Aradence DC (171)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabitzica


Sa va ganditi maiine la mine si sa ma sustineti moral, ca merg la Bekescsaba si vin pe bicicleta.

Inapoi la Arad? Cu ce ocazie?
No, succes!

Merg sa citesc "povestile" Ioanei.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina e maratonul Bekescsaba-Arad. Se poate si cu biciceta sau cu role.la Alergarea
e cu stafeta, sunt 5 in echipa. In fiecare an e de o vreme incoace. Abia astept. Sper sa ma tina balamalele. 108 km am de venit pe bicicleta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabitzica

Alina e maratonul Bekescsaba-Arad. Se poate si cu biciceta sau cu role.la Alergarea
e cu stafeta, sunt 5 in echipa. In fiecare an e de o vreme incoace. Abia astept. Sper sa ma tina balamalele. 108 km am de venit pe bicicleta.

Aha, nu stiam...
Cu cine mai mergi? Ma refer la parteneri de pedalat...


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Fetele, cum a fost la TM?

Gabi, te asteptam si pe tine sa povestesti cum a fost la pedalat. Am vazut 2 poze pe FB.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Gabi, felicitari!
Am vazut pe facebook ca ai ajuns cu bine




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

A fost super maratonul. Am rezistat bine. Problema cea mai mare a fost durerea de sezut si de sale, picioarele nu m-au durut decat cand m-am dat jos de pe bicicleta. Cursa a fost cu pauza de o ora si ceva la jumatatea drumului, unde a fost un nou start. Din 15-20 de km erau puncte de alimenare cu apa, cioco, fructe. La 17.20 am ajuns in centru.
Acum am venit de la o petrecere la Gemi center.:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Timeea! ... Cu intarziere. Diana mai povesteste-ne de voi. Am vazut aseara o poza cu Teodora la , vai ce scumpa era, ca o floare de nufar. Era aseaza in fundulet, pe o chestie verde,.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

He, he Gabi, mi-au mai spus si altii de poza aia... As vrea s-o vad dar cine stie cand mai venim prin tara. Multumesc mult ptr urari fetelor!
Suntem bine (acum) am trecut prin clipe grele, dar nu vreau sa intru in detalii, tot ce pot spune e ca Doamne ajuta ca am fost aici si nu in tara.
Teo e la gradi cu Timeea si e o scumpa cum vorbeste o combinatie de germana si romana. Timi merge la scoala din toamna si abia asteapta, educatoarele imi spun ca n-o sa am treaba cu ea la scoala si asa cred si eu. Vlad n-are nici un chef de scoala, el ar vrea sa fie la gradi.
Eu am inceput munca si imi e cumplit de greu. Stressul e enorm, muncesc de-mi sar capacele, e greu si cu limba... Om vedea ce-o fi.
Am fost la Disneyland cu pruncii mari (cadoul de ziua lor). E fain, nu e fantastic dar nici nu ma asteptam sa fie de fapt. A fost pana la urma conform cu asteptarile mele. Copiilor le-a placut, desi amandoi gaseau chiar si acolo motive sa nu fie pe deplin multumiti. of copii astia...
Cam atat de pe la noi. Va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Diana, la multi ani si lui Vlad, vad am felicitat-o doar pe Timeea. Ma bucur ca sunteti ok, imi pare rau ca ati avut momente grele, indiferent de care. Ce lucrezi mai exact? Aveti vreo bunica sa va ajute? Miercuri iar avem petrecere la Gemi, daca vrei fac poza la poza si ti-o trimit pe mail.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Salutare!
La multi ani Elenelor si Constantinilor!
DIANA la multi ani lui Timi si lui Vlad!
GABI felicitari !!! Wow esti beton
Vai ce-mi place si mie cu bicicleta ,tot am zis ca imi iau si eu una ,acum chiar as avea motiv ca sa ma plimb cu Diana
Gagicile cu iesirea la Timisoara ,nici un raport?

Mergi la inceput