La multi ani Daria! Fluturasi de Mar-Apr2011 (143)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yvy, eu cred ca ma luam de ea... ca si daca ii raspunsese copilul si o fi fost obraznic tot vina ei era ....acum daca ii spune copilului faze de care povesteai iti dai seama ca nu e prima oara..
in legatura cu copilul de care se plang unul si altul sunt de acord ca tb sa se gandeasca inainte sa-l faca...si sincera sa fiu eu le-am carat pe amandoua dupa mine pe unde am putut... in concedii, la terase, la gratare, in mall, nu am fost nici prea protectiva, si nici nu m-am ingropat ca gata am copil si nu pot asta sau ailalta..
si in legatura cu copilul colegei as fi intrebat-o.. dar tu nu te-ai gandit cand l-ai facut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioanna16

fetelor am si eu o intrebare, profit de timp ca e vremea urata si gogo doarme

dintre bebeii vostri merge vreunul pe varfuri? a mea cam da...ma gandesc ca de la premergator...o fi cazul sa-mi fac griji?s-o indrepta o data cu mersul singura??? voi ce ziceti?

mamica fericita de Rebeca Stefania (19.04.2011)

Nasterea piticei mele

Hotararea de a avea un copil e cea mai importanta.Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului.

ia niste incaltari care sa aiba talpa tare si sa fie inalte si pe glezna fixe (cu sireturi)sa sa o forteze sa calce pe talpa, daca te streseaza prea tare du-te la dr sa-ti iasa din parere.. sunt multi copii care merg asa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

hello!

ieri am fost numai pe drumuri, azi cu treaba prin casa, vremne urata, chef de orice = zero!!! Am impartasit ieri copiii, au luat si anafura,,am fost mandra de ei

rhynna, eu as alege cresa particulara cat despre comportamet va tb s ale spunem ca nu au voie undeav mult timp de acum incolo..cativa ani Iar cu pedeapsa ceva mai tarziu se poate intoduce..eu pe cristi l-am pus la colt pe la 2 ani, cate 2 minute, si intelegea care e treaba..cand facea vre-o prostioara se duce singur la colt
Cata stie unde nu are voie, iar cand umbla unde nu trebuie spune mereu nu-nu-nu..si-i da inainte cu cotrobaitul

deea, eu chiar cred ca nu ar fi trebnuit sa mergi dupa Stefy..e deja domnisoara, vrea sa fie mai independenta, nu tb sa te superi. Eu in locul tau as di cautat-o si as fi ramas sa o privesc asa mai departe sa vad cum se comporta cu colegele



strumph, am primit felictatea de la voi

Multumesc pentru urarile facute sotului

Urez si eu pentru ieri La multi ani, Floriilor!!!

miki, sa=ti traiasca baiatul!!! ce frumos ai spus cu cei mai frumosi 3 ani

ma bag sa fac cap nou si fug in canapea..sa vad daca mai prind ceva somn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

cap nou

Mergi la inceput