Strugurasi de Sept-Oct 2011 *47*

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

a comandat cineva vreodata ceva de www.bonprixro.eu/ro/ext.htm?cat=1254&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=HURRA_display" target="_blank">AICI ?

_


de T 6+





Eu.Naspa materiale.


Racheel fericita de ghinduta Anastasia-Maria (25.08.2011)





daa ? :(
vazusem ceva care imi placea mult de tot
acum nu stiu ce sa fac :(

_


de T 6+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

nu stie nimeni sa raspunda la intrebarea cu cerealele ?
alegem care se fac cu apa sau cu lapte ?

_


de T 6+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_iasi spune:

JadeJadar eu la baiatul cel mare cand a fost vremea de cereale cumparam din alea care se faceau cu lapte si cand plecam undeva pt cateva zile cumparam din acelea care se faceau cu apa.
Dar eu zic ca cele in care adaugi tu lapte proaspat sunt mult mai bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_iasi spune:

va doresc noapte buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

Lena, am luat din acela din care ati postat voi link, shade maker. Cu scuteceala tot asa, nu am mai cumparat momentan. Folosesc si de unica folosinta. Foarte fumos scaunul postat, vrei sa-l cumperi?

Jade, daca te hotarasti sa cumperi sa ne zici cum sunt hainele am vazut cateva chestii faine.

La multe lunite Bea si Antonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

jade eu cumpar doar dŽalea ce trebuie amestecate cu lapte.

au simtit bebeii vostri schimbarea orei¿ ca eu presimt ca azi v-om adormii o ora mai tarziu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sept-Oct2011 spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=171426&nm=Strugurasi-de-SeptOct-2011-48

CAP NOU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Creola spune:

Cioc,cioc...mai e cineva?

Jade Jador -din cate imi amintesc eu ,cerealele care se prepara cu apa contin deja lapte,deci sunt cereale cu lapte,iar cele fara lapte le poti prepara cu laptele formula pe care il dai sau cu lapte matern.
M-am uitat si eu la Navodari ,e frumos acolo...am fost si noi dar doar pentru o zi.Tot o zona asemanatoare ,liniste,plaja larga,intrare lina in mare,doar ca erau ceva blocuri langa o zana de camping. Casutele sunt pe plaja ?(nu am gasit nici o info referitor la asta)

Seidana -ne vedem maine?sa speram ca nu bate vantul...azi a fost groaznic...brrrrrrrrrrr

Mergi la inceput