Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (60)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

Ilinca, ce nasoala faza la piscina

Cris sa-ti treaca repede raceala

de Larisa Ioana 24.06.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

noapte buna, mamici dragi. somnic pufos si vise placute


Isa = parfum de fericire - 2012 (19 iunie 2010)
Maria, printesita mamei (26 iunie 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Neata! Poftiti la cafea, fetele! Is tot mucoasa, a trecut febra, nasul e infundat. A dormit sotul cu v si nu s-a auzit nici un scancet.

Bamboletta, pe unde esti??? Nu ai mai intrat de atata vreme...

Giorgia, cum esti? Ce mai face gogosica?

Mycya, merge si sotul in tara? Ce bine ca o sa mai respiri si tu acasa.



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

Neata

Si eu noapte impartita pe bucati, nu am dormit vreo 3 ore, Bianca e infundata si mai si tusea, pana la urma am trezit-o sa o doftoricesc.
Ea nu a avut nicio problema, dormea asa in continuare, doar ca era agitata si se tot foia.

Cris2010 - multumesc pt raspunsul cu IKEA. Pupam pe frumoasa SN, e minunata

crispro - insanatosire grabnica!

ochidut - weekend linistit la munte!

*************************
Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/ffa0jvmdze07utwv.png" target="_blank">Bianca Maria (04.08.2010) si www.pregnancy-duedate.com/tickers/rinqxxxvmaz2dwoj.png" target="_blank">20+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matusa77 spune:

Neata!
Raportam si noi muci, chiar nu stiu cu ce sa-i mai dau sa treaca, nu putea respira asta noapte, l-am aspirat in nas de n ori.
Crispo , sa te faci bine.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Neata!
Vin si eu la cafea. Asta mic s-a tot foit aseara, dar macar nu s-a mai trezit la 6 jumate ca pana acum :) mara inca doarme, nu stiu ce e cu ea ca nu a mai dormit pana la 9 de ceva vreme.

Michelle, am tot vrut sa iti scriu despre ikea si am uitat. Noi tot avem prin casa, dar nu in camera copiilor (nu m-am apucat inca de ea). Dulapurile ti le poti face cum vrei tu. Poti combina corpurile cum iti place. Cred ca gasesti pe site detalii. Ai cautat? Paturi, eu vreau sa le iau din alea reglabile pe lungime. Mi se pare super tari mititele asa, ca de pitici pt jucarii am niste cosuri colorate, tot de la ei, si unul care se agata pe perete/usa cu buzunare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

alice, acum am vazut si eu pozele de la botez. sunteti superbi cu totii. Sa fiti sanatosi si fericiti cu prichindeii astia minunati!

rody, stai ca nu pricep, ce am eu in comun cu colegele tale?

m-au trezit de dimineata nazdravanii. deja am mancat, spalat masini de haine, rufe..

stefan azi a facut-o pe frizerul..l-a tuns pe mihai vaiii..sa intepenesc... nu stiu cum de ii trec prin cap toate minunile astea, mai. eu eram la baie, ta-su dormea, matusa-mea statea linistita, ca copiii se joaca fara sa se certe..si stefan era cu foarfeca in capul lui frate-su!...offf

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alice_Elena

Iuliana, am intrat in cic de la constanta, de la cabinet parlamentar. Isi termina nenea mandatul pana termin eu concediile

Oana, va intrati voi in ritm pana la urma.. Tot n-ati gasit un bucatar de baza?

Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si Radu Stefan (27.12.2011)



Aha...am inteles

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Vaai fetelor mi-am facut o lista cu ce haine trebuie sa le cumpar copiilor
Mara tot mai are de anu trecut, ca i-am cumparat o gramada, si multe inca ii vin. Dar pt radu n-am nimic. Bine, lui nici nu ii cumpar multe ca la cat de repede creste.. Acum e imbracat cu un body de-al marei, care ei ii venea la 5-6 luni


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

doarme Andrei, il astept pe tati sa vina sa ma duc la epilat...sper doar sa nu se trezeasca andrei, ca se supara daca nu e mami acasa

Alice sunteti o familie tare tare frumoasa

Ilinca

Cris sanatate multa!! ia ceva de imunitate (imunofort a luat ilinca, timp de o luna) si mananca si tu fructe, legume...altfel de unde sa faci vitamine si imunitate

Alice ii mai vin lu Mara hainutele de anul trecut? ce bine de voi...si mama ma intreaba daca nu mai are hainute de vara trecuta, si ii zic, ba da, pe toate doar ca ii sunt mici...

cum e piticul tau asa era si Andrei de grasun, ii face bine lapticul lu' mami sa il alaptezi cat poti tu, ca tare bine ii face

Victo deci ai frizer in casa?

azi am fost intr-un parc nou, la Casa Poporului, unde e un loc de joaca ca un castel. Andrei e cam mic totusi , dar i-a placut, erau multi copii, pietricele, a mers ca un bebe pe drumul alb de pietricele asa ca era ca un purcelus cand am plecat de acolo....

ieri dimineata i-am dat niste farduri de ale mele sa se joace, erau din alea cremoase, si-a bagat degetelele, a mazgalit vreo 3 foi, era murdar tot, dar foarte fericit fardurile sunt la gunoi acum

trebuie sa mai descarc poze, sa ne mai vedeti

am implinit un anisor, sunt baiat mare de acum

Mergi la inceput