Mamici inimoase de Constanta - 162

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Multumesc, Cami!
Au primit si copiii fluturasi pentru circ. Poate ii duce Doru. Doar ca nu stou cand, ca se pare ca Stefan a facut si el viroza asta si acum ii astept si pe ceilalti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Seara buna!

Cornelia: sunteti o familia tare frumoasa Insanatosire grabnica

Noi am avut pomenirea tatalui de 10 ani la cimitir, am stat asa de stresata cu timpul asta, am reusit sa terminam exact cand a inceput ploaia torentiala.

o seara frumoasa!


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata
la multi ani sarbatoritilor!! sa fiti sanatosi, iubiti, fericiti!!!
chiar ca a fost putin potop in week end.... bine ca a trecut.
Cornelia, a fost foarte frumos de ziua lui Stefan.... mi-a placut si tortul! si eu prospectez unul cu angry birds de ziua lui Patrick
o saptamana usoara va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Neata!

La multi ani fericiti sarbatoritilor de nume

Eu sunt bucuroasa ca am saptamana scurta, de vineri intru in concediu

Va doresc o saptamana insorita



Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

La multi ani tuturor Elenutelor, sa fie sanatoase si fericite! si Constantinilor, daca sunt soti ce poarta numele sfant!

georgi, hai ca trec ele peripetiile si vin vremuri linistite

cami, a venit si vladi cu un fluturas acasa, da mie nu-mi place neam la circ, i-am promis ca-l duce tati cand vine acasa, asa am realizat ca pana acum n-a fost copilu la circ deloc

cornelia, sanatate multa si poate scapa copiii, ai mei vad ca nu au luat nimic de la mine! v-am admirat in poze, sunteti niste frumosi! se vede treaba ca noi numai cand suntem bolnave avem timp sa facem chestii, eu cat am stat acasa in concediu medical am reusit sa finalizez albumul de bebelus al lui vlad

kim, bafta la noul job!

si apropo de potopul de sambata, eu am uitat geamul de la un dormitor deschis si mi-a bagat o groaza de apa, s-a umflat o portiune de parchet, am stat cu patul ridicat 2 zile ca s-a udat placajul de dedesubt, covorul plutea... sa va mai zic ca eram acasa si am inchis toate celelalte geamuri?


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Angi, uuffff!
noi am fost doar sinistrati in mall

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

ufff Angi, tare nasol.si eu am avut toate geamurile deschise, dar noroc cu obloanele, ca erau lasate in jos pana la jumatatea geamului si nu a intrat apa deloc.
pe mine si pe Luca ne-a prins potopul pe strada, abia ne urcasem in masina, plecasm de la Dorally, eram pe pod la km 4-5, trebuia sa ajung undeva in zona Brick...am ajuns greu, dar acolo nu a fost chip sa opresc/parchez undeva, si ne-am intors acasa, prin balti enorme, toata Casa de Cultura si Inel 2 erau sub apa. Luca era extrem de incantat cand trecea cate o masina pe langa noi si stropea masina

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

asta e, am comis-o!! tin deschis cat de mult pot sa se aeriseasca (sper sa nu ma mai prinda o ploaie cu geamul deschis ), insa mi-e teama sa nu mucegaiasca folia aceea de sub parchet, ati avut careva experiente neplacute cu inundatii?

ultima "perla" a lui vlad vizavi de scoala, pt ca miruna e in perioada tezelor, nu se mai dezlipeste de la birou si il expediaza din camera: "mami, sper ca eu cand o sa fiu la scoala nu trebuie sa stau atata la birou, ca mie imi vine sa vomit!"


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

La multi ani Constantini, Elene si derivate ale celor doua nume! Sa fiti sanatosi si la punga grosi!
Angi nu vreau sa te sperii dar pe cine am auzit ca a fost inundat a schimbat parchetul . Poate la tine este cazul, da DD.

Noi in timpul potopului eram la o pomana la Delfinul, ne uitam pe fereastra si ne intrebam daca se opreste sa putem pleca. Alex era la antrenamet, spunea ca la CSS1 a fost oprit curentunl. Prin oras majoritatea semafoarelor erau pe galben intermitent...deci, haos in trafic.

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

La multi ani fericiti Constantini si Elene!

Pana maine sunt in concediu medical. E primul meu concediu medical exceptand maternitatea si vroia sa profit, sa dorm, ca sunt inca tare ametita. Dar am facut prostia sa tin baietii acasa, Maria a avut ziua scolii si la 11 a fost acasa, asa ca sunt taaare odihnita. Maine ii trimit la gradinite si dorm!

Vladis, ieri declara si Stefan solemn ca el isi va face temele in 5 minute :).


Mergi la inceput