Piersicute de iulie august (28)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura32 spune:

Buna dimineata ,
Michelle ... LA MULTI ANI !!! si minunile tale sa te bucure toata viata.
Ada , multumim de cafea , foarte buna ... cum stai cu pregatirile ?
Fetele cu harnicia , mai usor nu atata treaba o sa avem timp dupa aceea , ca atunci nu ne mai menajeaza nimeni (si eu ma apuc dupa sarbatori de zugraveli )
Ali bine ca ai ajuns inapoi in regula , acum trebuie si sa te odihnesti .


25+ Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_80 spune:

Michelle, la multi ani, sa fii sanatoasa atat tu cat si bebelinele tale!

Mai fetelor, nu va jucati cu contractiile astea, ca or fi ele false, pana la proba contrarie. V-am povestit ca si mie tot de la curatenie si renovat mi s-au declansat, iar acum am tratament pana nasc si indicatie de repaos la pat cat mai mult timp posibil. Bebeii nostri mai au de stat in burtica inca 3 luni, sa nu-i chemam mai repede!

Aveti grija de voi si lasati-o mai usor cu treburile ca nu e de joaca.

27 sapt +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andri31 spune:

buna fetele !!!!
sa fiti puternice , calme caci minunea minunilor o sa apara curand in viata voastra. si abia apoi incepe marea descoperire , marile emotii , marile sentimente , dragostea nelimitata , deplina si neconditionata.

eu sunt o mama (pfuu inca nu m-am obisnuit) a unei buburuze de ian.2011 si as indrazni sa vin cu o propunere :
VAND UN CARUCIOR TRIO ENJOY ROSU ce include :
- landou cu sistem fixare cu o singura mana +husa tanantari + copertina + protectie
- scaun masina (scoica) + copertina
- carucior sport cu roti cu aer, suspensii, maner reglabil, cos cumparaturi si frana pe disc
- gentuta+aparatoare ploaie

fiecare componenta nu a fost folosita mai mult de 3 luni deci arata aproape nou.
am garantie si acte la el.

daca va face cu ochiul oferta pretul este de 850 lei si-mi puteti da un PM pt mai multe detalii sau eventula o discutie despre achizitie.

pup duuuuuulce toate burticile si sa va tineti TOATE sanatoase copilasii perfecti in brate (sa stea la copt pana la sfarsit!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muraturica spune:

Hello si de la mine.
La multi ani Michelle si fie ca cele doua minuni ale tale sa iti aduca numai bucurii.
Fetelor cumintiti-va si nu mai faceti atata treaba.
Eu am intrat mai pe fuga ca nu ma simt prea bine. Din nou vesti proaste legate de cineva din familie. Sper totusi sa fie bine pana la urma. Parca suntem urmariti in ultima vreme de ghinioane. Piersicuta e singura veste buna.
Va pup pe toate. Ce planuri de weekend aveti?


19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura32 spune:

Offf mai Muraturica , cand o sa te linistesti si tu ca toata sarcina ai avut numai vesti si stari proaste ... Doamne Ajuta ! sa fie bine ..
Eu plec in week-end la tara la socrii , este ziua sotului de Florii si mergem la un gratarel , in rest ok ... ma cam indispune vremea asta , eu sunt cum este si vremea afara si vad ca astia anunta vreme urata in continuare

25+ Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_1403 spune:

Multumesc fetelor de urari. Laura starea ta poate e in ton cu vremea ca tu esti o draguta mere.
La ce vreme urata e afara si ploua cu siguranta se amana petrecerea ca urma sa se faca afara..dar sa vedem totusi.
Va pop



Beatrice 24 + cu Maya Elizabeta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IIuli spune:

fetelor, ce liniste pe aici. eu am tot intrat azi, dar nu prea am gasit activitate. bb al meu pare activ azi, se balaceste de zor, altfel, mi-e somn de nu mai pot - cred ca de la vreme, cum ziceau si fetele mai dimineata. mai stau o ora la birou si ma duc sa ma tund abia astept.
va pup si seara frumoasa!

21+ Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daconst spune:

Aici e vinerea mare si e o plictiseala de moarte.Totul e inchis si nimeni nu lucreaza.
De maine am musafiri,sora lui barbatu-meu din Italia cu sotul si habar n-am ce sa fac de mancare.
Sarmale,ciorbe fac de Pastele nostru,dar acum nu stiu.Idei ceva?



Ada,ti-am scris un PM,daca ma poti ajuta cumva.

www.flickr.com/photos/9613794@N05/" target="_blank"> Lucas Paul(18.01.07)



24+ sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fleurdelise spune:

Buna fetele,

Slaba miscare, ca in weekend.

Daconst, si aici e totul inert si pustiu, magazinele inchise.De mancare eu as face tot felul de aperitive (...ca la asta poftesc ):oua umplute, salata de vinete, tartine cu somon (felii de bagheta, branza tip Philadelphia, somon fume), ficatei prajiti in rulou de bacon (totul rumenit un pic la cuptor), icre; felul principal gratar sau friptura la cuptor cu garnituri diverse; desert...nu stiu ce preferati voi, eu as face crema de zahar ars, servita cu frisca si fructe.
Hai ca am facut pofta la toata lumea, cred, va rog sa ma iertati , cred ca imi e foame mie de dimi, n-am luat inca micul dejun.

Ali, ai gasit ce cautai pt. targ la Buc.?

Muraturica, of imi pare rau de problemele cu care tot te confrunti de la inceputul sarcinii...ti-as zice fii zen cum e cuvantul de ordine aici, dar stiu ca nu prea ajuta cand e o problema reala ce afecteaza pe cineva apropiat. Ma rog sa iti fie mai bine si sa nu fie asa grava problema.

Si eu vreau sa ma tund si sa-mi vopsesc radacinile, sa vad cand mai gasesc si timp.

In alta ordine de idei, sunt bucuroasa ca am primit scaun auto, scoica, mergator si alte chestii. Imi raman tot mai putine de cumparat, ce bine!

Va pup, cred ca iesim si noi un pic pe afara, sa se mai incalzeasca un pic, ca e soare dar frig.
Weekend frumos in continuare!

27 + X Ioan

"Copiii sunt mesajele vii pe care le trimitem unor vremuri pe care nu le vom vedea" (John W. Whitehead)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura32 spune:

Foarte multa liniste ... Ada cred ca este foarte ocupata cu noul loc de munca , Fleur mie una mi-ai facut pofta cu toate bunatatile astea insirate
Sper ca toata lumea este in regula


25+ Andrei

Mergi la inceput