Recomandare masaj Bucuresti

Recomandare masaj Bucuresti | Autor: ralcat

Link direct la acest mesaj

Dragi doamne si domnite, am o mare nevoie. Si dupa ce ca e mare mai e si urgenta. Am nevoie de recomandari, unde ati fost multumite de masaj?
Vin in weekend in vizita in Bucuresti si tare-mi doresc sa ma rasfat cu un masaj pe zi (mai ales la spate ca am doua vertebre dureroase, dar merge si un anticelulitic).
Maseuza mea de mainile careia sunt indragostita de o mie de ani, si-a schimbat un pic mic locul de munca, si acu presteaza in alta tara, si am ramas total descoperita.
Ma ajutati ?



Eu

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Ai PM.
Zi faina.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delyutz spune:

La betty blue merg eu si e super ok. Sunt o groaza de maseuze acolo, le recomand pe iulia si ramona. Parca e si o tipa Diana care face ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

eu merg aici: http://benergy.ro/, la Mihaela - lucreaza foarte bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Eu stiu un maseor,are cabinetul in Amzei,face un masaj de te scoala si din morti .Eu am avut o nevralgie ff urata,la spate sub omoplatul stang,nu am dormit cateva nopti si plangeam cu lacrimi de crocodil de durere(am 3 nasteri naturale,fara anestezie si nu am plans la niicuna,asa ca eu zic ca am o toleranta la durere destul de mare ,si totusi la nevralgia asta am varsat la lacrimi de am innecat o armata de soricei).Si nenea asta,intr-o sedinta de juma de ora m-a facut ca si noua.Daca vrei,iti trimit nr pe PM

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Merita sa bagati un ochi ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Va multumesc mult de tot. M-ati nimerit perfect, ca eu voi sta pe langa piata Amzei si toate recomandarile sunt in zona.
Va povestesc cum a fost dupa ce ma intorc acasa.


Eu

Mergi la inceput