Aradence DC (171)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Vin si eu pe la ora 21.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ada, mersi, nu stiam sigur locul si ora.
Voi ajunge pe la ora 20 si un pic.
Haideti fetelor cat mai multe, va asteptam!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

No programati si voi mai din timp...
Ada, imi pare rau ca n-am ajuns sa-ti sau banutii...

Cristina si gemenele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

:):) Cristinacsa...stai linistita ca nu de-aia am propus intalneala. Desi m-o suspectat si Miha... :)
Care cum ati ajuns acasa? Pana la urma am fost eu, Miha, Cristina rubi, Alina moro, Gabi si Flavia. Am ras cateva ture bune. :) Io n-am somn...asha ca stau si citesc. Cristina rubi ne-o fugarit catre case. Se grabea acasa...da' nu stiu de ce. :)
Noapte buna. Ne revedem next week la intalneala cu Ioana. :)

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Nici eu nu am somn. Acum am terminat de intins rufele. A fost fain, ca de obicei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Si mie mi-a prins bine portia de ras.
Cristinacsa, cand tu ai scris eram la Transi.
Nu stii ca astea-s cele mai reusite intalniri, care nu-s programate?
Stie cineva daca a ajuns Ioana?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

E prima noapte in saptamana asta in care am dormit ca un prunc. Intalnirile cu voi sunt terapie antistres.
Nu stiu cum ati fost voi dar mie si urechile mi-au fost lipicioasa de la fumul ala din restaurantul chinezesc. Ce sa mai zic de haine... Geaca de piele cred ca trebuie Sa o tin doua ziel afara la aer sa nu se simta mirosul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

No v-ati intalnit si eu habar nu am avut...Imi pare rau, ca as mai fi vorbit cu voi.Gabi noroc cu fumul descris de tine,parca nu-mi mai pare asa de rau .
Alina ma pun sa vizualizez pozele.
Moni fac o sa dispara nodulii.


Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

URGENT !!!! Va rog mult de tot, nu aveti cumva de vanzare sau de pus la bazar HALAT DE BAIE pentru baietei 10-12 ani. Nu ma deranjeaza nici daca e roz, de fetite. Doar marimea conteaza Trebuie sa-l dau pe Glad la innot si nu gasesc nicicum decat la preturi enorme.

PS Daca mai iesiti, chemati-ma si pe mine, va rog !!! Mor cu programul asta lucru-casa, lucru-casa si atat :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Diana, eu te-am sunat sa te anunt de intalnire, dar mi-ai respins apelul si nu m-ai mai sunat inapoi...asa ca...sorry.

Si eu m-am simtit super bine.
Gabi, nu ma uita cu rochia, te rog.
De Ioana stie cineva ceva?

Am fost la Szeged ieri la control, am facut CT si Xray, totul e in regula, mi-a spus sa revin dupa 3 ani . Eu ma gandeam sa merg totusi in fiecare an, dar sper sa nu ma iradiez prea tare.

Mama Marei si a Dorei


Mergi la inceput