Aradence DC (171)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Ioana a ajuns bine. Am vorbit azi cu ea.
Nu facem nik de 1 mai? Sa iesim la ceva iarba verde la gratare macar...


Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Moni, tin pumnii sa fie bine, sa nu mai creasca nodulii, eu citesc pana la capat ce scrii si ma minunez de fiecare data de cate stii, sunt convinsa ca sunt multi doctori care nu cunosc atatea detalii ca si tine. Iti admir puterea de a lupta .

Deci, noi avem liber si in 30, ma pot lauda cu liber de sambata pana miercuri la 14. Mamaaaaaaa, ce de zile libere , asta ca sa compenseze cu weekendul viitor cand iara am curs de vanzari si is si sambata si duminica la munca.
Asa ca Ada, io tare as iesi cu copii pe unde la iarba, la aer, oare cum o fi vremea?

In rest la noi nimic nou, suntem ok, B cu gradi, eu cu munca, avem mult de lucru, nu reusesc nicicum sa fiu la zi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Neata. Haideti la
Flavia...si io ca tine. Liber de vineri dupa masa pana miercuri. Deci...ce facem?


Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Am verificat si vremea...soare si 26-27 grade. So?

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Salutare! Aha deci v-ati distrat copios la intalneala! Bine facurati ! Si mie mi-ar fi picat bine,dar si io m-am distrat la tara la Bihor http://www.dropshots.com/moni2012#date/2012
Desi a tot plouat in reprize am reusit duminica dupa-amiaza sa o tulim si pana sus in padure si culmea chiar cu Tudor dupa noi ca n-am scapat de urletele lui.Dar a mers voiniceste exclusiv pe jos dus-intors cale de-o ora.
CRISTINA cred ca si pe mine ma sunasi ca am gasit apel,probabil eram pe drum incolo.In sat nu-i semnal orange si la intoarcere la intrarea in Beius au inceput buluc mesajele cu apeluri pierdute + sa sune telefoanele ca era sf.Ghe - apropo la multi ani sarbatoritilor!

Noi de 1 mai ... asteptam nepotica.Luni a fost la control si i-a zis ca urmeaza zilele astea,acum e coborata.
Chiar ca o fi vreme super zilele urmatoare,numai buna de iesit la iarba verde .Si noi sper sa iesim pe undeva,in cel mai rau caz o tulim in Gradiste - pe unde n-am mai dat de cateva saptamani (cand ploua ocolim zona ) Abia astept zilele cu soare sa-i parasutez pe ai mei acolo,desi chiar si in aer liber reusesc sa se ciondandeasca .Au reusit asta pana si in livada la tara,s-au certat pe ... floricelele culese

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Mie mi-e frica de capuse.
Ioana, si eu vreau sa te vad!!!!!

Mama Marei si a Dorei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ada, noi nu stim inca ce facem, ne-au invitat si niste prieteni cu ei.

Ioana, nu ne dai niciun semn de viata?

Moni, am vizionat ieri pozele. Foarte faine si locurile super pe-acolo, ce sa mai zic de protagonisti!

CristinaR, si mie mi-e tare frica de capuse.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui ducky

URGENT !!!! Va rog mult de tot, nu aveti cumva de vanzare sau de pus la bazar HALAT DE BAIE pentru baietei 10-12 ani. Nu ma deranjeaza nici daca e roz, de fetite. Doar marimea conteaza Trebuie sa-l dau pe Glad la innot si nu gasesc nicicum decat la preturi enorme.

Diana Maria,mami de GLAD (11.07.2005) si de ELENA (22.12.2008)

Al meu blog

Diana, eu nu am halat de baie...


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Nu. :(

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput