Clubul "babelor" FIV-oase 21

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns 5ab1na spune:

ups samira
bine ca te simti mai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

io nu mai am rabdare pana Luni.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 5ab1na spune:

Luni? ce se intampla luni?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

ma duc la doamna care pigmenteaza sprancene
daca e totul ok...si daca imi trece raceala...Marti imi fac sprancenele
mi-a zis sa lasam buzele pentru alta interventie...cica nu-mi recomanda 2 interventii in aceeasi zi.
abia astept....si apoi ma tund si ma vopsesc.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Elenush, Daniela, Aristica, Looana, Smaick, Samira multumesc pentru urari, dragelor.


Vai, ce harnica ai fost, Sami! Si eu vreau sa fiu maine harnica pana diseara pentru ca pe urma direct la chef cu mine. E ziua unui prieten si ne ducem sa-l sarbatorim. E musai sa faci poze before and after tatuare sprancene si sa ne trimiti sa vedem si noi diferenta. Eu chiar sunt curioasa, ti-am zis ca nu am vazut decat cu dunga din aia, nu fir cu fir. O sa arate misto cred si o sa fii mumoasa de Pasti.


Elenush, o crezi pe zanatica asta de Ari?! Intamplator... da, da...


Mai, eu musai sa va spun ca imi sunteti tare dragi. Cred ca hormonii imi joaca niscai feste de e musai sa va spun asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

dap...o sa fac special poze before...ca in toate pozele mele am sprancenele aranjate-am un fix sa fie impecabile,da???

o sa vedeti ce marfa sunt cele fir cu fir...dunga nu-mi place nici mie...mi se pare horror...dar cele fir cu fir sunt absolut superbe.
ma duc la cosmneticiana mea inainte sa-mi faca forma si pe forma "mea" sa-mi pigmenteze Ildiko.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

soata mi-a cerut salata bulgareasca...asa ca ma duc sa prestez pana ajunge acasa.

maine vreau sa cumpar spanac proaspat din piata.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Mi-as dori sa fiu si eu cocheta, dar sunt o lenesa si jumatate si mi se pare ca pierd timpul daca ma bibilesc... Norocul meu ca am gene bune, dar... daca o sa am fetita, sper sa nu semene pe mine, sper sa fie o cocheta si jumatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Eu mi-am luat spanac si ceapa verde, usturoi verde, ridichi cu frunze frumoase pe care le-am impartit cu canarul. Vreau maine sa merg in piata sa vad daca au aparut urzicile si abia astept leurda, loboda etc... yum, yum...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

au aparut urzicile...au cumparat colegele mele...noua nu ne plac.

pentru mine conteaza sa ma bibilesc...imi face extrem de bine la moral...ma simt bine in pielea mea cand ma stiu machiata,vopsita,aranjata...parca zbor atunci.




Mergi la inceput