Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 {7}

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catiushor spune:

Noi suntem la greva suptului, e tare aiurea!!! am rezistat cam o saptamana temerara, dar deja sunt cu nervii la pamant. Sper sa treaca cat mai repede ca cedez psihic !!!

La multe lunite
Ilinca de Mady!!!
Iris Ameli de Bianca!!!
Cristian de Mrg!!!
Eva Georgiana de Anca!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

CATIUSHOR - stiu cat poate fi de frustrant sa nu vrea bebe sa manance. al meu a reinceput de ieri sa manance, dupa vreo 10 zile de greva. dar eu i-am dat si niste ceai de chimion, pentru colici, dar scrie pe prospect ca mareste pofta de mancare. Poate incerci sa bei tu ceai din asta, daca nu vrei sa-i dai lui Gruia.

La multe luni pentru Ilinca, Iris, Cristian, Eva Georgiana!

Lady - bine ca ati scapat!

si noi se pare ca scapam de interventia pt desfundat canale lacrimale! bebe nu mai are nici secretie, nici nu mai lacrimeaza, parca m-i si frica sa ma bucur. ca prea dintr-odata s-a intamplat. Ma bucur ca am mers la homeopat. Mi s-a luat o piatra de pe inima. georgia, Matza - ai vostri cum mai sunt cu ochisorii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

La multe lunite
Ilinca de Mady!!!
Iris Ameli de Bianca!!!
Cristian de Mrg!!!
Eva Georgiana de Anca!!!

Cati fii tare . Info despre asta: http://kellymom.com/bf/concerns/child/back-to-breast/
http://codrutabrustur.blogspot.com/2012/03/greva-suptuluicopil-de-cateva-luni-nu.html?m=1
Mihaela Foarte faina ideea cu explicat mamei si lui Theo despre cum stau lucrurile. Sa stii ca ms bucur tare tare ca alaptezi si nu ai cedat




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catiushor spune:

Multumesc, incerc sa fiu tare
Anda tocmai citisem pe blogul Codrutei, multumesc de celalalt link
Cristina, al meu are o pofta de mancaree....dar ca atunci cand atinge sanul cu gurita tipa de parca il tai. El care nici nu prea mai scancea in ultima vreme. reusesc sa il alaptez doar cand doarme, dar se trezeste repede si rezulta un copil flamand si nedormit cu `n`spe mii de nervi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ian.feb2012 spune:

CAPITOL NOU

Mergi la inceput