La multi ani! Fluturasi de mar-apr 2011 (145)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Neata mamicilor!

Multumim tuturor pentru cuvintele frumoase!

La multi ani Ilinca, printesa frumoasa! Sa cresti mare sanatoasa si voioasa! Mami sa iti traiasca toate cele 5 comori si sa va aduca numai bucurii!

Maduta dar apoi sa ne spui , te rog din tot sufletul, sa am si eu inspiratie cand o veni ziua sotului! Sa iti traiasca si sa fie sanatos!

Roxy am raspuns mami! Pupici pentru 2 fete frumoase

Sa imi laud si eu odorul. Merge super singurel, mai cade dar nu plange, stie sa se dea jos din pat singurel, asta i-a aratat tatai, stie sa se joace cu masinuta, asta cred ca a vazut la noi, zice ai in loc de hai si bai cand vrea sa te faca atent sa te uiti la el. Nu stiu de unde asta cu bai, ca noi nu vb asa, dar asa se exprima el si sunt tare fericita!Papa si el bucatele mari, cu fructele avem probleme, dar le papa pana la urma. A stat azi pentru prima oara pe olita si a facut un motisor de kk. Sunt tare fericita. Creste puiul meu ceva de speriat si prinde totul atat de repede. A venit acum langa mine si tremura asa si se uita in ochii mei sa il bag in seama. Doamne ce minune mare ai facut pentru noi. Zilnic ii multumesc ca am un pui sanatos!Multumesc Doamne si Maicuta Domnului si tuturor sfintilor.

Gata fug la joaca. Va pup fara exceptie pe toate si va imbratisez cu mare drag.

Am facut comanda de niste body-uri, un costumas si niste sosetele de pe siteul hopa baby si mi=au venit. Sunt super, imi plac la nebunie.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Buna! Roxy multumim de cafeluta, legat de torturi cel rotund e de la ziua Andei pe 6 aprilie,iar cel patrat e de la petrecerea de mot de luni!Maduta multumim de capitol nou! si felicitari lu Catalina pt maselute.

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

LA MULTI ANI ILINCA!!! SOMLEAC SA ITI TRAIASCA PRINTESA!



mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

La multi ani Ilinca !!!

Sa cresti mare, sanatoasa si sa te bucurii intotdeauna de familia ta minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna ziua mamici si pitici!!!

Am vazut pozele noi si mi-au placut la maxxxxim:
Mary, a fost o dulcica Alexandra si ce tari sunt pozele din cosulet. Felicitari pentru bucatele preparate.
Catank, ma bucur ca a iesit petrecerea Ioanei fix pe placul asteptarilor voastre. Nu fii suparata cu pozele ca astea conteaza cel mai putin acum...important este ca totusi ati imortalizat cateva momente foarte frumoase.
Viss, sunt minunati piticiiiii. Mor de dragul lor cand ii vad cum se joaca,privesc etc. O tineti tot intr-o petrecere vad, nu-i rau deloc .
Dya, ai un cavaler tare frumos si elegant. Mi-a placut si tortul .
Irinuk, parca ti-am mai spus...dar nu are nimic daca ma repet...Daria este o domnisorica tare dulce si seamana perfect cu tati. O minunatie de copilas.
Micki, am vazut si pozele de la ziua lui Vladut. Sunt doi copilasi frumosi si voi 2 asa parinti tineri. Cel mai mult mi-a placut poza cu Andra si Vladut sub cele doua scaune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Andreea, felicitari pentru toate reusitele lui Rares cel minunat. Asa este, ei ne fac viata mai frumoasa si ne uimesc pe zi ce trece cu alt si alt si altceva...ei sunt comorile noastre cele mai de pret.
Madutza, ohooo ce de maselute ! Felicitari!!! Eduard are doar 6 dintisori, 4 sus si 2 jos. Sincer acum nu stiu daca are vre-o maseluta ca nu ma lasa sa ma uit la el in gurita si cu degetul sa il palpez nici atat. Astept pozele promise!
Roxy, zici ca Anastasia tot la ghiveciul cu flori targe, a? Pai cine stie poate vrea sa planteze si ea ceva...sau are vre-o jucarie ascunsa acolo si acum o vrea inapoi.
Delia, te asteptam la povesti si multeeeeeee poze de la evenimentele din perioada asta.
Strumpitz, NEMOTIVAT am zis !!! Pai ce inseamna asta??? Unde te crezi aici? Hai repede la apel sa nu te exmatriculez .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

ally, nu, strumphitzei ii scadem mai intai nota la purtare

ce pozici am promis? de la paste? m-am uitat si avem doar la mama in dormitor n-au prea vrut sa stea la poza, doar Cristinel a stat in timp ce dansam Hai ca pun acum cateva din astea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti fetelor?
noi am vrut sa iesim afara dar ploua cu galeata. daca era o ploicica asa mai mica ieseam dar asa....ma fac fleasca la papuci

mary ahaaa...am inteles cu torturile poza din cosulet este super mi-a placut si mie tare mult

madutza ce imi place cum au iesit in poze Cata si Cristi asa spontani...fiecare cu treaba lui, cu mofturile lui, nu stateau neaparat la poza. in alte poze erau asa mai atenti la poze dar acum nu. imi place si poza cu ei pe canapea cand plange Cata asa comici si dulci sunt ai 2 comori si cu tati 3

miki am vazut si comorile tale se schimba de la o zi la alta, cresc asa scumpi sunt mai ales cand o tine Vlad pe Andra, are el grija de ea

dya de ce n-a fost bun tortul? este asa scump blondinul tau

mandreeac

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ally chiar, la asta nu m-am gandit...daca o fi ascuns ea vreo jucarie pe acolo?

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Vai fetelor ce surpriza mi-a-ti facut, m-au luat asa niste emotii cand am vazut numele printesei mele in titlul subiectului . Va multumesc din suflet.

Multumesc tuturor de urari si vi le intorc inzecit.

Am intrat pe fuga sa va spun Histos a inviat si sa dau tort delicios si de baut suc, bere, vin, si daca mai sunt nedormite ca mine o cafea.

Sarbatorita mea e cu febra , nu stiu din ce cauza dar banuiesc ceva dintzo-maselutza care o chiunuie rau.

Va pup si mi-e tare dor de voi.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput