Asp.opt (787) Felicitari Ana178081, roxy_ana !!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Citat:
citat din mesajul lui velvet

gaby tu cum mai esti?


Velvet, astept sa imi vina, incerc sa ma ridic, o sa imi treaca in cateva zile...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

gabyeu tot sper sa nu-ti vina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana178081 spune:

Raluca eu cred k si tu esti gravidutza,dar inca nu se vede la test.Hai ca te asteptam si pe tine maine cu beta mare,mare.
Simptomle mele:sani mariti si ff durerosi(parca sunt pietre),durere de cap(2zile),dureri de burtica,ovare si pata aceea de implantare(din momentul ala am stiut/simtit ca sunt ).
Hai ca v-am zapacit azi.
Va si va pe toate



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daena spune:

Ana sa se molipseasca si la noi! Asa de frumos arata testuletul tau! Inca o data, sa fiti sanatosi amandoi pana la termen!

http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana178081 spune:

Daena asa sa fie la toate.
Va multumesc inca o data tuturor
O sa va ajute si pe voi Doamne Doamne sa aveti copilasii vostrii,stiu ce inseamna asteptare,planuri,speranta,indoieli,tristete caci si pe mine m-au incercat toate astea.De acum 8ani imi doream bebe,dar de 3ani incercam.Si cand am vazut ca eu n-am nimic,apoi a picat vestea cu sotul ca are probleme si tb operat caci de aia nu putea face copii,a cazut cerul pe mine.Bine ca al meu n-a comentat niciodata de operatie,de spermograma,sa nu vrea sa mearga,l-am incurajat,am mers cu el peste tot(bine la 2spermogr singur) si acum vad ca n-au fost in zadar,a dat roade.
Stiu ca poate veti zice ca e usor sa vorbesc acum,cand visul s-a implinit,nu e chiar asa,inca mi-e teama sa nu se intample ceva(ca anu trecut>sarcina oprita in evolutie),bine anul asta analiza sotului fata de anul trecut e de 10 ori mai buna.
Asadar,nu va pierdeti speranta,incercati,rugati-va,faceti tot ce va sta in putinta sa va impliniti acest vis frumos,acela de a crea un copil.Va pup si noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flowerbee spune:

Ana, felicitari pentru sarcina! Sa te bucuri de fiecare moment pt ca e o perioada foarte frumoasa!
Asteptam si alte teste pozitive!
Eu am facut un test de sarcina si e negativ! Foarte bine, am timp sa imi repar niste carii si sa merg la analize!

Bee

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009)

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blue_sea spune:

Neata!

Raluca tinem pumnii ca la tine sa fie simptome de sarcina!
Eu in prima luna cand am inceput sa iau acifol m-au durut ff tare.

Voi fi in 2012!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucaneagu spune:

buna dimineata
am intrat doar sa va pup si sa va multumesc de gandurile bune.
Mi-am facut programare la medic la ora 12 , pt ca noaptea trecuta am crezut ca mor de durere de burta , am facut si febra si de abia ma tin pe picioare . Cm nu a venit inca , insa nu mai sper la nimic bun , imi e foarte frica sa nu se fi intamplat ceva rau in urma accidentului. Tot in jurul pranzului o sa primesc si rezultatul de la beta , insa nu mai sper la bebe . Imi doresc doar sa nu am ceva grav.
Va pup , zi frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeaalina spune:

Felicitari Ana..ai mare grija de tine, evita tot ce presupune efort si musai sa nu faci baie, doar dus...Stiu ca s lucruri pe care le cunoastem toate dar eu din pacate n am tinut cont , m am simtit atat de bine incat am crezut ca pot muta munti..Inca o data un ocean de ganduri bune pentru voi , multa sanatate va doresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blue_sea spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralucaneagu

buna dimineata
am intrat doar sa va pup si sa va multumesc de gandurile bune.
Mi-am facut programare la medic la ora 12 , pt ca noaptea trecuta am crezut ca mor de durere de burta , am facut si febra si de abia ma tin pe picioare . Cm nu a venit inca , insa nu mai sper la nimic bun , imi e foarte frica sa nu se fi intamplat ceva rau in urma accidentului. Tot in jurul pranzului o sa primesc si rezultatul de la beta , insa nu mai sper la bebe . Imi doresc doar sa nu am ceva grav.
Va pup , zi frumoasa
Raluca, just in case, ia un no spa. Daca e bebe ajuta, daca nu, nu are ce sa faca rau.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Cand Dumnezeu spune NU ,are pentru tine un DA mai mare !





Voi fi in 2012!


Mergi la inceput