Bravo Diana, Anxy, Ella ! Hai Titi ! (50)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mi_bebelina spune:

Citat:
citat din mesajul lui miha81

Sunt foarte fericita!!! Printesa mea a trecut selectia finala la Mamaia Copiilor!!!!!! Va participa in vara la acest concurs!!! Nu imi vine sa cred!!!!

DENISA mami de Bianca (21.12.2006) si insarcinata in 35 saptamani cu PAUL FILIP


Felicitari mami pentru Biencuta talentata!
Si bafta in continuare!

Diana, mamica fericita de Deliutza broscuta(20.05.2008) si cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mi_bebelina spune:

Citat:
citat din mesajul lui YLARI

Shoshonik sa stapaniti sanatosi hainutele! Eu toate hainutele pe care le am ptr Lucas pana acum sunt primite nu am cumparat nimic momentan, o sa merg inainte sa nasc sa cumpar cateva... sunt o putoare

YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

POZE
Mami de Eva scumpa
Si
Lucas Mathias
Trombofilie, Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot


1+1= 2 putori.....nici eu n-am cumparat nimic ca am de la Delia si de la nepoata-mea. Carucior tre' sa cumpar, pe cel al Deliei l-am dat, dar il cumpara sotul atunci. Totusi zic sa i cumpar hainute noi macar de scos din spital....si am un mare ? Cum s-o imbrac, cu ce pe caldura asta? Si daca tot am amanat atat, zic s-o mai las pana luni cand ma duc la eco morfologica de trim 3.....voi avea 36+, nu stiu de ce asa tarziu mi-a zis s-o fac, dar....mi-e teama tare sa nu isi fi schimbat sexul....eu si Delia nu vreeeeem

Diana, mamica fericita de Deliutza broscuta(20.05.2008) si cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgiL spune:

BUN VENIT SOPHIE,MULT NOROC SI SANATATE!ANXY,FELICITARI MAMI SI REFACERE RAPIDA!
DENISA,,maine fac o saptamana de la operatie si o sa fac poze sa va pun si eu suncile la vedere

Virginia .mami de Ioana si de Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joana2672001 spune:

Felicitari draga Anxyyyyyyyyyyy, sa te bucuri de printesica ta

Mai Denisa dar ce pitica talentata avem. Sa ne anunti cand este festivalul sa o aplaudam si noi. Felicitari



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joana2672001 spune:

Mamicutelor care poate sa mi spuna si mie cat ceai de alaptat pot sa beau pe zi??? Eu am baut cam 2 litri primele 2 zile iar asta 1 l. Ideea e ca am inteles ca treb sa beau max 2 cescute??? Asa este???

Noi suntem bine, ziua suntem cumintei, papam si dormim, insa astazi am dormit si eu pe langa el.

Aever ma bucur mult ca iti este bine la noua casuta si ca iti inspira asa sentimente placute. Sa vezi ce rumos o sa fie dupa ce vinesi bebe.

Dragelor vreau sa va spun ca mor dupa piul meu, as sta in permanenta langa el, sa l miros, ating , studiez. Sentimentul matern se dezvolta pe zi ce trece, il simt din ce in ce mai aproape si clar de neinlocuit.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joana2672001 spune:

De Diana si inimosul nu mai stim nimic???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgiL spune:

AEVER,iti trimisesem si eu PM...daca nu vezi albumul meu,inseamna ca esti pe prima pagina si undeva in stanga jos dupa ce se termina albumele ai optiunea SHOW MORE ALBUMS sau SHOW ALL ALBUMS si atunci ti le va afisa pe toate...

Virginia .mami de Ioana si de Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mi_bebelina spune:

Citat:
citat din mesajul lui joana2672001

Mamicutelor care poate sa mi spuna si mie cat ceai de alaptat pot sa beau pe zi??? Eu am baut cam 2 litri primele 2 zile iar asta 1 l. Ideea e ca am inteles ca treb sa beau max 2 cescute??? Asa este???

Noi suntem bine, ziua suntem cumintei, papam si dormim, insa astazi am dormit si eu pe langa el.

Aever ma bucur mult ca iti este bine la noua casuta si ca iti inspira asa sentimente placute. Sa vezi ce rumos o sa fie dupa ce vinesi bebe.

Dragelor vreau sa va spun ca mor dupa piul meu, as sta in permanenta langa el, sa l miros, ating , studiez. Sentimentul matern se dezvolta pe zi ce trece, il simt din ce in ce mai aproape si clar de neinlocuit.



Ioana, mamica fericita de Cristian Daniel, minunea care ne-a luminat viata!!!!!



Eu nu stiam ca e limita, eu beam cat puteam ....eram disperata ca trebuia sa produc sa ma mulg.....fiica-mea n-a vrut san si pace, era mai bun muls in biberon....pana la 4,5 luni cand gata, n-a mai vrut sa iasa.

Sa nu ma uiti nici pe mine cu info despre SUUB cand poti, te rog mult!

Diana, mamica fericita de Deliutza broscuta(20.05.2008) si cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joana2672001 spune:

Nu te uit draga mea, insa i am spus si Alinei, dati mi pm exact cu ce doritisa alfti si eu va rapsund punctual si cu cea mai mare placere. Ma gandesc ca asa aflati exact ce va intereseaza iar daca e ceva ce nu ma intrebati dar eu consider necesar va spun oricum:))))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asparagus spune:

Joana, mie moasa si doctorul de aici mi-au zis ca maxim 3 cani pe zi, in rest lichide obisnuite pana la 2 litri. Motivul ar fi urmatorul: daca bem prea mult ceai de lactatie, organismul este stresat si ocupat sa produca, si riscam sa apara exact efectul contrar celui dorit.
Asteptam poze cu Cristian si cu tine, sa te vedem cum radiezi de fericire.

Ioana
mamica fericita de Lucas 18.01.2009 si 38+Bianca

AMR...7 ZILE!

www.foto-la.de/Lucas/" target="_blank">POZE LUCAS
POZE BIANCA

Mergi la inceput