Aspirante optimiste > 20 ani (788)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana0000 spune:

Gabi vreo veste? Hai sa fie una buna,pls

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

velvet tu in ce stadiu te afli tot la grizonat mergi?
gabyv multumesc de informatii, inca asteptam rezultatul tau
Bob_Pixel cum te mai simti, ce face dragonelul tau, ai aflat ce ai?

multumesc fetelor de sustinere si incurajari, deci luna asta trebuie sa merg la dr. inainte de ciclos




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

camcris,da,tot la el.nu am mai fost.vineri mergem ,ca repeta si al meu sperm.avem mai multe programari.in functie de rezultat,vedem pe ce drum apucam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bob_Pixel spune:

Citat:
citat din mesajul lui camcris

Bob_Pixel cum te mai simti, ce face dragonelul tau, ai aflat ce ai?


Suntem bine, am implinit joia asta 20 sapt, bebe da din cracuti uneori mult, alteori spre deloc si atunci ma sperie O sa aflam ce e abia la nastere, vrem sa pastram surpriza, deocamdata reusim
Multumim de intrebare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

gabyv hai cu rez de la beta!!!!!!!!!!!!!!!!!!


kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

m-am decis k de luni sa incerc pt a 6-a oara sa fac dieta cu supa d evarza, sa vedem daca reusesc!!!.
adevarul k prima daca am slabit 18kg in 6 sapt dar de cate ori am inceract sa o mai tin nu am mai reusit!!!!sper sa imi dea d-zeu putere si sa aiba si rezultate daca reusesc k s apot intra si eu cu acte in regula in cursa pt bb2!!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

Bob_Pixel ce repede a trecut timpul 20 sap. la mai multe inainte sanatosi sa fiti!
cata rabdare cu surpriza bravo voua eu una sincera nu as putea sa stau linistita daca nu as sti ce am
gabyv nici un raspuns ?????????????




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Beta negativ. Ma retrag la colt pana imi revin. Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana178081 spune:

Kmy asa de mult ai slabit in 6saptamani???Nu cred k este prea sanatos
Velvet eu cred k n-o sa ai nevoie de IA,caci sotul tau sigur si-a revenit Asa ca va doresc sa prestati natural nu sa te cracesti pe la 10dr pt IA
Roxy_Ana cand ai avut ultimul CM?Dar ovulatia stii cand a fost?Cred ca avem aceeasi varsta a sarcinii.Dupa tabelul de beta care mi l-a aratat Bob as avea 23z DPO.
Va pup dragutele,relaxati-va,vine 1Mai,iubiti-va apoi asteptati roadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

gaby,imi pare tare rau

anace tare esti!si optimista-sigur si-a revenitsper.sa dea Dumnezeu.eu ma gandeam deja la FIV,ca asa arata sperm noastra in ianuarie la sfarsit.acum sa vedem.ma gandeam aseara de ce nu am ramas gravi in ultimul timp-ori nu s-a imbunatatit sperm,ori am eu ceva.in afara de mutatii.pe care le au multe fete si au ramas insarcinate,doar ca au pierdut.eu nu am ramas niciodata.

Mergi la inceput