Aradence DC (171)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

DianaR, ma bucur ca ne-ai mai scris despre voi. Asteptam si poze cu piticii mari si mici.
La multi ani si pt. Timeea!

Moni, multumesc! Io-s Elena.

Gabi, felicitari inca o data!
Azi iar n-am dus-o pe Ade la balet ca nu are chef sa mearga mai nou.
Ioana vrea tot timpul, are chef?

Alina.a, voi nu mai mergeti la balet?

Ada, e ok Vlad dupa intepatura de capusa?

Avem o graviduta in listuta!
Am pus carucior roz, deci e fetita.
Nu pot adauga pe prima pagina numai cand deschid subiect nou.
Va las pana maine sa ghiciti cine-i. Unele stiti de pe FB.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Neata. Alina...hai zi-mi cine-i ca-s curioasa si n-am vreme sa bantui pe FB.

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Vlad nu pare sa aiba nimic. Locul s-a vindecat foarte repede si bine. O sa mergem candva pentru analize... Acum e la Alba la bunici, asa s-a exprimat el ca vrea. Il aduc inapoi pe serbare.
La timi a fost urat, imbulzeala maxima si copii mofturosi. Miha cred ca are mai multe de povestit ca ei au stat mai mult.


Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Buna dimineata,hai ca dau o cafea!
Imi pare rau ca fu asa aiurea la Timisoara ...
ALINA atunci inca odata la multi ani Eleno !
Despre graviduta va zic eu,e vorba de Cristale ,stiam de la inceputul lui martie vestea,dar doar recent am aflat ca e fetita cum si-a dorit Deci baiat si fetita Se mai inscrie cineva? Anca la voi nimic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Da, despre Cristale ii vorba.
V-am facut curioase?

Moni, stiam ca tu stii ca ai dat like pe FB.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ALINA dupa ce-am scris m-am gandit ca mai bine "taceam",ca poate voiai sa le mai ti in sah un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Timeea
Vlad

Ada cum poti spune ca a fost urat la Timi? a fost intristing 3 dracusori si multaaaaaaaa lume (zici ca intreaga Timisoara si-a dat intalnire in Piata Operei), sonorizare extrem de proasta, dar o experienta faina, zic eu Si de ce nu, o excursie pe nepusa masa

Diana, ma bucur ca ai mai dat pe la noi!

Elenelor




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

aualeuuuu ce era sa uit
Pe 1 iunie avem carnaval la scoala si mi-ar trebui un constum...aveti careva un costum de carnaval? ca n-as mai da banii pe inchiriat




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica70

ALINA dupa ce-am scris m-am gandit ca mai bine "taceam",ca poate voiai sa le mai ti in sah un pic

Moni, ce sa le mai tin ca au "sarit" pe mine cu telefoanele azi.

Clau, io n-am costum, da' Miha sigur are.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani Ada!
Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de puii tai!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput