Strugurasi de Sept-Oct 2011 *47*

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Esti criminala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel

Mi-am adus aminte...

Oana si Anastasia a inceput sa faca kk mai rar.Ieri a facut o data azi cred ca o sa faca de doua ori ca deja a facut unul azi dimineata.De la 5 pe zi....




Racheel fericita de ghinduta Anastasia-Maria (25.08.2011)





noi facem si de 3 ori pe zi , nu mult odata dar 3 sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Bravo Ela pentru kk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Am facut poze. enjoy!

Se vede ca-s obsedata de noroi...de cate ori l-am folosit in mesajul precedent.

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

ziua buna !

alta data la ora asta calaream orasul. Azi bate un vant de te darama, asa ca stam in casa.
Piticul meu face temperatura - cred ca vine urmatoarea pereche de dintisori.

It's a boy !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

rach i am dat mar....daca poti crede nici pe asta nu l mai vrea
tre sa l duc la dr ca nu mai stiu ce sa i fac

seidana daa , neaparat tre sa intalnim grasanii
apropo , eu am doua nr de tel de ale tale , niciodata n am stiut care i cel bun...

oana astept poza
anul trecut mi am luat si eu teren , pe strada unde sta si mama , acolo unde m am nascut de altfel
am o priveliste fantastica ....vedere la groapa de gunoi :)))

may ??

_


de T 6+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_toma

Oana stai linistita iti tin companie, am un bebe mucios deci rezultatul e ca stam in casa.

Fetelor pana la ce varsta nu se da sare, ca ma tot bate soacramea la cap sa ii pun sare in mancare si eu nu si nu.Acum cand m-am dus acasa imi spune ca s-a uitat ea la Totul despre mame si au zis alea ca se pune totusi putin de sare in mancare.Eu bineinteles ca am intrebat-o ce face bine sarea? Ca daca e ceva de ce il privez ok o bag , daca nu nu ii vad sensul ca Iancu mananca si asa.

Acum sa o lasam pe soacramea ca poate sughita, voi gasiti undeva cereale, biscuiti pt bebei fara zahar? Eu nu am gasit , fara gluten nu e neaparat la noi dar sa ii bag zahar deja, mai ales ca si fructele au suficient , si nu stiu de care sa cumpar.

Da, la Brenciu a fost vis, mi-a dat o colega biletele, mai avem putin si plangeam cand a trebuit sa plec.

Vroiam sa va intreb voi va simtiti obosite, eu de cateva zile sunt varza, ma duc sa ii dau seara mancare lui Iancu pe la unu si ma trezesc pe la 4 ca tot nu m-am intors in pat am adormit la el in camera.Apoi ziua uit sa ii dau mancare, noroc ca la asta plange el si imi aduce aminte si multe altele.Chiar am nevoie de o pauza , problema e ca nu am cum sa o iau.pe cine as putea chema oare sa ma ajute?(intrebare retorica, nu exista raspuns).cred ca in we o sa ii zic sotului sa ma foloseasca doar cand are nevoie de titi in rest nu sunt disponubila.

iar am scris un cearceaf in care ma plang.

Cine spunea ceva de desfintarea grupului nostru, nici sa nu va ganditi, o sa va vanez la telefon pana va intoarceti, am prea multa nevoie de voi

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011)


anca sare dupa 1 an, biscuitii organix sunt fara zahar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

a adormit Iancu fug pana jos sa ii iau ceva de mancare, un dovlecel, ca nu am nimic si cum el nu are voie sa iasa e singura solutie

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel

Sei, l-am intrebat.Ten Hotel Union.770 lei, 5 nopti.. si are 3 ***.


Racheel fericita de ghinduta Anastasia-Maria (25.08.2011)





pai ce agentie? ca si la noi era pe lista.. si era 580 lei/pers .. 7 zile si la banii astia stam la bran bega 4 stele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Se incarca pozele.

A luat careva cereale organix? Cum sunt? de orez as vrea eu ...i-as da 1 data/sapt ..nu mai mult.

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput