri discutam tematoare despre laparoscopie si FIV!

7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ray80 spune:

Buna ziua, tuturor! am facut azi un test de urina, desi eram cam sceptica ca asa devreme poate fi ceva, mai ales ca nu am facut cu urina de dimineata! mare surpriza! am doua liniute! uraaa! desi e foarte subtire liniuta! oare e adevarat? mi-e frica sa ma bucur...acum trebuie neaparat sa ajung sa fac testul de sange! nu-mi vine sa cred... plang singura in casa. nu am plans de fericire niciodata si nu intelegeam cum se poate... totusi mi-e frica sa nu fie defect testul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adya spune:

Ray, felicitari! Sigur e . Ai facut Fet sau e natural?


Mergi la inceput