LMA Tudor,Ioan,Anna,Ayanna! Fluturasi 2011 (140)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns persi spune:

Salutari!!!

La multi ani tuturor sarbatoritilor!!!

Sanatate multa tuturor puiutilor bolnaviori..

M-am pus si eu la punct cu cititul cat de cat...
Eu cred ca nu stiu sa-mi organizez timpul...asta e clar..
Toate reusiti sa intrati macar odata pe zi numai eu nu...

Acum mi-am bagat picioarele in ditamai maldarul de rufe de calcat ca sa pot citi si scrie cateva randulete..

Nu-mi mai ajunge timpul deloc..nu stiu cand incepe ziua si cand vine seara..

Ufff...daca eu ma plang ..ce sa mai zica mamicile cu mai mult pui..sa mai fie si scolari..

Raducu e bine.
Merge fara sustinere de vreo trei saptamani,nu mi-a racit deloc pana acum,mananca ff bine,spune cuvinte din ce in ce mai multe..cra,cra..

Ne pregatim sa taiem motul,mai exact,sambata.
Mergem la un restaurant cu cativa prieteni apropiati,nasii si mosii.

Cam atat despre noi...

Strumph,iti multummesc inca odata pentru toate strigarile la catalog..de cele mai ulte ori,nu stiu daca ma crezi dar,de "rusinea" ta intru.
Pup piscoata mica si nazdravana.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Andreea si poti mami sa cari carutzul? Esti puternica nu gluma... Ca tampenie e astasa nu opreasca liftul la 1
Strumph, pune sacoul descheiat cu maleta neagra pe dedesupt, sa stii ca si mie mi-a sparta Andra buza dar pe dinafara


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

persi te pup....
miki ce fac Andra si Vlad?
lalely te cred ca a meritat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinuca05 spune:

Tudor, Ioan, Anna si Ayanna
La multi ani fluturasi!

Maduta, il pupam pe Cristinel! Ne bucuram ca e bine!

Viss, off, acum vad ca e rubeola, nu roseola. Sergiu e bine?
La mine cu Daria totul a decurs foarte ok. Ea face afebra doar intre orele 17-21. Apoi toata noaptea dormea, cu 1 trezire pt laptic, bineinteles!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns persi spune:

Ailed,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns persi spune:

Apropo de treziri...nu stiu cand voi mai scapa de ele

Radu,inca se trezeste de 2-3 ori ,asta in cel mai fericit caz..
Nu stiu cu ce am gresit dar,asa frustrata ma simt uneori..mai ales cand aud de copilasi care dorm toata noaptea..
Nu inteleg unde s-a rupt firul...
Ma gandesc ca se vor termina atunci cand il vou intarca..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinuca05 spune:

Andreea ce fel de "caleashca" i-ai luat printului Rares?

Eu as vrea sa iau un carucior tip "umbrela". Imi puteti recomanda ceva? Bineinteles, ceva ieftin si bun?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinuca05 spune:


Acum am vazut ca Strumph intreba cine s-a facut sefa. Eu, eu! eu am fost cea care si-a bagat coada . Intrasem pe mail ca stiam ca pusese Mada si Simona niste carti pt bebe si nicoodata nu-mi facusem timp sa le copiez. Si atunci am vazut mesajul ca avem contul suspendat (nu stiu ce presupune asta!), asa ca am actionat (fara sa va cer parerea si acordul ).

Acum vad ca nu mai apare niciun mesaj de genul ala. Eu ma conformez si schimb numele la loc daca vreti

Ma duc la somn inainte de a mai face vreo prostie pe aici :)
Noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhynna spune:

Ia sa vezi si sa nu crezi....hop si eu ca musculita....

Pentru raguseala puteti incerca Stodal sirop...e homeopat...parca am mai zis odata despre el.

Si fiindca am vazut copii cu raceli frecvente se poate incerca o imunizare cu Imunogrip junior care am inteles ca este foarte eficient si copiii racesc mult mai rar.Se poate da dupa varsta de un an.Puteti intreba la pediatru despre el.Nu stiu daca a mai zis cineva despre el..Daca da atasez scuzele de rigoare.

Miki79 Imi pare tare rau pentru fetita ta

Si o intrebare.Mai era o tipa Anaxena parca...Nu o mai vad...A disparut si ea subit ca si mine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna seara!!!

Asa cum am promis, am intrat sa incarc poze noi dar daca tot s-a amintit in weekend de albume sterse s-a gandit iarasi una din grup sa imi stearga a 4-a oara albumul. Pai deja era acolo din noiembrie si avea ceva praf pe el si trebuia actualizat, nu?? Nu pot sa ma abtin de data asta (poate din cauza oboselii si a nervilor facuti la ora asta) si nu ii pot spune acelei persoane decat ca este...ma abtin din respect pentru celelalte fete.

Nu stiu daca a fost careva pe receptie acum 10 minute cand am trimis un mesaj mai jignitor, rusine sa-mi fie .Dar, l-am sters ! Pregatisem, selectasem pozele si am deschis laptopul special pentru a pune poze si cand sa intru in albumul meu, nu mai era de gasit.

O seara linistita va doresc!

Mergi la inceput