Strugurasi de Sept-Oct 2011 *47*

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioana_iasi

Buna OOKA ma bucur sa te 'revad'aici...imi aduc aminte ca tie ti-am dat vestea printr-un sms cand l-am nascut pe Matei,ce faci?bebe?
Am citit ai sus o mica discutie ca am ami fost pe la voi cand am pierdut o sarcina....sincer nu am pierdut nici o sarcina...doar daca stau bine si ma gandesc eu anul trecut inainte sa raman insacinata cu Matei nu-mi venise vre-o 4 saptamani menstruatia si fusesem la doc si mi-a zis ca a fost probabil o sarcina si nu mai e...poate de asta ziceti ca am pierdut o sarcina.
Imi cer scue dar nu-mi aduc aminte daca am mai fost aici in odiseea voastra.


Matei ,teodor de 3 ani,tati si eu!


ai fost pe aici pt ca apari la "prieteni dragi"

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioana_iasi

Buna OOKA ma bucur sa te 'revad'aici...imi aduc aminte ca tie ti-am dat vestea printr-un sms cand l-am nascut pe Matei,ce faci?bebe?
Am citit ai sus o mica discutie ca am ami fost pe la voi cand am pierdut o sarcina....sincer nu am pierdut nici o sarcina...doar daca stau bine si ma gandesc eu anul trecut inainte sa raman insacinata cu Matei nu-mi venise vre-o 4 saptamani menstruatia si fusesem la doc si mi-a zis ca a fost probabil o sarcina si nu mai e...poate de asta ziceti ca am pierdut o sarcina.
Imi cer scue dar nu-mi aduc aminte daca am mai fost aici in odiseea voastra.


Matei ,teodor de 3 ani,tati si eu!


ioana ete aici http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=160956&whichpage=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_iasi spune:

Posibil Oanaiasi...atunci cand credeam ca sunt insarcinata si defapt nu eram :( sincer scuze dar nu mai stiu exact daca am fost si cand
Oricum ma bucur ca mai invat cate ceva si ma ajutati la nedumeririle care le voi avea pe parcursul cresteri celui mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

na ca am citit-o pe Ioaa am citit si primul meu mesaj din odisee .. a fost frumos dar acum e superb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_iasi spune:

Uau ce draguta esti Seidana...mi-au aparut lacrimi in ochii cand citeam ce postasem cu ceva timp in urma....deci nu ma inselasem era vb de aceea sarcina pe care doctorul a 'deconfirmato'
E daca era sa fie avea varsta bebelusilo vostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioana_iasi

Uau ce draguta esti Seidana...mi-au aparut lacrimi in ochii cand citeam ce postasem cu ceva timp in urma....deci nu ma inselasem era vb de aceea sarcina pe care doctorul a 'deconfirmato'
E daca era sa fie avea varsta bebelusilo vostri

Matei ,teodor de 3 ani,tati si eu!


ee nu a fost sa fie atunci insa a fost sa fie Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

citeam din odisee.. oau ce griji aveam.. acum nu stiu si nici nu mai vreau sa ma gandesc cum era inainte de Eluca mea iubita

ELLYYYY...

MARIA26....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

a comandat cineva vreodata ceva de www.bonprixro.eu/ro/ext.htm?cat=1254&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=HURRA_display" target="_blank">AICI ?

_


de T 6+





Eu.Naspa materiale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Of doamne, ce amintiri!...
as mai face un bb doar ca sa mai fiu burtoasa inca o data. tare mi a mai placut!

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Jade, eu am luat de pe miniprix si am fost multumita. am nimerit ok tot ce am luat.

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput