Clubul "babelor" FIV-oase 23

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luck spune:

samira
super,super,super !!!
Abia astept vestile de maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ralu_mv spune:

Samira, nu am scris ca nu am auzit de ea ca sa subliniez ce ai spus tu mai apoi, am spus asta ca o anexa, ca si asa mi se pare un lucru bun si de luat in seama, chiar daca nu am auzit nimic de ea. Adica imi exprimam o parere buna, in lipsa de cunostine conexe, doar din ce ai spus tu, atat.
Sunt de acord cu tine legat de clinici, de parca ar exista si ar fi bune doar ce vedem pe forumuri scris ...trebuie incercat orice, parerea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 5ab1na spune:

suna foarte bine sami
foarte bine
abia te astept
asta daca vrei sa scrii pe aici ce-ti zice doctorul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

ralu,draga mea...nu e nevoie sa te justifici...nu am perceput postarea ta ca pe ceva negativ...explicatia pe care am dat-o...a fost mai degraba una pe care mi-am dat-o mie...cu "voce tare" sa spunem.

luck,eu ma declar surprinsa si curioasa...am zis mai devreme.


mi-am printat istoricul si maine iar discut despre FIV...ca tot ziceam eu ca-s intr-o perioada in care n-am chef sa discut despre orice are legatura cu FIV

dar totusi..."sunteti un caz interesant pentru noi"...uuuooofff...nu suna prea bine,nu???




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

sabinutzo,cum sa nu scriu?!
n-am scris eu si despre dr.D???
o sa scriu si despre israelieni si despre turci si despre austriac.
nu-s eu aia secretoasa si pretioasa.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 5ab1na spune:


daca veneam la grec iti vedeam sprancenutele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

soata cand m-a vazut cat sunt de insufletita si a aflat si de ce...a comentat sec:

nationalitatea asta nu era in carti...pana acum!!!!!!!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

poate te programezi luna viitoare




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 5ab1na spune:

:))
sotul meu e speriat de israeliti. a fost el cand era mai tanar o saptamana cu job-ul acolo. i-au controlat la plecare din israel pana la chiloti, in mall-uri erau cica soldati cu pusti si atmosfera era tensionata. + ca cica clima e foarte umeda cu 40 de grade. a zis atunci ca a fost pentru prima data cand s-a bucurat ca traieste in Romania.

dar zicea si moromeata ca acolo au laborator bun. daca la pusti cu 40 de grade afara au laboratoare de fiv bune si pe aici, in vremuri de pace, capitalismul face clinicile si doctorii sa alerge numai dupa bani ce sa mai spunem despre lumea in care traim....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

eee....chiar pana in Israel pentru un FIV nu m-as duce.
dr. cu care am vorbit imi spunea ca fac transfer de blasto...ca Ronen si embriologul asta Peretz-despre care mi-a vorbit in cele mai frumoase cuvinte...stau de la punctie pana la ET.
cica embriologul e ultraspecializat in PGD,PBD,IMSI,IMV si alte nebunii.
imi spunea ca va participa si el maine la consultatie.
sper sa nu ma fastacesc...sunt cam pe nepregatite.




Mergi la inceput