Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 {6}

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ica7 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bulinuta27

ica vreau si eu filmuletul ala ptr hernie ca eu am sarit se pare peste el...avem si noi o mica hernie

aerelian merci de pontul cu magazinul titan

asa adriana...am pimit acum

mihaela te inteleg dar o sa fie bine...eu zic sa incerci sa privesti partea buna a lucrurilor: faptul ca v-ati "cunoscut" acum

lady Paste Fericit si distractie placuta!

carina......nu te iert fara o felie si noua

altesa sa iti traiasca sotul, sa fie sanatos!

LMA Tudor de mami matza!

alina tu vezi ce se lauda fetele astea? ...ia sa ii punem noi pe cei doi Filip impreuna si uite asa le-am depasit

i-am luat aseara un fluture-paturica de joaca si e innebunit...vorbeste cu ele se uita, le zambeste, se frichine asa spre ele...e durere


bulinuta mamica de bulinel dragutel Rares Ioan (19.07.2006 - 9:37) si de viforel Filip Andrei (10.02.2012 - 11:55)

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze






bulinutza
aici e http://injoaca.wordpress.com/2010/08/07/tratarea-nechirurgicala-a-herniei-ombilicale-la-bebelu%C8%99i/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ica7 spune:

mihaela poate era mai usor cu mama ta, dar acum trebuie sa-ti creezi tu familia ta..o sa fie un picut greu, dar apoi o sa vezi ce frumos o sa povestesti doar de voi 3 ...

alina tocmai cand te bucurai...o iei de la capat...offf..

sarbatori fericite tuturor care sarbatoresc pastele in acest weekend!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Sara si-a indeplinit visul: are o rochita ca a Cenusaresei!! :https://picasaweb.google.com/115241595563205697259/Primavara2012#5728674023723243986

Alina, si al meu, dupa ce l-a,m tot laudat, a mancat abia la ora 13 (nu mancase de la 6 dimineata..) 8o ml laptele meu..Dar nu l-a baut din bib, i l-am dat cu seringa. La 15 a vrut iar sa pape si a mancat LP- 70 ml. A dormit afara, acum s-a trezut si ii fac LP sa vad cat papa

Miha, mama mea nu mai e printre noi, dar a fost o femeie extraordinara, tot timpul cu zambetul pe buze, calma, calda, buna....Imi lipseste enorm...Dar Sara ii seamana foarte bine fizic si cand ma uit in ochisorii ei o vad si pe mama in ei.

Altesa La multi ani sotului!!

Alina mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008) si Filip-Andrei(14.01.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ica7 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aerlilian

Ica, noi mai avem inca hernia, desi parca mult mai mica. Dar am incercat toate tipurile de leucoplast, chiar cel de matase de care zicea Denisa si pe care il folosim si acum, dar tot se irita...Si atunci punem o seara da, una nu. Gresesc?
Ane, din pacate pentru noi, dr_Anca nu e bucuresteanca. ..
Ligia, felicitari pentru Andrei cel vanjos! De acum nu prea il mai poti lasa nesupravegheat...
Mady, din cate am inteles eu si tu locuiesti in zona IOR...Ai vazut ca in magazinul Titan la et. 1 au hainute de la Mayoral? Sunt o splendoare! Pe mine ma vrajeste combinatia bleumarin cu alb.Mi se pare atat de eleganta...

Mamica lui Tudor
http://community.webshots.com/user/aerlilian?vhost=community


ileana si eu il pun, il las 2 zile , apoi pauza o zi sau il lipesc vertical tocmai ca sa nu se faca rana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ica7 spune:

alina ce draguta e sara cu rochita ei cea noua.

fetelor am si eu o intrebare: robert s-a nascut cu un hemangiom pe pleoapa. 2 dr pediatre mi-au spus ca trece singur, dar din ce erau cateva vinisoare rosii acum e ca o umflatura. ati mai auzit sau ati vazut asa?
oare la ce dr ar trebui sa ma duc? oftalmolog sau dermatolog?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Ica, ai PM

Mady,

Alina mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008) si Filip-Andrei(14.01.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelaradu spune:

Alina imi pare sincer rau. Nu am stiut, nu as fi adus in discutie ca sa nu te intristez. Ma bucur ca Sara pastreaza imaginea ei pentru tine.
Te pup cu drag

Iris Vanessa (25.02.2012) made in/by Mihaela
http://flowerspeaking.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaelaradu

Alina imi pare sincer rau. Nu am stiut, nu as fi adus in discutie ca sa nu te intristez. Ma bucur ca Sara pastreaza imaginea ei pentru tine.
Te pup cu drag

Iris Vanessa (25.02.2012) made in/by Mihaela
http://flowerspeaking.wordpress.com/


Stai linistita

Alina mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008) si Filip-Andrei(14.01.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mady_19 spune:

mihaela- da, dintotdeauan am avut inclinatii de astea...am vrut sa fac scoala de arte, liceul si apoi facultatea..dar nu s-a putut...ma rog...nu a fost sa fie...dar niciodata nu e prea tarziu...mereu mi-a placut sa desenez, sa pictez, mi-a placut fashion-ul, etc etc...si in cele din urma am facut si o scoala de machiaj...si cred ca toata viatza cu asta ma voi ocupa...imi place sa lucrez si cu oamenii..cu alte eleve care vor sa invete si mi-e drag sa le dau sfaturi si sa impart parerile cu ele....imi place backstage-ul...etc....am mai cunoscut persoane care tot asa au studii economice si s-au reprofilat in cosmetica..machiaj...
- alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dari_nanau spune:

Paste Fericit tuturor celor care sarbatoresc weekendul acesta!


Mergi la inceput