Mamici inimoase de Constanta - 162

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

La multi ani fericiti, Teo!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

La multi ani Teo!

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elypetrov spune:

Buna dimineata , hmmm urata vreme , iar eu sunt destul de ingrijorata , Diana si-a rupt o alunita si are acum o mica intaritura sub piele vanata ca si culoare ,vreau sa merg la medic cu ea neaparat . Unde ar fi bine sa merg la DERMATO ,caci am fost la Blacioti , dar sunt dezamagita i-a dat azitromicina 5 ml la 24 de ore si compresa cu rivanol
As dori si eu un medic de familie serios in zona Casa de Cultura pt tot familionul , imi puteti recomanda pe cineva ? Pup fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
Elypetrov, da, pe Kim in cateva luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

buna dimi din ploaie

ely, mai bine sa o vada un dermatolog, mie dr. pistolea anca mi-a facut o prima impresie buna, are cabinet in tomis III, e gratis cu trimitere de la medicul de familie, la liber 50 Ron, tel. 0241555022.

noi am avut sedinta la gradi, ref la serbarea de sfarsit de an, spectacol de 1 iunie, unde participa din nou dansatorul meu, insa normal ca va fi in cursul zilei, sa vad cum fac iar cu serviciul se face si tabara, ma tot batea copilu' la cap de cateva zile, am scapat insa elegant de el, ca se organizeaza in perioada in care intentionam noi sa plecam in concediu, si oricum inca nu e de lasat singur, la cat e de imprastiat, curios si plin de bravura nu cred ca mi l-ar aduce intreg acasa




mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Ola doamnelor...

Multumesc mult de urari!

Eu am avut o perioada foarte incarcata si agitata la munca... si am avut si peripetii... sper ca am finalizat perioada proasta si-mi doresc un we linistit, desi va fi si we-ul aglomerat...

Urata experienta cu alunita... eu mi-am scos 2 maricele la Spitalul Militar, tocmai pt ca erau in zone in care erau permanent rupte de sutien. Mai bine le scoate medicul, decat sa se rupa ele.

Mony pleaca la Tulcea de Ziua Copilului (nu stiu exact data), iar de tabara nu stiu daca mai scapam anul asta... Abia astept insa vacanta sa-i las acasa la noi cu tata sau la tara... sa scapam de drumuri cu ei, de grija luatului la pranz de la scoala, de cheltuiala cu gradi si scoala, etc... Mi-as dori si eu un concediu, dar nu cred ca pup curand..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

salutare!..eu mai rarut pe aici pentru ca m-am angajat ..tare nasol la privat ..asa ca timp nu mai am absolut deloc..

elypetrov sotul meu deschide cabinet in vreo 2 luni , exact locatia de care amintesti, vis a vis de biserica din parc, pe Daliei..scrie-mi pe pm..cate persoane si te trec pe listuta...dar te anunt cand intra in vigoare lista...mai seriosi ca noi nu gasesti..garantez [:D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna dragelor!
Noi am fost aseara la circ, in parcarea de la real 2, au 4 dromaderi, 4 zebre, 4 lame, cai si ...un catel haios, asta la capitolul animalutze. Au un clown haios, multa echilibristica si, numerele care au facut senzatie: Orlando (cel care a ajuns in semifinala de la Romanii au talent editia I - el este directorul circului) si sfera mortii (ceva asemanator am vazut in 2009 la circul italian de la Mamaia - 3 motociclisti care performeaza intr-o sfera la viteza ff mare).Una peste alta ne-am distrat, copii au plecat incantati.
Preturi 25 lei/copii (noi am avut doua cupoane de reducere 10 lei primite de Alex la scoala) si 35 ron/adulti.

we placut!

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Am reusit sa incarc niste poze in album, ca nu le actualizasem de anul trecut. Asta, petru ca de alaltaieri seara zac in pat, doborata de o viroza.
De la cele mai recente in urma:
https://picasaweb.google.com/108247104423272680881/2012Mai4?authkey=Gv1sRgCMy5hrjpk-OZggE
https://picasaweb.google.com/108247104423272680881/2012FebruarieMai?authkey=Gv1sRgCMy5hrjpk-OZggE
https://picasaweb.google.com/108247104423272680881/2011Decembrie2012Ianuarie?authkey=Gv1sRgCMy5hrjpk-OZggE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Cornelia iti doresc muuulta sanatate, refacere rapida! V-am admirat in poze, sunteti o familie frumoasa, fotografiile sunt ff reusite.

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput