Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (8)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Iaura - Mishu mananca mai putin ca Flavia. Cresc ei mari!

La multi ani Dana!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Suzieq - eu n-o sa-i fac lui Mihai decat Pentaxim. Nu mai vreau optionalele si nici cel pt hep. B. Nu i-as fi facut nici Pntaxim-ul dar i-a fost frica la sot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biancabia spune:

LA MULTI ANI, DANA!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole1980 spune:

La multi ani Dana, sa fii sanatoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrg spune:

Nici noi nu i facem lui bebe Rotarix-ul...sper sa fie o alegere buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_cls spune:

LA multi multi multi ani daneza!!!

mamica fericita foc de Eva Georgiana (16.02.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara_ spune:

Adc, cum mai e puiul? A mai facut febra? O conjunctivita banala de obicei nu se asociaza cu febra. Ce a spus medicul? Sper ca sunteti bine

Altesa daca si tu te plangi ca uriasul Rafi papa putin o sa-ti iei bataita

Iaura, relaxeaza-te, lasa fata in pace sa pape cat poate sau vrea ea. Bucura-te ca e sanatoasa si creste frumos

Altesa, spuneai acum ceva timp ca ai descoperit o carte buna despre diversificare. Cum se numeste?

Dr Anca sa iti traiasca fetele minunatele

Danezza La multi ani fericiti impreuna cu cei dragi!

La multi ani si bulgarasilor sarbatoriti zilele acestea si petreceri frumoase de botez celor ce se crestineaza in we

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Offf, scumpelor, daca ati stii cat sunt de nacajita...Am dat peste o idioata de croitoreasa care m-a dus cu vorba si m-a tot amanat de la o proba la alta si tinuta mea de botez nu e gata nici acum. Ieri nu am mai rezistat si i-am facut circ, am amenintat-o ca astzi vin cu OPC-ul si politia peste ea. Zici ca sunt nebuna si eu, dar imi strica frumusetea asta de moment. Pe de alta parte, ma tot cheama la serviciu ca sa-mi fac dosarul pt concediul de cresterea copilului si stiti si voi probabil de acel certificat ce trebuie luat de la circa financiara, cel cu plata impozitelor. La mine la sector sunt inca niste cozi imense...Cum stau eu la asemenea cozi de ore intregi cand copilul asta are atata nevoie de mine? Tati nostru mi-a sugerat sa ma duc cu caruciorul si sa rog sa fiu lasata in fata. In viata mea n-am sa fac asta pt ca stiu ca nu impresioneaza pe nimeni, ba mai mult, risc sa ma si obrazniceasca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna dimineata!
Aoleu, aerlilian, ce urata treaba cu croitoreasa! Imi pare tare rau, dar sper ca totul se va rezolva cu bine!
Iaura, zau ca nu ai de ce sa te stresezi, bebelina ta creste extraordinar de bine! Pe vremea cand voi vorbeati de bebeii vostri ca papa 70 ml la o masa, a mea abia daca sugea 30 (am facut proba suptului) si cu toate astea si a mea a luat bine in greutate, asa ca de atunci nici nu am mai facut proba suptului, era un factor de stres in plus. Fiecare copil creste si papa in ritmul lui.
Lady, distractie placuta la botez azi.


de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

Citat:
citat din mesajul lui aerlilian

Offf, scumpelor, daca ati stii cat sunt de nacajita...Am dat peste o idioata de croitoreasa care m-a dus cu vorba si m-a tot amanat de la o proba la alta si tinuta mea de botez nu e gata nici acum. Ieri nu am mai rezistat si i-am facut circ, am amenintat-o ca astzi vin cu OPC-ul si politia peste ea. Zici ca sunt nebuna si eu, dar imi strica frumusetea asta de moment. Pe de alta parte, ma tot cheama la serviciu ca sa-mi fac dosarul pt concediul de cresterea copilului si stiti si voi probabil de acel certificat ce trebuie luat de la circa financiara, cel cu plata impozitelor. La mine la sector sunt inca niste cozi imense...Cum stau eu la asemenea cozi de ore intregi cand copilul asta are atata nevoie de mine? Tati nostru mi-a sugerat sa ma duc cu caruciorul si sa rog sa fiu lasata in fata. In viata mea n-am sa fac asta pt ca stiu ca nu impresioneaza pe nimeni, ba mai mult, risc sa ma si obrazniceasca...

Mamica lui Tudor
http://community.webshots.com/user/aerlilian?vhost=community



Ileana trrebuie sa mergi la gara de est la financiar sau in alt loc?

eu la gara de est am terminat ff repede pt k au bon de ordine k la banci
iti trebuie un timbru fiscal de 4 lei si copie dupa buletin cererea o iei de la ei si o completezi iti da certificatul pe loc

Mergi la inceput