Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (11)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dari_nanau spune:

Buna fetele!
Am facut si noi vaccinul, bubu a fost cam suparat din cauza intepaturilor, nu s-a linistit decat apoi la san. Am trecut si testul greutatiii si luna asta, doc a considerat, la fel ca mine de altfel, ca 700g e ok si continuam tot asa.

Amelia, ma bucur ca sunteti ok. Deci pot sa sper si eu la un avant de genul asta
Luiza, cum sunteti? Ai gasit medic?
Bulinuta, ma bucur ca sunteti mai bine.
Altesa, si mie mi se mai infunda canalele, dar bebe suge bine si reuseste sa desfunde. Insista cu pompa daca bebe nu suge bine, sa nu patesti altele.

Si eu sunt cu amandoi copii azi. Emma tot nu e ok, se vaita de dureri de burtica si nu vrea sa pape nimic. Doc a zis ca s-ar putea sa fie colici...dar la varsta asta?

O zi insorita sa aveti! Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaelaradu

Subscriu la ce scria Nicole: poze!poze!poze!
Felicitari micilor crestini!!!

Iris Vanessa (25.02.2012) made in/by Mihaela
http://flowerspeaking.wordpress.com/

ieri ne-am crestinat puiul ..acum pun poze pe Fbook..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

La multe lunite Kariss de Denisa si Codrin de Andieelen! La multi ani Andieelen!
Altesa bravo lui Rafi cel somnoros! Rafi cate kg are acum? Toma avea 7400 g acum vreo 4-5 zile si abia miercuri are 3 luni. Si mie mi se infunda cate un canal dar le rezolva Toma- incearca sa mai schimbi pozitia de supt- barbita lui Rafi sa fie catre canalul infundat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina1983 spune:

Hristos a Inviat!!!
Dupa multe zile absenta,plimbari prin romania,botezat pitica uite ca apar si eu.....siiiii ce imi e dat sa vad,pai bine mai fetelor asa zile sau ajuns sa inceapa scandalu din nimika chiar mai avem 2ani sa facem tam tam din nimik?Va rog din suflet puneti capat prostiilor,piticii nostri vor face atatea chestii importante si demne de lauda incat nu e loc de scandal.Mamici suparate va rog reveniti la sentimente mai bune,nu parasiti o odisee care se anunta mai mult decat frumoasa.Eu plecata prin lume fara prieteni si lume draga langa mine am gasit in voi prieteni virtuali carora le pot spune orice prostie fara a fi certata sau judecata si ca mine precis mai sunt fete care gandesc la FEL asa ca va rugam nu ne dezamagiti
Va urez La multi ani!!!tuturor mamicilor si bebeilor sarbatoriti in perioada ce am lipsit
Si ca tot sau cerut poze o sa dau si eu linkul de pe fb ca poate nu multe reusiti sa le vedeti acolo.http://www.facebook.com/media/set/?set=a.411102938908596.101119.100000266794048&type=3
Va poop si sper sa se termine cu certurile ca nu e prea placut sa intru si sa va gasesc ciondaninduva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kraluca spune:

La multe lunite fericite Yasmin de Mar_ysa si Codrin de Andieelen!!!
astazi la 17.00 avem programare la dr... sa dea domnul sa zica ca-s eu nebuna si fata e ok!



mutatia heterozigota a A1298C si C677T
tratment: clexane 0.4/zi, femibion 2, cetebe, magne B6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Raluca bafta si sa ne spui ce a zis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihacor spune:

Citat:
citat din mesajul lui kraluca

La multe lunite fericite Yasmin de Mar_ysa si Codrin de Andieelen!!!
astazi la 17.00 avem programare la dr... sa dea domnul sa zica ca-s eu nebuna si fata e ok!

mami fericita de Ariana (05.02.2012)

mutatia heterozigota a A1298C si C677T
tratment: clexane 0.4/zi, femibion 2, cetebe, magne B6
si la noi
ralu bafta sa fie bine buburuza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor!
Nu am apucat sa citesc tot din urma dar imi pare foarte rau sa constat ca inca nu s-au incheiat certurile si dicutiile. Pacat!
Noi am fost ieri la tara la niste rude care au o gospodarie foarte mare si Maria a fost in elementul ei. A vazut bobocei de gasca, mieluti, vitei, manji... A si calarit un cal. Ce mai, a fost in culmea fericirii. Ea iubeste oricum foarte mult animalele, imi spune mereu ca vrea sa se faca medic veterinar. Pe Johanna am tinut-o numai in curte, la verdeata si aer curat si i-a priit tare mult.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

anangel imi aduci aminte de fratele meu cand era mic...el zicea tot timpul ca se face dr de animale si acum e dr vet

raluca bafta maine la dr

altesa si carina voi faceti concurs cu puiutii?

ligia si geanina...vreau si eu sa vad pozele si nu am fb

dari pupa bubu sa ii treaca supararea cu vaccinul

adc noi ne invatasem sa avem si nopti in care se trezea la 6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Bulinut cred ca Toma si Rafi fac concurs ca noi nu prea putem controla cat baloteaza ei de la tatica


Mergi la inceput