Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (7)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Yaia, nu mai terminasi soro proiectul ala dupa care trebuia sa revii in forta? Sau n-ai mai facut rost de forta?



=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Papanasho, cum e viata dupa? Te-ai mai linistit?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Cecilia, success... in luarea deciziei!

Tu esti singura care stii motivele ce te determina sa (incerci sa) schimbi si esti si prima lor "vicitima". Insa, daca nu "arde", eu nu as schimba cu ceva ce de la inceput pare "bubos"

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Carpatina,
eu am fost la bruxelles in mai, la euro de gimnastica. Am stat la prietena mea din scoala si nu am avut timp nici sa respir, mai ales ca are 2 fetite dragalase de tot. Daca revin, sigur o planific mai din timp, asta a fost cu heirup.

eu am renu tat la cortizon de cateva zile si sper sa imi fie din ce in ce mai ok.
Luni am analize la Viena.

Gheorghe e un dulce ca de obicei.Nu am mare lucru de povestit :)

Rox, ce mai faci? vroiam sa te intreb ceva in leg cu noul tau job :D





Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Cum mi-am alaptat copiii


Sabina's blog, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Sabinescu, uraaa pentru renuntari! Banuiesc ca-i cu voie de la doctor si nu o revolutie a spiritului tau.

Drum bun la Viena, sedere placuta si numai vesti bune!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

cu ordin chiar, nu doar voie :)



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Cum mi-am alaptat copiii


Sabina's blog, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Citat:
citat din mesajul lui carpatina

Cecilia, success... in luarea deciziei!

Tu esti singura care stii motivele ce te determina sa (incerci sa) schimbi si esti si prima lor "vicitima". Insa, daca nu "arde", eu nu as schimba cu ceva ce de la inceput pare "bubos"

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)



exact la acest lucru ma gandesc si eu.........deocamdata astept concediul si vad eu ce decizie iau...am timp suficient de gandire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Luy, noi o sa fim in Mamaia de pe 14 iulie...daca esti prin zona, poate ne vedem. Banuiesc ca voi stati la C-ta, noi trebuie sa ajungem la delfinariu, i-am promis unui rasfatat, ca mergem sa vedem delfinii.

Aniast voi sunteti la mare in perioada aceasta?????? Mi-ar placea sa ne vedem.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Noi suntem bine, Adi ia vacanta pe 13 si o sa mearga la mama, mergem si pe la mare, si pe la munte. A zis ca vrea la mare cu mine si la munte cu tati, asa, neintrebat ce si cum

Da Carpatina, sunt bine, impacata, linistita si imi tihnesc toate cele.Avem o relatie civilizata si abia acum vorbim cu calm si ne sfatuim in privinta copilului.




..............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )

Oamenii sunt facuti sa fie iubiti si lucrurile sunt facute sa fie folosite.
Confuzia in aceasta lume este ca oamenii sunt folositi si lucrurile sunt iubite !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Buna dragi mamici

Pinacolada, noi am fost plecat 2 saptamani in iunie in Grecia, in insula Thassos, ne-am relaxat si ne-am distrat si noi si copiii. Acum din nou la job. In august mai plec in Bulgaria la mare, cu piticii si cu o prietena. Si trebuie sa mai pregatim si cateva zile la munte. Vacanta frumoasa in Delta!

Vacanta frumoasa tuturor!

Cecilia, success in luarea deciziei!


Despre noi: Antonia e o domnisorica cocheta, mereu atenta la ce rochite sa isi aleaga, se joaca foarte mult cu fratiorul mai mic. Filip e un scump, aimplinit ieri 2 ani si e plin de julituri in Barbie, pe coate si genunchi, ii plac toate masinile, dar si clamei surorii mai mari. De curand a inceput sa si picteze, deseneze la masuta alaturi de Antonia.


Mergi la inceput