Clubul "babelor" FIV-oase 25

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ralu_mv spune:

Adi sa-ti traiasca minunile si sa creasca mari si sanatosi !!! Sunt frumosi foc ! In afara de culoarea ochilor mie mi se pare ca seamana f bine unul cu altul !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

Neata fetele
O zi buna sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

neata girls

adina,zurlie esti fata!!!

super pozici.

oo zi buna tuturor





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela73 spune:

Lara din experienta mea nici consultatia nu e cine stie ce la Tutunaru. Nu a luat in calcul nici o analiza facuta nimic, a zis monitorizare trei luni apoi laparo. E adevarat nici eu nu ma pricep, acum am mai aflat cate ceva despre infertilitate, dar la el asta era tehnica, nu conta ce ai facut pana atunci.
In schimb la spital Athena, profesorul chiar a discutat cu mine, s-a uitat pe analize si mi-a spus parerea d-lui si ce urmeaza sa fac.
Ca nu am reusit.... eu cred ca asa a vrut D-zeu....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

aristico...Büyükçekmece este cea mai apropiata statiune de Istanbul,cu plaja lata de nisip si promenada.
este la 45 de km de Istanbul.
mi-a zis o prietena care locuieste acolo.






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Adina, fantastic cum cresc minunile tale si cum se transforma! Niste copii frumosi si dragalasi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 5ab1na spune:

Nu fie deochi. Frumosi copii:)
O zi buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Buna dimineata (sper ca la voi sa fie buna)

Am vazut discutii despre Tutu, vin si eu sa spun NU. Am aflat intamplator ca inainte sa deschida clinica facuse un stagiu pe FIV in Belgia(lucru spus de dr. care a fost cu el, dar care nu a mers mai departe pe FIV) si ca nu isi luase atestat, sau cum se numeste, si el facea FIV. Anul trecut cand am facut FIV am cunoscut o fata, fost pacienta a lui Tutu, i-a luat banii pe multe FIV-uri, fara reusita si in final i-a spus ca nu va reusi niciodata cu ovocitele ei si ca sa faca cu donate. Fata nu a acceptat situatia si a venit la o consultatie la Ron-el, care i-a spus ca situatia ei nu este roz, dar ca el ar mai incerca cu materialul ei. Ne-am cunoscut la monitorizari-FIV si nu era prea oprimista, nici embrionii ei nu au fost de o calitate extraoridinara, insa finalul a fost extrem de fericit, beta, nu foarte mare, 100 si ceva, dar la consultatie de 6 sapt. ne-am nimerit iar amandoua la Ron-el, si am auzit cum a zis dr. 2 bebei cu activitate cardiaca (a zis in romana), a nascut la inceput de nov. doua fetite. Deci Tutu....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

many,uite ca pe Ron-el nu l-am bifat la consultatie.
spune-mi si mie niste detalii,ceva...unde il pot gasi???e in tara in permanenta ca m-as duce la o discutie.







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aadina spune:

Foarte frumosi copii, Adina
Sa-ti traiasca

Mergi la inceput