La Multi Ani Larisa! Fluturasi de 2011 (141)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

somleac la multi ani juniorului!!

lalely sa ai o saptamana usoara la job!! asa ca sa iti reintri in mana

strumf ce faceti de ziua piscoatei??? multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-La multi ani! cu intarziere- larisei de yvy!
- lalely- mult succes ptr reintoarcerea pe baricadeeste o noua etapa a vietii noastre, david va ramane cu soacra este pe maini bune -zic eu, si tu s-ar putea sa-ti schimbi starea de spirit ,s-o imbunatatesti schimband un pic atmosfera si cotidianulastept sa ne povestesti cum e,bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antguess spune:

Buna ziua...:)
Imi cer scuze pentru luuunga absenta....am avut niste luni urate , foarte ocupate in care am trecut printr-o nunta , un adulter, o despartire cu cric si in final cu divort....asta mi-a cam mancat tot timpul si energia...
Copiii cresc mari...dani are deja 9 ani si astazi Eve implineste un anisor . e mare, frumoasa si fericita...si imi aduce numai bucurii
Acum sunt in pregatiri pentru petrecerea micutei...Nu fac nimic extra deosebit...vin niste prietene, mancam un tort (fara eve) si ii punem tavita sa aleaga de pe ea....tatal ei nu vine, vrea sa o ia maine la el acasa pt ca ii vin niste rude si...vor sarbatori separat.

revin dupa petrecere..mi-ar placea sa citesc din urma sa vad ce mai faceti voi...nu pot sa cred ca a trecut un an....
va pup pe fiecare in parte si pe micutii vostri care uni au implinit anisorul...altii il implinesc in curand...sa va creasca mari si sa fie sanatosi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

gabi ce bucurie ne-ai facut ca ai scris!! am citit cu sufletul la gura ce ai scris despre voi si imi pare sincer rau pt tot ce s a intamplat! eve la multi ani puiut mic!!
sper sa revi si sa ne spui mai multe despre eve si sa ne arati si pozici!!

pooop mami!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

stefy vad ca esti online, hai mami, treci si pe la noi sa ne spui 2 vorbe!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-La multi ani, Evelinne de antguess

-sa cresti mare,sanatoasa,si sa umpli sufletul mamei de bucurie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antguess spune:

bb_yasmi, viss va multumesc :)
Yasmi...life's a bitch and then u marry one...cica asa se zice:) asta e, viata merge inainte
am schimbat poza de profil...cu eve acum 2-3 zile...sper sa se vada ca nu-mi dau seama daca la voi apare
va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Am baut cafeluta, am papat, mi-am luat doza de homeopate si i-am servit si piscoatei ca tot stranuta si astept fata la curatenie da numa nu apare .... ma duc sa ii fac fructele piscoatei sa i le dau ca face scandal de somn, deja e obosita

Am pus ceva pozici de la soacra, sa vedeti gaza la soare

La multi ani Evelline!! sa cresti mare sanatoasa si sa o bucuri pe mami mereu in fiecare zi Gabi iti urez multa putere si sa treci peste toate necazurile , fruntea sus si sa auzim numai vesti bune de aici inainte

Numai nazbatii face abia am cules-o de pe scari, nu mai pot sta deloc

Pupici si ne auzim mai tarziu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

LA Multi Ani, Eveline de antguess!
Gabi, imi pare bine ca ai trecut pe la noi sa ne mai spui despre micuta. Imi pare rau pentru cele intamplate, dar ma gandesc ca totusi, copilasii tai iti lumineaza putin viata si tristetea! Si uite, maine sarbatoriti, chiar si fara tata. Si foarte bine faceti. Sa va distrati!

Mami fericita: Luca 12.04.2011 si 23+
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

am culcat buburuza si vreau sa-mi fac repede ,manichiura

bb_yasmi o s-o cantaresc si eu pe Anastasia zilele astea sa vad si eu ca de papat papa mult, mult mai mult ca inainte. aseara a mancat un castron plin ochi de mamaliga cu branza si smanatana. dar si alearga mult acum.
tu ii dai lui Lucas paste normale, nu? de care papam si noi. eee tu scapi rapid cu omelat dupa-masa, noi daca nu avem ciorba si felul doi....

deea chiar ca trebuie avut grija mare cu ei, sunt asa nazdravani si nu stiu dragutii ca este periculos. cred ca asa te-ai speriat.... eu ma sperii cand cade pe loc drept apai tu....
sper sa rezolvati problemele si sa poti dormi si tu linistita. nu ma gandeam ca este chiar asa de nu poti dormi noptile

somleac o mamica plina de viata si multe activitati este super tare ca participi la concurs de innot sa vii sa ne zici daca ati castigat La multi ani pentru puiutul Victor, sa creasca mare si sanatos, ce-a trecut timpul. asa-i, Dumnezeu are grija de toate , nimic nu depinde de noi.

ailed hai maa, 1 kg in plus cum ai reusit? pai la silueta ta nici nu cred ca se vede. tare a vrea sa te vad o data live sa vad ce tot zici tu de kg si slabit si cure....

strumphitza multa sanatate. baga tratament sa te faci bine pana la ziua piscoatei si ai grija sa nu ia si ea. pune-ti masca pe nas este bine ca ai ajutoare la curatenie, la gradina, te scapa de multe treburi. sa savurezi cu placere cafeaua, cea mai buna cafea este cea de acasa facuta de tine

lalely incepi servicuiul...brrrr...nasol moment. asa-i, cu psihicul este mai greu. o sa-ti fie greu prima saptamana apoi te obisnuiesti ca n-ai ce face. eu ma gandesc de pe acum cand oi incepe munca cred ca numai la buburuza ma voi gandi toata ziua si abia o sa astept sa ajung acasa am noroc ca la 17 plec acasa, ajung repede la ea, ore uplimentare noi nu facem, este bine bine

stiti ce ma gandesc eu cu munca asta...dimineata trezeste-te, pregateste-te repede de servici, mananca, aranjeaza-te, pregateste sotul ca si el este ca un copil, buburuza o sa stea cu mma asa ca o sa aibe ea grija, fugi repede la munca vino de la munca...nici n-o sa stiu pe ce sa pun mana, fa mancare, mai spala, curatenie, calcat....si iaca este seara si o sa cad lata...ee uite asa ma vad eu cand o sa incep munca naspa de tot
nu stiu cele care vin la 19-20 de la munci cum se mai descurca

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput