Strumfi & prichindei de iul-aug 2011 (53)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Morenna din ce localitate sunteti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Savvy, ma bucur pentru revenirea ta.
Mihaela, bine ai venit!

Ana, asta e, FB mananca forumul. La odiseea Evei nu se mai scrie deloc de un an de zile.

Noi suntem bine, Filip face pasi, se tine de mobila prin casa, nu sta decat in picioare, nici in brate nu mai vrea, de-a busilea doar daca e ceva urgent.
Mananca bine spre foarte bine, as zice eu, fructe dimineata, la micul dejun, legume cu orez sau fara orez la pranz si iaurt cu mei seara.
I-au iesit si incisivii centrali de sus, are 4 dinti acum. Ar sta toata ziua afara daca ar putea sa se hlizeasca la lume, e ciudat de prietenos, chiar a intins bratele spre cineva necunoscut, sa-l ia in brate.

Noptile sunt asa si asa, unele mai bune, altele mai rele. Tzitzi e la putere, dar si-a format si aici mese principale, poate am noroc si va fi ca sora-sa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielita81 spune:

Fetelor sa-mi fie rusine nu am mai scris nik de mult dar cu caldura asta mai mult afara stam si mai intru pe tel dar mai greu pe forum de pe tel...eu oricum pup toate fetele cu bebei cu tot si am sa scriu cat de curand ce mai facem si noi...(facem bre nu gluma)o duminica frumoasa si plimbari placute..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielita81 spune:

Fetelor dar aici chiar nu mai scrie nimeni????????????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns morenna spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihahegarty

Morenna din ce localitate sunteti?

Mihaela, cea mai fericita cu mic Imogen Tara
21.07.2011
Sfintii Arhangheli Mihail si Gavril ne vor proteja pe tot parcursul vietii.

Miha noi suntem din Pitesti ,mi ar fi placut sa vin si eu sa te cunosc dar din pacate nu pot ,dar daca treci vreodata prin Pitesti te astept cu drag, oricum va doresc la toate distractie placuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

fetele !

Noi am fost plecati vreo 3 zile la Sibiu. A fost suuuuuperb !!!
Intre timp, Petru a "patit" si dintisorul nr. 7 si mai este un pic si apare si nr. 8.

Nu mai vrea sa stea in brate. Vrea pe jos, dar este asa o chestie ca nici nu merge nici nu sta Abia astept sa mearga singur ca mi-a lungit mainile.

La multe lunite Eduard de pufi ! Mai este un pic si faci un anisor !!!

La multi ani fericiti Giuliana !!!

va pupam pe toate !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dado spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihahegarty

Morenna din ce localitate sunteti?

Mihaela, cea mai fericita cu mic Imogen Tara
21.07.2011
Sfintii Arhangheli Mihail si Gavril ne vor proteja pe tot parcursul vietii.


Miha imi aminteam ca tu o faci pe Imi vegetariana. Lasa-mi un PM cu adresa ta de mail, ca am primit o carte cu cateva retete vegetariene. Daca esti interesata, astept PM.

La multi ani Gliana!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Citat:
citat din mesajul lui morenna

Citat:
citat din mesajul lui mihahegarty

Morenna din ce localitate sunteti?



Miha noi suntem din Pitesti ,mi ar fi placut sa vin si eu sa te cunosc dar din pacate nu pot ,dar daca treci vreodata prin Pitesti te astept cu drag, oricum va doresc la toate distractie placuta

fericita si implinita de mult iubit David Nicholas (09.08.2011)


Multumesc mult de raspuns Morenna. Deci avem 2 pestoaice in pitesti, tu si Ruxi. Imi pare rau ca nu puteti ajunge prin bucuresti, dar sper ca data viitoare sa am pitestiul si brasovul pe lista mea. Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_i spune:

Eu nu stiu ce sa mai fac. Daniel e f greu de hranit (nu vrea decat f putina mancare, inclusiv lapte), are anemie, lichide imi refuza in cea mai mare parte a timpului, face 4 caca pe zi si o parte sunt chiar tari. Lichid consuma f putin, per total, contorizand si ce cred eu ca mai contin mesele "solide", in jur de 700-800 ml pe zi la 8kg. Doarme si putin pe deasupra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dado spune:

mihahegarty ai PM.

Mergi la inceput